Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    gizelka ale czy one cie prosily o zwort tamtych rzeczy wiec juz przestan ok to robi sie to troszke irytujace, nie tylko ty masz diezka sytuacje, kazdy radzi sobie jak moze i jak potrafii, u mnie tez tylko maz pracuje i mimo iz mieszkamy za granica i wyfdawaloby sie ze wiedzie sie nam nienajgorzej to i tak jest ciezko bo wszystko kosztuje i jeszcze wysylamy pieniadze do polski, ale ja nie narzekam bo nie mamy zle, zqawsze moglaby byc lepiej ale tak jest zawsze, ja sie ciesze z tego co mam, a tak szczerze ja piwerwsze dziecko chcialam miec zaraz po slubie ale wiedzialam ze najpierw trzeba zapewni jakas przyszlosc dziecku wiec czekalismy... i teraz jestem w drugiej ciazy, my tez mamy znajomych o ktorych dostajemy wszystko i czy ja im to wypominam nie a powiem ze dostajemy od anglikow i to worami, teraz i my bedziemy pomagac...pisalas ze masz ciezko z rodzicami ja mam tyko mame bo tata umarl i powiem ze oddalabym wszystko zeby ten tata byl...kazda z nas ma jakies przezycia ale ja sie nie otowrzylam tak jak ty bo to moje wewnetrzne cierpienie i jeszcze z tym sie nie pogodzilam tak jak i ty mam wiele nocy przeplakanych ale czy ja sie zale...takie jest zycie i nie mamy na to wplywu...




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ...
      Last edited by Promesse; 03-06-2010, 07:38.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        na testy to on jest za maly i na wypluwanie tez on ma dopiero 15 miesiecy, jedynie to cos wyczytalam ze jakis czynnik z krwi mozna oznaczyc ktory wskazywalby na alergie, zobaczymy ale wiecie co mam dziwnie przeczucie ze na tym to to sie nie skonczy i pewnie znowu bedzie w szpitaluoby nie bo naprawde serce sie kraja jak dziecko choruje




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          karcia ale taka jest prawda, gizelka czasmi miec lepiej takich rodzicow niz wcale, byc moze twoje przezycia sa dramatyczne ale czasami w normalniej rodzine bo z tego co pisalas to twoja jest dysfunkcyjna to tez przezyc mozna dramat i uwierz mi wiem co pisze bo tego co ja przezylam nie zycze mojego najgorszemu wrogowi




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ...
            Last edited by Promesse; 03-06-2010, 07:38.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              moi wujkowie sa marynarzami i tez wiem co to znaczy to znaczy kuzyn kiedys stwierdzil ze moj tata byl bardziej dla niego jak ojciec bo wiecej go widywal niz wlasnego...




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Spadam dziewczynki, bo moj m w koncu sie wyszykowal. Jest gorszy niz baba i siedzi w lazience 2 godziny

                Trzymajcie sie. Milego dnia


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  udanych zakupow




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    a gdzie wyscie sie zakamuflowaly dziewczyny co??wskakiwac na kawke!!!




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      to ja tez uciekam musze maluszka ubrac bo zaraz idziemy do lekarza




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witaj scarletko!!! super że jestes!
                        ja tu juz powoli sama zostaje i nawet impreza na plazy nie skutkuje, chyba pójde w krzaki, moze ruda gdzies tam dorwe to skitramy troche trawki moze sie towarzystwo wyluzuje
                        Last edited by edzia7891; 02-06-2010, 11:22.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          wchodzę, wchodzę, a te się cały czas kłócą nieładnie kochane
                          nic nie powiem dopóki tu taka atmo

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dziewczyny wylazcie z tychc krzaczorow!!!!!!co tutaj takie pustki
                            ja wlasnie wrocilam od lekarza dostal antybiotyk bo ma oskrzela zawalone ale caly czas ma dostawac te inhalacje, lekarka powiedziala ze musialao byc z nim naprawde zle bo dostal steroidy po polsku chyba starydydo soobty mam mu je dawac??
                            scarlet a jak twoj maly przezyl te upaly co??




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              scarlet ja po prostu nie moge czytac jak one wszystkie najzezdzaja na klare a przeciez klarka miala dore intencje z dobroci serca...moze tez sie wypowiesz??




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                nie czytałam dokładnie tego co naskrobałyście, bo jest tego bardzo dużo, a przy maluchu i walizach jest robota więc zabierać zdania nie chcę.
                                Powiem tylko, że w przypływie emocji mówi się wiele niepotrzebnych rzeczy, a tak naprawdę myśli się inaczej. obie dziewczynki nasze za bardzo poniosło. Klarcia ukłony dla ciebie za wielkie serducho,jesteś wielka! zabolało ją odrzucenie pomocy i tego serducha na dłoni, ale gizelkę też rozumiem, że mogło jej się zrobić głupio, bo prezent miała dostać nie mały. Myślę, że nie ma co się obrzucać błotem, stało się jak się stało, niesympatycznie, ale to sobie muszą dziewczyny ze sobą wyjaśnić. nie nam to roztrząsać i wałkować

                                a odpowiadając na pytanie klarci, tak opalona jest ślicznie m chodzi i ślini się jak tam araby że ma taką czekoladkę hihihi
                                Ninka młody upały znosił lepiej niż my. z resztą tam była masa maluchów i wszystkie szalały, aż miło było patrzeć
                                a co do twojego synka, to ręce rzeczywiście opadają, ale trzeba zrobić wszystko żeby mu pomóc

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X