Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej moje kochane....ja jakoś nie mogę spać....dostałam rozwolnienia i siedziałam na kibelku z pół godzinki....
    A smutno mi bo sie martwię co będzie dalej...wiecie nawet nic nie mogę kupić mojej niuni...do tego dostaliśmy propozycje zamiany mieszkania na większe (50m),ale w Święta czeka nas rozmowa z tą starszą panią....bo ona ma ponoć do remontu ale nie kapitalnego mieszkanie i to zależy czy i ile będzie chciała dopłaty....bo u nas wszystko jest zrobione...ale nawet jakby doszło do zamiany to z skąd my weżniemy z parę tysiecy na opłaty:notariusz,załatwianie z bankiem,odprowadzić podatek inne są sprawy do uregulowania....Z jednej strony bym sie cieszyła-2 pokoje,a z drugiej strony to te pieniądze....a już jest nam ciężko....I ogólnie jest mi jakoś smutno...bo dzwoniła teściowa i szpile mi dopięła...,że była w kiku i chciała kupić coś dla maleństwa i wprost mi powiedziała,że taki komplecik jak ja kupowałam koleżance to kosztuje aż 5 euro i jak dla niej to bardzo drogo...(a jak kupowałam mojej koleżance to dałam 30zł)...popłakałam sie,ze moje dziecko u babci nie zsługuje nawet na 5 euro....to takie smutne-nie życzę nikomu takiej teściowej,ona wie jak mnie zranić.....Boże dziewczyny ja tak sie boję....tego co bedzie dalej....a ja prawie nie mam nic....przepraszam moje kobitki ale czasami jest mi tak ciężko....mojemu też jest ciężko,bo nawet nie ma jak dorobić....a zresztą ludzie z 40 na karku też jest ciężko znależć coś bardziej płatnego....a ja to totalnie lipa....Siły mi dodajecie WY, moje maleństwo i mój kochany mąż.....

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej!
      Gizelko, spokojnie, jeszcze wszytsko się uwierzy! Tobie jak i innym dziewczyną polecam przyczytać książkę SEKRET... Naprawdę dobra książka, odkrywając sekret dużo można się nauczyć i przyjąć do siebie! Odczytaj Skarbie moją wiadomość i daj szybko znać!!!

      Edzia do nas już niebawem wraca!!! Hurra !!!!!!!!

      A moja głowa....o dziwo jeszcze działają tabletki przeciwbólowe i jakby czuję tylko taki przytłumiony ból,, pewnie dziś lub jutro dojdzie ból brzucha-bo ja już tak mam,jak za dużo tabletek muszę łykać.....ehh....normalnie się urządziłam! I pięknie jutro w szkole będę wyglądać!!
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kaathrinka dzieci są bezlitosne i na pewno będą niestworzone historie wymyślać, jak to twój m dał ci w łeb hahahahaha
        gizelko kochana, rozumiem twoje nastroje, masz do nich prawo. sama w ciąży w jednej chwili płakałam, a w drugiej wyłam, ale ze śmiechu. będzie kochana dobrze, a i finansowo też sobie dacie radę. najważniejsza jest dzidzia, żeby była zdrowa, tylko to się liczy, a wiem co mówię. wszystko inne przy tym jest nieważne! a co do wyprawki, to nie ma co wpadać w panikę, masz jeszcze dużo czasu, pomału po jednej rzeczy, a się uzbiera. Do września na pewno wszystko, co niezbędne będziesz mieć. naprawdę człowiek w szale zakupów dziecinnych nakupi za dużo i dużo niepotrzebnych rzeczy. ty przynajmniej zrobisz zakupy z głową
        sama poród miałam na początek sierpnia, a zakupy robiłam w czerwcu, wszystko na raz rzuciło po kieszeni, ale wcześniej każdy mówił, żeby nie kupować i nie zapeszać. dużo rzeczy dokupiłam jak już się Piotruś urodził. okazało się,że mam same ubranka w rozmiarze 62, a on się urodził drobiną i pływał w tych ciuchach i na gwałt wysłałam siostrę do sklepu, po kilka śpioszków w rozmiarze 58 i mniejszym dlatego teraz jestem zdania kupować w małych ilościach, ale wcześniej.
        a twoje piękne łóżeczko z śliczna pościelą już widziałam no to jeden większy problem masz już z głowy. jak coś, to ja zawsze, chętnie służę radą
        Last edited by Scaarlett; 14-03-2010, 10:11.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć Kochane !!! Ja piję kawkę, wczoraj mamy imienino-urodziny byly wiec mam dzis jeszcze ciacho do kawki
          Kathrinko rzeczywiscie sie urzadzilas, jak to czlowiek sam sobie przez przypadek moze zrobic krzywde, ehhh, no ale dobrze ze tylko sie tak skonczylo, a dzieciakami jutro sie nie przejmuj
          Edzia super ze do nas wracasz, czekamy..
          Gizelko slonko glowka do gory, bedzie naprawde dobrze zobaczysz, wszystko sie ulozy, ta pogoda wstretna tez na nas tak dziala niekorzystnie ze czarne mysli nasuwa do glowy

          Ja biore wiesiolek zeby miec lepsze smaorwanie hehe, napiszscie do ktorego dnia cyklu mam brac - do 10 czy dluzej?
          Caluje WAS


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc dziewczynki, ja zaraz kawka i moze w cos pogramy z moim m hehe Juz dawno Go nie ograłam Gizelko rozumiem,ze Ci cieżko, ale tak jak mowi Scarlet pomalu wszystko sobie skompletujesz, tylko nie trzeba myslec,ze tyle rzeczy jest potrzebnych. Masz jeszcze troche czasu, a tesciowa sie nie przejmuj-one zazwyczaj wyprowadzaja człowieka z równowagi. Najwazniejsze,ze macie swojego upragnionego maluszka i siebie, a reszta sie pouklada. Katrinko dzieciaki potrafia dowalic ale to tylko glupie uwagi, ktore jednym uchem wchodza, a drugim wychodza. Ja to zawsze mam jakis tekst, ktory mi szybko przychodzi do głowy i jest spokoj-jakos trza sobie radzic z ta banda Zatem bez obaw Najwazniejsze,zeby Cie juz glowa nie bolala i sie ladnie goiło. Dotka wiesolek bierze sie do owulacji, a pozniej juz nie,bo moze wywolywac skurcze macicy, co nie sprzyja zarodkowi. Ja tez teraz biore i mysle,ze bede brac do 12dc, bo 13dc mialam ostatnio owulke i tak przewaznie mam. No to powodzenia i wielkiego naoliwienia hahahaha

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ale tu pustki! Wszystkie wypoczywaja albo w krzaczorach siedza Dobrej nocki wszystkim i do jutra

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                cześć kochane! co tu taka cisza?! wczoraj pusto,a dzisiaj nikt nie ma ochoty na kawkę? ja właśnie popijam, tylko ciacha mi brak ogarnę trochę domek i zabieram się za pieczenie szarlotki, bo mnie naszła taka ochotaaaa
                weekend minął mi bardzo szybko i pracowicie, aż się cieszę, że już poniedziałek hahaha

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej, jestem jestem ja narazie kawke odpuscilam bo mnie cos zoladek bolal ale jak zrobilam sobei herbatke to przestal. Jutro ide do przyjaciolki na urodzinki wiec bedzie popoludniowa kawka,a w srode mam w planie upiec piernik z wisniami nasaczonymi w spirytusie z polewa czekoladowa mniam to na przyjzd m. w czwartek. AAa zapomnialam sie pochwalić ze bielizna zakupiona


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ooooooo dotka szalejeszzzzzz m pewnie będzie w siódmym niebie a wiśnie w alkoholu mniammmmm jak ja coś takiego ubóstwiam.koniecznie cyknij zdjęcie żebyśmy mogły najeść się podziwiając
                    ja zabrałam się na obiad i za moją szarlotkę, choć bardziej mam ochotę na sernik, tylko sera mam za mało ale dobre i to ,byle było słodkie

                    a gdzie reszta dziewczynek?

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wisnie sa z robionej nalewki wisniowej, wiec domowe, mam jeszcze takie sprzed 2 lat te to dopiero naciagnely, a jakie smaczne, samymi wisniami mozna sie upic Juz sie nie moge doczekac czwartku ...

                      A swoja drogą, szarlotka za mną też chodzi ..


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ja z m robilismy nalewkę brzoskwiniową i właśnie te brzoskwinki były wspaniałe jak zlewaliśmy. tylko kac rano nieprzyjemny hahahahaha wyobrażam sobie jakie muszą być wiśnie. ja sobie zostawiłam kilka słoików tych brzoskwinek z procentami, tylko nie wiem gdzie je teraz wykorzystać ostatnio pokroiłam do lodów i to był strzał w 10!

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No do lodow extra, ale mysle ze gdyby je wkomponowac w sernik to tez by smakowaly niezle


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny wiecie co nie wytrzymałam i zrobiłam test dzisiaj
                            I to chyba był błądDruga kreska jest ale ledwie widoczna.I nie wiem co o tym myślećAle człowiek jest głupi.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Enojczyk a ktory dc masz?
                              Powiem tylko tyle ze druga kreska blada chyba bez powodu nie wychodzi, wiec wiesz ...


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No właśnie 25dcAle to moje spanie nie dawało mi spokoju wiec głupota uderzyła do głowy i teraz tylko więcej myślęDajcie mi kopa i to porządnego to może się uspokoje.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X