Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    mozemy sie posmiac dla odmiany
    a o jaka posciel ci chodzi?? Duze tzn zabrałam sie za ponczo teraz ale jakos kiepsko przy tej pogodzie mi to idzie bo ciemno w domku a swiatło z lampy to nie to samo
    Jak chcesz moge ci ładny kocyk dla fasolki zrobic

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      o idiota wojewodzki leci tutaj mozna sie posmiac hehehe.
      Nie mam dylemat z dwiema poscielami i nie wiem ktora wybrac jedna i druga jest sliczna ale ceny rozne a moja mama chce kupic malej ale ja za bardzo nie chcialabym aby duzo wydawala.
      A np sweterek dla chlopa ladny by byl??? i czy dalabys rade zrobic?? a taki kocyk ile by mnie wyniosl?? no no ciekawa propozycja a masz mozliwosc pokazac jak cos takiego wyglada???


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        tzn sweterek na chłopczyka, czy dorosłego faceta??

        kocyk cos na podobny wzór foto
        cena w zaleznosci ile na to włoczki zużyje, czy z grubszej by byl i jaki kolorek i czy bedziesz chciala takie perełki, musiała bym do pasmateri skoczyc sie rozeznac

        a posciel daj linka, badz footke to lookne i wyraze swoja opinie,ale ty zadecydujesz
        Last edited by edzia7891; 01-06-2010, 23:31.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No no sliczny kocyk jak bedziesz miala chwile czasu to mozesz sie zorietowac ale ja bardziej bede chciala by za tym zebys mi cos na chrzest pozniej uszyla a sweterek dla mojego louza malego!!!
          a posciel daj linka, badz footke to lookne i wyraze swoja opinie,ale ty zadecydujesz
          hehe nie boj sie ja jazdy ci nie zrobiehehe
          http://www.allegro.pl/item1046915748...l_posciel.html
          http://www.allegro.pl/item1058576940...y_gratisy.html
          moja mamcia uparla sie na ta druga


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            na Twojego smyka, hmm nie robiłam jeszcze takiego rozmiaru, mogla bym spróbować oblukam jakies wzory w necie i zobacze czy dam rade, a dlugie rekawki, rozpinany, czy przez głowe??

            no powiem Ci ze ta 2 bardziej elegancka, a ten róż to juz malinka normalnie
            ta pierwsza jak dla mnie zbyt wzorzasta
            mnie osobiscie tez ta 2 sie podoba

            ok zorientuje sie mniej wiecej po ile włuczka na taki kocyk,
            troche by tego wyszło, bo bym z grubszej zrobiła 100% bawełny zeby bezpiecznie było i cieplej

            uciekam spac kochana :*

            ps 40zł różnicy nie az taka suma, a ten 2 bedzie na dłuzej chyba, bo troche w tym pośpi, a łagodniejszy wzorek bardziej wycisza, a zawsze mozna jakies zabawki albo naklejki na sciane walnąć takie moje zdanie, ale wazne zebys Ty zadowolona była

            ale Ci fajnie tez bym tak chciała .... juz sie doczekac nie moge

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dziekuje kochana za pomoc chyba tez sie skusze na ta druga jednak. jak juz bedziesz miec fasolke to ci odsprzedam heheh nie no zartuje. oki to czekam na wiesci szczerze to wolalabym rozpinany ale czy dalabys rade. pogadamy jutro. Ja tez uciekam powoli spacku, dobranoc spij spokojnie do jutra pewnie nie predzej niz 9-10 hahah


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                kochan oblukam wzory, pokaze ci i zobacze czy dam rade sie podjac

                no jak sie odczekam córki to pewka ze mozesz mi opchnac, ale najpierw musze zaciazyc

                scarletka wróciła
                bedzie piasek i słonko, a Klara to teraz nas wystawic nie moze bo sie na plaże wbijamy do niej czy chce czy nie
                a wam ciezarówka bezalkoholowe driny, albo soczek

                do juterka :****
                fajnie srie klikało
                Last edited by edzia7891; 02-06-2010, 00:24.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć kochane kobietki!!!
                  ale się za wami stęskniłam!
                  szczęśliwie dotarliśmy wczoraj po 22 do domku, ale byłam jak dętka żeby coś napisać. Po upale w egipcie 4 godzinach na lotnisku w oczekiwaniu na opóźniony samolot, nie tylko Piotruś padł
                  ale co tu napisać, było cudownie, rewelacyjnie, bajkowo hotel marzenie, traktowali nas jak parę królewską każdej życzę takich wakacji! 40 stopni, upał, plaża, może, baseny, pyszne jedzenie, driny i piwko od rana do nocy, imprezki, masażyki hehehehe aż się do tej szarówki nie chciało wracać
                  bardzo polecam egipt na wakacje jakby się któraś zastanawiała, ja na pewno tam wrócę
                  przepraszam, ale n ie jestem w stanie was doczytać i nadrobić
                  napiszę jedno : nie kłócić mi się tutaj
                  buziaki
                  i zapraszam na kawę

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    to i ja dolaczam na kawusie, w koncu glowa mnie ne boli i moge sie napic...promesse, gizelka i co emocje juz troszke opadly?? naprawde dziewczyny po co wy sie klocicie rozumiem klare ze mogla sie poczuc urazona i w sumie ma troszke racji, gizelka ja tez jesli bym komus oferowala wozek to juz napewno nowy bo jesli miala tobie pomoc to chciala zeby twoj synek mial nowy a nie po kims nawet jesli w dobrym stanie to zawsze po kims a takich rzeczy moim zdaniem nie powinno sie kupowac uzywanych, ja nawet nie wiedzialam ze gizelka dostaje jakies paczki od forumowiczek ale co to ma za znaczenie widac po prostu ze sa ludzie dobrego serca a ze ktos ma i sie podzieli nie znaczy od razu ze odbiera przyjmujacej pomoc dume to zaden wstyd...




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      ojjj ale tutaj pustki...scarlet opowiadaj jak bylo wylegiwaliscie sie na plazy czy tez wiedzialiscie pewnie jest teraz jak murzynka co??z tego co pamietam niechetnie chcialas jechac do tego egiptu




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ...
                        Last edited by Promesse; 03-06-2010, 07:38.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ok klara juz nie bede walkowala tego tematu...tylko powiem ze gizelka powinna byc wdzeiczna temu na gorze ze miala kogos takiego jak ty-ale wyszlo jak wyszlo niestety dla gizelki...




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ninka a jak wezly chlonne Twojego maluszka?


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                              to i ja dolaczam na kawusie, w koncu glowa mnie ne boli i moge sie napic...promesse, gizelka i co emocje juz troszke opadly?? naprawde dziewczyny po co wy sie klocicie rozumiem klare ze mogla sie poczuc urazona i w sumie ma troszke racji, gizelka ja tez jesli bym komus oferowala wozek to juz napewno nowy bo jesli miala tobie pomoc to chciala zeby twoj synek mial nowy a nie po kims nawet jesli w dobrym stanie to zawsze po kims a takich rzeczy moim zdaniem nie powinno sie kupowac uzywanych, ja nawet nie wiedzialam ze gizelka dostaje jakies paczki od forumowiczek ale co to ma za znaczenie widac po prostu ze sa ludzie dobrego serca a ze ktos ma i sie podzieli nie znaczy od razu ze odbiera przyjmujacej pomoc dume to zaden wstyd...
                              Witam...
                              Nie chciałam być sępem i iść od razu na głęboką wodę...cieszyłam się jak dziecko na myśl o wózku,ale wiem,że przez jedno nie wyjaśnione zdanie żeśmy się poraniły...jedno słowo zabiło wszystko i jest mi przykro,ze tak wyszło...jeżeli chodzi o paczuszki chciałam dać galerie jakie ciuszki dostaję...nie zdążyłam bo teraz to jeszcze bardziej jest mi smutno...pisałam ogólnie,że mam dobrych Aniołów...Ja się pozbieram po tym ale lepiej dla was będzie jak już nie będę tutaj na mamacafe' choć związałam sie z wami i żal mi z tąd iść...ale dla oczyszczenia atmosfery tak będzie lepiej...
                              Ciuszki dostałam od Kali,babiczki-z tamtego forum...ja nie prosiłam o pomoc one same do mnie napisały a ja przyjęłam za co jestem wdzięczna. Ale teraz to i tak jest,że wykorzystałam naiwność tych dwóch kobiet,bo stałam się kim stałam...Przepraszam każdą z was za wszystko....Trzymajcie się cieplutko i życze wam z całego serca szybkich fasolek...
                              A dla zafasolkowanych szczęśliwego rozwiązania!!!!!!!!!

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                wiesz co oni caly czas sa zdania ze to przez infekcje nawet jak bylismy w szpitalu to pokazalam bo mu sie powiekszyly ale pewnie przez to ze jest chory a w sumie od 2 miesiecy kaszle wiec moze maja racje a oni byli zdania ze kaszle bo to okres alergii wiec jak tu sie z nimi sprzeczac
                                teraz ci debilni lekarze maja nauczke bo przez to ze nie byl leczony wyladowal w szpitalu i jak na razie dostaje leki na astme oskrzelowa w sumie to juzm niej kaszle ale gorzej to znaczy zaczelo mu sie cholernie odrywac i slychac ze na bank to sa oskrzela zawalone dzis ide do lekarza i zobaczymy co wysluchac pewnie nic...zastanawiam sie czy nie pojechac do polski zeby tam mi maluszka przebadali bo tutaj juz powoli nerwy trace....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X