Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kacperkowa 88 dni zleci jaak nie wiem
    Humorek to ja mam dobry, trzeba wiele, zeby mi go popsuc

    Dziewczyny mam pomysl, umowimy sie w jakims holetu z dobrym bufetem po srodku Polski
    i bedziemy sie integrowac haha ù

    Edziula glowa do gory i cycki do przodu, kazdemu zdarzaja sie gorsze dni :*

    Kacperkowa a masz juz imie na Malenstwa?
    Last edited by Promesse; 01-06-2010, 17:13.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Klarcia jesteś?

      Moje największe szczęście

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
        Klarcia jesteś?
        Gizelka odpisalam Ci na maila.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          czesc dziewczyny dlugo nie pisalam ale o was nie zapomnialam po prostu mialam male problemy zdrowotne i mojej i mojego maluszka na tyle ze z synkiem wyladowalismy w szpitalu i mam nadzieje ze to leczenie ktore zastosowali to mu pomoze najprawdopodobniej ma astme oskrzelowa wszystko na to wskazuje ale zobaczymy czy to sie nawroci bo mowie wam ze pierwszy raz mialam taka noc z moim maluszkiem a rano bylismy juz na pogotowiu bo on ma cale oskrzela zawalone i schodzilo mu na pluca a po podaniu inhalacji to mu przeszlo dziwne ale na szczescie pomoglo i do tego mial dusznosci i problem z oddychanie nie wiem jaki puls maja maluszki w jego wqieku ale on mial na poczatku 150-160 pozniej po podaniu lekow w miare sie unormowalo a na poczatku mnie przestraszyli ze trzeba bedzie podlaczyc go do respiratora zeby ulatwic mu oddychanie ale poziom tlenu we wkrwi mial ok wiec nie bylo takiej potrzeby.....
          ja natomiast mialam problem z cisnienie w przychodni nie nie przyjeli bo to anglii musialam odczekac 4 h i dopiero wtedy byl wolny lekarz ogolnie jak sie tam pojawilam to cisnienie mi troszke spadlo bo miala 150/100i terz mialam jechac do szpitala ale wolalam zostac w domku i poobserwowac na szczscie minelo choc bole glowy mam teraz codziennie i to strasznie bole ale dosyc tego smecenia
          gizelko najwazniejsze ze masz meza i masz nas tu zawsze mozesz liczyc na wsparcie i wiem ze czasmi odrzuca sie to wsparcie tak dziala mechganizm obronny mimo iz tego potrzebujemy to to negujemy....
          mkic skad znam to moj maz tez czasami dobija mnie swoim brakiem wyczucia i odzywkami typu ze on ciezko pracuje a ja siedzie w domku z maluchem ale czesto mnie przerpasza bo wie ze to ciezka praca...




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ninka a skad te bole glowy? Dalej masz wysokie cisnienie? Masz urzedzenie do pomiaru i samoobserwacji w domu?
            Mam nadzieje, ze Twoj maluszek nie ma astmy, moze to tylko przejsciowe uczulenie na pylki? Nie znam sie na tym za bardzo, ale moja babcia miala astme.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              EWCIU wygralas konkurs Ondine na Polkach
              Gratki

              "Konkurs "Ondine"

              --------------------------------------------------------------------------------
              Konkurs rozwiązany!!!

              Laureatami konkursu zostają:
              1. nagietkaa
              2. hollisterka
              3. ejonczyk1801
              4. valinO
              5. privatedo

              Serdecznie gratulujemy!!!
              Każdy z laureatów otrzyma informację o wygranej na prywatną skrzynkę na forum."

              -------------------------------------------------------------------------------------

              Zlota rybka spelnila Twoje zyczenie :*
              Last edited by Promesse; 01-06-2010, 17:53.


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                cisnienie mam juz w porzadku, a bol przy wysoikm cisnieniu od razu rozpoznaje bo to taki specyficzny bol z tylu glowy, ostatnio sobie kupilam aparat do mierzenia cisnienia i teraz codziennie sobie badam, a te bole glowy no coz nie wiem dlaczego tak mnie codziennie glowa boli uroki ciazy..




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  co do synka bo byc moze jest to astma oskrzelowa o podlozu alergicznym musimy jeszcze poczekac i zobaczymy czy w przyszlosci takie napaday sie powtorza, ale naprawde bylam przestraszona jak synek zaczal tak dziwnie oddychac na szczescie juz dobrze i na pocieszenie dodac ze z astmy w wieku dzieciecym mozna sie wylecyc....




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ninka no to miałas przezycia, wazne ze juz lepiej

                    klarcia a co to znalazłas?? ewcia Ty zbóju nawet sie nie pochwaliłaś
                    Co z tym lekarzem-wizyta??

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Klarcia przybij jeszcze jeden gwóżdż do trumny...nigdy nie żerowałam na kimś....na tamtym forum dzieliłam się radością,że ty mi pomagasz w kwestii wózka....wyszło jak wyszło....teraz jeszcze bardziej utwierdziłam się ,że nie warto otwierać swojego serca...trudno zaufałam i tez popełniłam błędy a reszte możesz ujawnić,bo nie mam nic do ukrycia...Mimo to bardzo ci dziękuję za jakąkolwiek pomoc,nawet to ,że dałaś ciut nadzieii na lepsze jutro a dziś już tego nie mam....
                      Kala tez mi troszku rzeczy przysłała i odeślę jej bo nigdy nie żerowałam na kimś...parę osób też chciało pomóc i nie chcę od nikogo pomocy...ja mówiłam o swoim życiu a ludzie sami się otwierali....

                      Życzę każdej z was szczególnie fasolek....widocznie nie godna jestem bo żeruję i wykorzystuję was!!!!!!!!!Za wszystko przepraszam....

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Gizela napisalam co mysle na tamtym forum, bo nie pozwole mnie oczerniac za chec pomocy!!!

                        A to co zrobisz z paczkami od innych wogole mnie nie interesuje. Nie bede odpowiadac na Twoje wiadomosci.
                        Last edited by Promesse; 01-06-2010, 20:18.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          co tu sie zas do cholery dzieje??
                          co to za kłutnie?? !!!
                          nie to forum na prawde schodzi na psy, kłutnie, pustki, wszystkie jakies sfrustrowane bo jak wpadne z włochatym dildo to wam wszystkim w głowachi tyłkach poukładam

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edziula sorki, nie chcialam tego tutaj pisac, ale cholerka, nie pozwole srac sobie na glowe za to, ze ktos odrzucil moja pomoc. Swiat chyba zwariowal.
                            Przepraszam Was wszystkie dziewczyny za ta niesmaczna dyskuje z pania Gizela.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Klara nie oczarniam cię tylko nigdy nie żerowałam ani na tobie ani na nikim innym....zaufałam wam,ale też błędy popełniłam tylko co cię to teraz nie interesuje....odmówiłam ci bo nie chciałam cię wykorzystywać...pokaż E-maile wszystkim te twoje i moje....to ty wyszłaś z propozycją pomocy ciuszków cieszyłam sie bardzo,bo ci zaufałam...ale propozycja wózka mnie przerosła....
                              Wszystkiego dobrego dla każdej z was.....

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                                Klara nie oczarniam cię tylko nigdy nie żerowałam ani na tobie ani na nikim innym....zaufałam wam,ale też błędy popełniłam tylko co cię to teraz nie interesuje....odmówiłam ci bo nie chciałam cię wykorzystywać...pokaż E-maile wszystkim te twoje i moje....to ty wyszłaś z propozycją pomocy ciuszków cieszyłam sie bardzo,bo ci zaufałam...ale propozycja wózka mnie przerosła....
                                Wszystkiego dobrego dla każdej z was.....
                                Napisalas tam, ze powiedzialam: "kupię ci ale musi mnie się podobać," co mnie obrazilo, bo nie jest prawda!!! Nie powiedzialam tego, wiec nie rob ze mnie podlej jedzy.
                                KONIEC DYSKUSJI


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X