Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ewciu to moze byc to ze ci jajeczko PekłoAle jesli naprawde cie boli bardzo mocno i nie przestanie to idz do lekarza zeby cie od srodka popodgladał


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Też myślę, ze to sam środeczek a więc do dzieła
      a u mnie w tym miesiącu chyba ni ma dni płodnych. od początku niezmienny lepki skąpy ślazik i zero jakichkolwiek objawów, takie to dziwnie mylące, że człowiek nie wie kiedy z przytulankami przystopować

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Zobaczymy co będzie dalej ale coś mi tu nie pasuje.Nigdy mnie tak nie bolało w środku cyklu i do tego te skurcze
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Scaarlet hormonki moze wracaja do pionu i srodeczek bedzie u ciebie moze nieco pózniejNo a najgorsze jest to ze jak sie człowiek chce wstrzymac to wtedy sie najbardziej chceI badz tu madry
          Ja tez nie licze, co ma byc to bedzie-jak na zywioł to na zywiol-ostatni miesiac taki był i nie narzekam a nawet przesyt byl hahaahahahahahahhaah.


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dobra kochane czuje się okropnie dlatego uciekam.Dotka kochana ja też trzymam kciuki i jestem z samego rana sprawdzić wynikDobranoc
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ewciu w kazdym mieciacy przechodzimy to inaczej bo nasze organizmy sie zmieniaja.Ja tez mam kazdy miesiac inny, raz mnie (.)(.) nawalaja ze nic nie umie zdrobic a raz nic.Raz mnie brzuch kuje jakbym tam zodełko miała a raz skurcze jak u ciecie słonce.Najwazniejsze to sie nie stresowac kochanaI czekac na rozwuj wydarzen


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarlet kochana ty nie patrz na to jaki masz sluz i na to wszystko inne poprostu korzystaj jak najwiecej z tych przytulanek nie myslac o niczym a jak juz to o samych przyjemnosciach. Ja wiem ze latwo sie mowi ale czasami warto dla samej siebie i swojej psychiki i tak jak oczekujaca pisze co ma byc to bedzie czy bardziej bedziesz sie zamartwiac bym wiecej bedziesz sie dolowac. Głowka do góry kocha bierz przyklad z oczekujace i jej podejscia do zycia bo tego to jej tylko moge pozazdroscic


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Patrzę na śluz, bo potem po 2 tyg nie chcę kolejny raz przechodzić tego samego wiem, że najpierw muszę poznać przyczynę, a potem szaleć, a tak to tylko wykończę swój organizm i siebie przy tym wszystkim a z przytulanek korzystam nie martw się hahahaha
                  a nasza oczekująca jest wyjątkowa, więc nie uda mi się jej podrobić kochana

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    chociaz nie koniecznie musisz przechodzic to samo po raz kolejny moze sie uda skoro poki co nic nie wykazuje a ile ci jeszcze pozostalo tych badan?? a moze to poprostu stres tak toba zadzi ze tak sie dzieje?? Byc moze ze nie ma zadnej przyczyny skoro z piotrusiem nie miala problemow?? Tak bardzo bym chciala kochana aby Wam wszytskim sie udalo naprawde i moze wsumie dlatego jakos tak przystopowalam z pisanie tutaj by tym swoim suwaczniem nie draznic was


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Nie drażnisz nas Słońce, właśnie mi bardzo brak tutaj ciebie było, aż mnie miło dzisiaj zaskoczyłaś swoją obecnością.
                      a powodów u mnie może być mnóstwo, jak się dowiedziałam ostatnio w szpitalu na usg mogą to być problemy genetyczne, a że mam zdrowe dziecko bez żadnego problemu, to nie ma nic do rzeczy. Podobno często tak jest, że problem zaczyna się przy drugim dziecku trochę mnie ci lekarze tym podłamali.. ale nic, lista badań jest długa, jedziemy z koksem po kolei, może do 30 się wyrobie
                      no nic Słońce, lecę spać, a ty nas nie olewaj tylko się udzielaj czekamy z ranka na naszą Dotkę
                      Last edited by Scaarlett; 07-04-2010, 00:42.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        az milo to przeczytać w takim razie obiecuje ze bede się cześciej odzywać no ja też z rana wpadne z herbatka i ciastem bo jeszcze mi co nie co zostało i też jestem nie cierpliwa wyniku testu.
                        A to nie wiedziałam ze tak lekarze ci powiedzieci a nic rob nadal badania i trzymam mocniutko za ciebie kciuki i zeby jednak znalazla przyczyne bys mogla spokojniejsza byc.
                        Ja też uciekam spaćku dobranoc


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          MamoKacperkaiFasolki ja tez sie przyłączam do wypowiedzi scaarlet i mówie ze absolutnie nas tu zadnym suwaczkiem nie draznisz -tylko draznisz nas tu tym ze nie zagladasz do nas tak czesto juz
                          Musisz cos z ty zrobic kochana

                          Dziekuje za tak miłe słowa w moja strone kochane.
                          Scaarleciatko ja uwazam ze ty jestes jedyna bo niedosc ze nieraz musiałas sie o siebie martwic to jeszce ja ci swoje smuteczki do ognia dorzucałam i zawsze potrafiłas sobie z tym poradzic
                          A z tymi badaniami kochana nie zaprzataj sobie główki teraz tylko je porób i jak juz wyniki bede słonce to wtedy bedziesz je czytac.A z tym do 30-tki to ci zaraz ta zgrabna pupke skopie i nie bedzie mi szkoda Ani sie nie obejrzysz Kochana i wszystko sie wyjasni zobaczysz.
                          No to WIERZYMY RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                          Dobranoc kochane i najmilszych snów jakie sobie mozecie wymarzyc zycze:*********************************


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny kochane jesteście naprawdę, dziękuję że o mnie pamiętacie w swych słowach, ale niestety nie przynoszę dobrych nowin Nie ma we mnie mojej wymarzonej "kropeczki". Tescik nic nie wykazal, ani bladziochy
                            Nie ma sie co ludzic jestem na siebie zla, ze 2 raz dalam sie tak wmanewrowac, juz teraz bede wiedziec ze cialo potrafi nasladowac ciaze ktorej nie ma. Czekam na @.

                            Zadzwonilam rano do m., a on pyta czy jest "nasza kropeczka", a ja mu na to ze nie ma, zostaly tylko smuteczki


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dotka kochanie bardzo mi przykro Przepraszam, że my tutaj tez dolewałyśmy oliwy do ognia aż zła jestem na nas..
                              ale fakt jest taki, że organizm potrafi płatać figle.. jaka szkoda
                              przytulam cię mocniutko

                              mamakacperka oczekująca dziękuję za wsparcie, cudne jesteście a kacperkowej nakopie jak się będzie dalej zastanawiać czy do nas zaglądać

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Fajnie ze wpadłaś bo jakoś mi dziś wyjątkowo te poranne pustki na forum dokuczaja. Najgorsze ze mi sie snilo dzis ze robilam test i wyszly 2 kreski i powtarzalam i to samo, i tak sie budzilam i juz nie wiedzialam czy w koncu testowalam czy jeszcze nie. Jestem zla na siebie strasznie, musze sobie kawe zrobic i przegryzc czyms slodkim, na szczescie mam sernik do kawki moze bedzie mi lepiej

                                Oczekujaca super ze sie ujawnilas, szkoda ze nie wczesniej bo ja juz zdazylam rozkrecic swoje emocje, a teraz ze mnie flak zostal


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X