Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja jak bym na balkonie zrobila grila to by zaraz sasadka chyba z gasnica przyleciala i jeszcze by sie czepiala mam tak kochanych sasiadow ze nic tylko ich......!!
    No ja tez karkoweczke preferuje tylko z grila i jedynie jeszcze w sosie kiedys probowalam na patelni ale to nie to samo
    a kieblase bardziej lubie z ogniska niz z grila tylko nie wiem czemu??
    Tak wiec jesli bedzie tak jak zapowiadaja to sobota na dzialeczce no i jutro!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      widziałam te testy owulacyjne na allegro, ale w każdym miesiącu sobie wmawiałam, że to ostatnie 5 sztuk za 20 zeta kupuje i nie będzie potrzeba więcej, a szkoda kupić ze 20 jakby się miało zmarnować i tak pół roku kupuję już te aptekowe

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        My ta czesc balkonu a mamy duzy bo 8m tylko on jest bardziej dlugi niz szeroki, zaslonilismy taka zaslonka tam gdzie grill stoi wiec go nie widac, ewentualnie tylko zapachy siejemy


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scarlet no tak to jest chce sie oszczedzic a i tak sie przepłaci ja chyba kiedys sobie zamówie te owulacyjne i ciazowe to mi nie bedzie tak szkoda zrobic jak mnie bedzie korcic


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            o wyyyyyyy, a innym ślina cieknie na podłogę

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Aha no to chybaze ale mimo tego by mnie sasiadka na wyzywala mi nawet na balkonie psa nie wolno trzymac bo siersc jej leci a jak kiedy dywan dalam za rane i kapalo to zbesztala mnie od gory ku dolu ale nie bylam lepsza bo juz nie moglam wytrzymac
              Oki dziewczynki uciekam do miasta na male zakupki bo nie mam w co sie ubrac wszytsko za krotkie mam na mysli bluzeczki!!
              do wieczorka
              Jezu jak mi lepiej jak znowu zaczelam pisac z wami!!!
              a to dla was za to ze jestescie i was poznalam


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Nam tez lepiej, zawsze to wiec osob do pogadania Jak to kobieta nigdy nie ma sie w co ubrac hihih a szafa pelna, ale co tam ciuchy tez poprawiaja nastoj. Żabki sa slodziutkie


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ulala ależ się romantycznie zrobiło

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ale te żabcie słodkie, aż sie uśmiechnełam

                    scarlett ja tez mam taka pogode, moze jak sie polepszy to i moje humory mina

                    mamo K&F wiesz mój irganizm to juz sie zregenerował, bo ciaza sama sie wchloneła, @ była wywołana dla oczyszczenia pozostałosci, choc na USG nnie było juz sladów

                    oczekujaca aleś poemat mi *************ła
                    po prostu mam gorsze dni, to wraca jak bumerang, do tego jestem przed @
                    Wiesz dla mnie nie ma problemu z tym ze z CLO zajde w ciaze, tylko z tym ze nowy lekarz kazał sobie na luz wrzucic do wakacji bez leków, a potem sie zobaczy jak jajniki nadal nie beda pracowały to bedzie trzeba siegnac po leki i je stymulowac
                    I mnie chodzi o to ze czuje ze trace czas, bo juz bym mogła brac te leki i sie starac dalej, tym bardziej ze po ciazy organizm jest na nia bardziej nastawiony i przygotowany i mogło by sie szybciej udac
                    To mnie boli, dlatego sie czuje bezużyteczna, bo nic nie robie, no oprócz sexu

                    stwierdził ze za młoda jestem na leki, ze dopiero po 1,5roku sie robi badania i leczy, no ale jak mam PCO to zobaczymy jak jajniki na nastepnej wizycie
                    Wkurza mnie to ze za młoda jestem, CHCE MIEC DZIECKO! i wiek wydaje mi sie nie ma znaczenia, skoro mam rozpoznane schorzenie to powinni na to uwage ZWRACAĆ
                    Normalnie mam ochote isc dto tego lekarza co przed szpitalem co mnie leczył i dawał CLO tylko ta cukrzyca sobie podkopał moje zaufanie, ale jednak dzieki niemu wiem ze moge zajsc w ciaze, dzieki niemu i CLO sie udało
                    Czuje taka dezorientacje nie wiem co robic, czuje sie beznadziejna i bezużyteczna
                    Last edited by edzia7891; 07-04-2010, 16:59.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziewczyny podziwiam was za entuzjazm nie nadążam za wami od wczoraj tyle napisałyście że musiałam poświęcić trochę czasu by przez to przejść

                      dotka85... przykro mi że się nie udało...wiem co czujesz ja co miesiąc w 37 d.c. zaczyna gadać do brzuszka a boję zrobić sobie test by się nie rozczarować i potem w bestialski sposób dostaje okresu ...

                      ninkapa ja mam sposób na Brytyjskich lekarzy... wystarczy mi powiedzieć że paracetamol się brało i nie pomógł... takim sposobem po 2 dniach gorączki i braku świadomości dostałam jakiś konkretny dopalacz i w noc mi przeszło

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Juz troche sie otrzasnelam, wlasnie pichce spagetti, w miedzyczasie pije lampeczke wina, wieczorem bede sama z mama wiec zamowilam dla nas pizze zrobie jej niespodzianke i sobie piwko wypijemy, bedzie fajnie musze sie odizolowac troche od tych mysli, teraz odliczam dni do przyjazdu kochanego, albo w przyszlym tyg., albo w jeszcze nastepnym


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dotka tak trzymaj

                          na mnie ani winko, ani lody ani boksy nie działaja
                          chyba M musze to mi głupoty wystrzela hahahah

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edzia ja też mam mysli,ze bez clo sie nie uda... Lekarka tez dala nam czas do wakacji-do sierpnia i wtedy jak nic, to clo. Tylko ze my mielismy chlamydie, wiec lekarka mowiLA,ze tu clo dlatego nie pomoglo i zeby teraz sprobowac naturalnie,bo wyniki sa ok. To czekanie mnie tez wykancza,ale trzeba wrzucic na luz. Rozumiem Twoje pragnienie dziecka,bo tez je mam Pamietaj kochana,ze ciaza naturalna-bez lekow jest tez silniejsza-tak mi lekarka powiedziala. Musimy wierzyc Edzia i szukac szczescia w najdrobniejszych rzeczach, poki nie pojawi sie NASZE SZCZESCIE
                            A jesli chodzi o PCO,to moja przyjaciolka to ma i jest w 5 miesiacy ciazy Moja kolezanka z pracy ma 3 dzieci i tez ma PCO. Obie mi mowily,ze przestały myslec o dzieciach-zostawiły to losowi... Moja przyjaciółka miala juz isc do kliniki, zajeła sie wszystkim innym i stwierdzila,ze pewnie nic z tego nie bedzie, a tu BUM Nie trac nadziei, bo w kazdym cyklu jest szansa,ze ktorys z pecherzykow peknie. Rozpisalam sie,ale chce,by Ci było lepiej, byś na nowo uwierzyła,że i Ty zostaniesz mamą:*

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Edzia Twój m. będzie dla Ciebie najlepszym lekarstwem.
                              Kurde tracę wiarę w ludzi, dziś mojej przyjaciółce wypadl z kieszeni tel w trawmaju zorientowala sie jak wysiadła juz. Zaczelam dzownic z mojego tel do nie i byl wolny sygnla, probuje za chwile drugi raz a tu juz abonent niedostepny, ktos wylaczyl telefo. I jak tu wierzyć w uczcwość ludzi jak ktoś jest łasy na durny telefon, a nie pomyśli że ktoś ma teraz zmartwienie bo stracił kontakty itp, ehh szkoda gadac

                              Ja za godzinke ide po mame na przystanek bo wraca z pracy, obierzemy pizze i bedzie imprezka


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja tez musze negatywne mysli od siebie odsunac...martwie sie ze bez leczenia nie zajde w ciaze bo jak pisalam wczesniej mialam problemy z prolaktyna...od grudnia sie staramy i nic moze dlatego ze az tak bardzo sie nie staramy wydawalo mi sie ze jak wspolzyjemy w plodne to na pewno zajde a tu nic trzeba czekac ale ni3edlugo wybiore sie do lekarza a on pewnie mi odpowie ze jak juz jedno dziecko mam to drugie na pewno sie pojawi tacy tutaj lekarze sa ze naprawde jak mam isc do lekarza to nerwica mnie bierze
                                A i wiecie co najbardziej mnie boli ze te ktore nie chca to maja a te ktore sie staraja pragna dzieciatka to nie moga zajsc to jest naprawde dolujace....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X