Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    a jak kochana, wpadłam do ciebie jeszcze po omacku na śpiocha, taka podekscytowana byłam

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziekuje Ci, dobrze ze jestes. Kawka .... i "zaczynam od nowa żyć"


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam tam mi przykro ze sie nie udalo ale moze jeszcze za wczesnie??ja wczoraj wyladowalam w szpitalu...niestety tutaj w uk na wszystko daja paracetomol dopadla mnie okropna migrena wymiotowalam nic nie widzialam i mialam okropny bol glowy do twgo cisnienie 170/90 a puls 111 i wiecie ze nic mi nie dali powiedzieli wziasc 2 tabl paracetamolu i probowac nie wymiotowac szok dzis juz mnie glowka mniej boli ale boli, oczywiscie zrobili test na ciaze i nie jestem ale tylko z moczu bo z krwi nie chcieli szok jestwem taka wkurzona ze zaraz nie wyrobie...a jak wasze samopoczucia?




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No ja odbijam sie od dna Ale rzeczywiscie potraktowali Cie jak intruza, paracetamol na nadcisnienie masakra. Tez slyszalam ze w uk na wszystko paracetamol. Nie wiem za co się wziąć, muszę myśli zagłuszyć, nawet mi sie pracować nie chce...

          A za wczesnie nie jest, bo pojawily sie zwiastuny @ pierwsze brudzenie, tylko szkoda ze zanim testowalam bylo czysto, bo bym chociaz testa zaoszczedzila na lepsze czasy :/


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            no i po nadzieji dostalam okres<placze>




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ninkapa to jestesmy razem, tylko ze ja na okresa poczekam ze 2 dni zanim sie rozkreci


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                oj dziewczynki, żal za serducho chwyta tak bardzo nas wszystkich mi żal
                ninkapa niezłe trzeba mieć nerwy zeby tam chorować współczuję ci

                nie martwcie się moje dziewczynki, wiosna przyszła, nowe możliwości, a z nią szansa na wiosenne i letnie dzieci, a zawsze to przyjemniej, bo cieplej. pomyślcie o naszych starankach od tej strony ja już tak zaczynam o tym myśleć, bo inaczej to bym zwariowała.

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dotka

                  ja jeszcze nie mam ,ale czekam bo pewnie mnie dziś zaleje
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć kobietki witam was serdecznie a w szczególności naszą kochana dodkenie smuć się kochana mnie organizm tez oszukiwał i mówił że to wczesna ciąża nie raz a pózniej okazywało się że nie ,ale podobno to nasz mózg steruje wszystkim i on jest winny za nasz stan,
                    Trzymaj się kochana jestem z Tobą całym serduchem bo znam to uczucie ale za parę dni będzie po @ i zaczniesz nowe życie zobaczysz!!

                    Ja też mam końcówkę cyklu i czekam na @ żeby zacząć nowe życie a może nie przyjdzie ......tylko się łudzę,bo wiem że to nie możliwe.papa

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dzieki Gosienko jakos sie trzymam ale powietrze uszlo ze mnie. Dzis sobie jakiegos kielona winka walne na lepsze spanie. Ty tez kochana sie nie nastawiaj bo pozniej tylko przykrosci sa, jednak lepiej miec mila niespodzianke niz gorzkie rozczarowanie


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka Rybko przykro mi Rozumiem Cie doskonale,bo miałam kiedyś tak samo (w grudniu)-organizm daje nam znaki, a tu 1 krecha Ja naprawdę myślałam,że u Ciebie to juz i też mi smutno Ściskam Cię mocno i tak jak mówi Scarlet-musimy walczyć dalej i myśleć o wiośnie i lecie:****
                        Ninkapa również mi przykro Słońce, ale @ szybko minie, a potem tylko przyjemności i o tym staraj się myśleć
                        Scarlet ale ładne fotki Ten Twój synek to słodziak
                        Miss może nie przyjdzie @? Choć wiem,że wolałabyć najpierw mieć ubezp.
                        Ejonczyk zdrówka zyczę i wypoczywaj,ale miej siłę na dunga-dunga hihi
                        Oczekujaca ja widzę,że Ty sobie uzywasz kochana i tak trzymaj!! Tylko biedny mąż pewnie rozkrakiem chodzi hahahaha Mam nadzieję,że Ci lepiej już, a ja uciekam do pracy,choć wolałabym w krzaczki Mam nadzieję,że moim uczniom nie uderzyło słonko do głowy hahaha Buziolki

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witajcie kochane
                          Dotka tak mi przykro i ja tez myslalam ze to to i wiem jak to jest byc rozczarowanym bo i ja przez 5miesiecy czekalam z niecierpliwoscia.
                          Scarlet i oczekujaca dziekuje Wam kochane az milo na serduszku ze chociaz wirtualnie mam przyjaciol to tu w realnym swiecie to tak jakby sama byla ale tak zeby pogadac o smuteczkach to nie mam nikogo.
                          Kochane idzie wiosna tzn juz kalenadrzowo jest do tego lato pozniej i zapewno bedzie tyle radosci z ciepla ze nikt nie bedzie mial czasu myslec o fasolkach i wierze licze i modle sie zeby wtedy sie pojawily w waszych brzuszkach i czuje ze bedzie ten rok dla was magiczny.
                          Edziula a ty kochana nie poddawaj sie bo kto wie moze i bez CLO tez ci sie uda. Sama pisalas ze leczyli cie na cos czego wogole nie mialas. I teraz sprobuj bez niczego bez zadnych lekow a noz sie uda. Moze tamto clo ci wszytsko wyrownalo i bedzie dobrze
                          Jestem z wami i wierza w was wszystkie.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dzieki MamoKacperka smuteczki lepiej sie znosi jesli mozna sie nimi z innymi podzielic. W polowie cyklu pojde do ginka zeby oblookal czy sa zwiastuny owulki, bo i tak luteina mi sie konczy.

                            Kurde ale mi serce walilo dzis rano jak robilam test, kurcze szkoda ze skonczylo sie na rozczarowaniu, bo juz iwdzialam siebie w inne roli, ale niestety...


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kochana Dotka tak mi przykro a już tak się cieszyłam....tulę do serca...ale ja wierzę,że będziecie mamusiami...tylko ten czas jest taki długi....

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                                no i po nadzieji dostalam okres<placze>
                                ninka tak mi przykro...tulę do serca....

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X