Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ja jestem i pije kawunię-ale nic do niej ...dziś na czczo miałam cukru 135,mimo,że wczoraj ok.22 wzięłam insulinę 13j.
    Piękna pogoda dziś aż miło patrzeć....No tak Scarlet przywiozła nam słoneczko!!!HURA!
    A gdzie Edziulka?
    Scarlet trzymam ogromne kciuki

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      a ja dzis dziewczyny musze chalupke ogarnac ale naprawde nie mam ochoty wczoraj nawet zaczelam bo gdybym zostawila wszystko na dzisiaj bo bym sobie nie drzemala po poludniu razem z moim maluszkiemmam nadzieje ze szybko sie uwine
      my tez mamy piekna pogode ale co z tego jak musimy siedziec w domku bo maluszek chory ale powiem wam ze jest juz znaczna poprawa mniej kaszle i juz ladnie wdycha z tego inhalatora...




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        to ja was poczęstuje kruchym ciachem z rabarbarem pianką i kruszonką, dostałam wczoraj od teściowej mniam mniam mniam
        u na pogoda pod psem straszna burza przeszła w nocy, a po niej ulewa była do 7 rano. nie wiem co to sie dzieje z ta pogodą

        dobra dotka jak się pytasz, to napiszę, może nie zapeszę. Po przyjeździe na wszelki wypadek walnęłam testa i wyszły 2 grube krechy! ale byłam w szoku, bo sie nie spodziewałam, ani staranek przed owulacją ani w trakcie, a tu taki psikussssss.jestem jeszcze w szoku. bóle piersi brałam za po luteinie, bo jej nie odstawiłam żeby @ nie przyszła na wyjeździe, no i tak nie przyszła do dnia dzisiejszego. nic nie pisałam, bo strasznie się bałam zapeszyć. wczoraj minęłam barierę 6 tyg, której nie mogłam przekroczyć

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          scarlet o jejku moje gratulacje kochana bedziesz styczniowka zapraszam juz do nas wiedzialam kochana ze sie uda bo kazdej z was musi sie udac, ale malpa z ciebie ze nic nie powiedzialas ale ja sie ciesze superrrrrrrrr<jupi><jupi>




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Osz Ty kochana nic sie tu nie pochwalilas, ale jak ciezarna to juz nie wypada mi bic suer tak strasznie sie ciesze Scarlet, ktory dzis dc Ci wypada?


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
              to ja was poczęstuje kruchym ciachem z rabarbarem pianką i kruszonką, dostałam wczoraj od teściowej mniam mniam mniam
              u na pogoda pod psem straszna burza przeszła w nocy, a po niej ulewa była do 7 rano. nie wiem co to sie dzieje z ta pogodą

              dobra dotka jak się pytasz, to napiszę, może nie zapeszę. Po przyjeździe na wszelki wypadek walnęłam testa i wyszły 2 grube krechy! ale byłam w szoku, bo sie nie spodziewałam, ani staranek przed owulacją ani w trakcie, a tu taki psikussssss.jestem jeszcze w szoku. bóle piersi brałam za po luteinie, bo jej nie odstawiłam żeby @ nie przyszła na wyjeździe, no i tak nie przyszła do dnia dzisiejszego. nic nie pisałam, bo strasznie się bałam zapeszyć. wczoraj minęłam barierę 6 tyg, której nie mogłam przekroczyć
              SCARLET NIE ZAPESZAM ALE GRATULUJĘ!!!!Jejku moja radość jest wielka!!!

              Moje największe szczęście

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc dziewczynki,
                mialam problem z zalogowanie i myslalam, ze mi juz skasowali konto za niewyparzony jezyk

                Doteczka wczoraj nie zdazylam z tymi fociami, ale na weekend na bank Ci je wysle (w soboty "zawsze" sprzatam )
                Stronka faktycznie superowa, mojej bratowej co handluje na ebayu tez sie podobaja, zamowilaby sobie, ale na ebayu nie mozna wklejac szablonow tylko trzeba uzywac ich programu do zrobienia stronki dla aukcji.

                Kolacja sie udala, zjedlismy sobie owoce morza (mi tez kiedys wydawaly sie ohydne dopoki ich nie sprobowalam , kilka lampek winka i do domu

                Mamo Kacperkowa nie patrzylam jeszcze na fishery, bo musialabym sie wybrac do centrum handlowego, co napewno niedlugo uczynie i dam Ci znac.

                Scaarletka jak tam wpadniesz na uczelnie taka sliczna i opalona to na bank ich powalisz na kolana i zdasz

                Ninka zaserwuj sobie jakas porzadka diete, a nie czipsy, bo tam wpadne do Ciebie.

                Ewcia i reszta dziewczynek chyba strajkuja


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  lutówką już jak coś
                  dni cyklu już nie liczę hehe patrzę raczej na kalkulator ciąży i oby do przodu
                  no tak wam przysłałam słoneczko, a na siebie nasłałam deszczysko

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kochana ja wczoraj tylko zjadlam hmnnn kawke platki midowo-orzechowe z mleczkiem no i pol arbuza jednego zdrowego i dietetycznego batonika no i te nieszczesne chipsy a zapomnialam 3 kawalki chleba z sosem czosnkowym i serem mam dziwne smaki




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scaarlet gratuluje, bardzo sie ciesze :*


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ninka, to rzeczywiście masz smaki, a mnie wszystko śmierdzi

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          a wiecie co ja juz mam taki brzuch jak w 5 miesiacy smieje sie ze beda bliznkiaki bo babcia mojego m miala....ale w pierwszej ciazy tez mialam na poczatku duzy brzuszek pozniej sie ustabilizowal i w zyciu nikt nie powiedzialby ze urodze tak duze dziecko bo prawie 4,5 kg




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ale nie wiesz jak mi wszystko smierdzi jak lodowke otwieram to na kilometr mnie odrzuca i w ogole niektorych potraw nie moge jest z synkiem tak nie mialam...




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ninka to mieszanka wybuchowa faktycznie, arbuz, czosnek hha
                              Klarcia nie ma sprawy bede cierpliwie czekac na foteczi
                              Scarlet ja chcialam zawsze w lutym urodzic bo moj m. jest z lutego i zawsze pragnelammu dziecko sperezntowac na urodzinki Ciesze sie strasznie napawde

                              Spadam na te zakupki, buziaczki


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                to co skartetko dolaczysz do styczniowek??




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X