Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    wygląda pięknieeeee ten biszkoptttttttt, mimo tej dziury mam na niego chrapkę
    a studiować mi się już odechciało hahahah ale co zrobić jak zaczęłam, to muszę skończyć, bo już mi tylko rok został mam nadzieję, że potem mi będzie łatwiej w życiu..
    dotka właśnie mam takie nastawienie, nie nastawiać się może kiedyś samo przyjdzie. może jednak sama się tak zblokowałam i odblokować nie umiem

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Scaarlett nie ma co teraz rezygnowac, jestes juz prawie na koncu i napewno bedzie Ci latwiej w zyciu.
      Dacie wiare, ze ten biszkopt jest bez garama proszku do pieczenia? Pieke go raz w tygodniu, bo moj C. je go na sniadanie.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        promesse biszkopt z dziurką....brzmi nieźle....
        ja zaraz wrzucę do watku kulinarnego foto mojej tarty
        niech Wam jęzory zwisają
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          promesse to skad on taki wysoki rośnie? bo wygląda na mega pulchny i puszysty!
          wrzucaj miska, czekam już z moim jęzorem do... komentowania

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
            wrzucaj miska, czekam już z moim jęzorem do... komentowania
            poczekaj PIękna bo właśnie wyciągłam z piekarnika i musi trochę ostygnąć a chce ukroić kawałek,żeby zrobić fotkę wnętrzności tarty a nie wierzchu....cierpliwości
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Wklejam Wam zdjecie po wyjeciu z formu i po ukrojeniu kawalka. Biszkopt jest super puszysty i bardzo smaczny. Jak ktos chce przepis, to wysle na priv.

              Miss gdzie jest to forum kulinarne?
              Attached Files


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                wierzch też dawaj, bo muszę mieć przed oczami jakiś pyszny obraz żeby wysiedzieć dzisiaj w school

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  promesse wrzuć do wątku kulinarnego ten przepis na biszkopta i fotki..

                  naciśnij forum i pojawią ci się glowne tematy ...i przy końcu bedzie watek kulinarny i możesz wrzucic do "tanie latwe zjadliwe"
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam kobity...Wow Promesse ja chcę przepis na ten biszkopcik-prześlij mi jak możesz....w kwietniu mam 1 rocz.ślubu to zrobię super torta....ale potrzebny mi biszkopcik....właśnie tak jak ty zrobiłaś....
                    A ja dziś robię krokieciki z serem żółtym,kapustką i pieczarkami...........
                    Byłam z moim na zakupach i jestem dosłownie padnięta jak mops!!!!!

                    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Gizelka wrzucilam przepis na Tanie, latwe i cos tam na watku kulinarnym


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Biszkopt naprawdę godny podziwuJuż sobie spisałam przepis
                        Dziewczyny nie wiem co jest ale nie mogę się pozbierać dzisiaj.Normalnie same oczy mi się zamykająDo tego ten kołowrotek jakbym pijana była.Chyba jakieś choróbsko mnie bierze.Najchętniej poszłabym spać ale muszę z Igorem siedzieć.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Promese Ty to jakas czarodziejka jestes ALE biszkopt!! Ja tez skorzystam z przepisu,a i te gruszki mnie kusza Dzien bez slodyczy to dzien stracony-moje motto Miss ja tez juz go widzialam-bylam w kinie na tym filmie, ale nadal mnie intryguje, a Denzela uwielbiam! No i ten glowny bohater, co okradal bank tez dziala elektryzujaco hahahaha
                          Mowie wam, jaka jestem napalona na mojego m-juz tylko czekam, kiedy @ minie i łóżka nie bedzie hahahaha Dotka 10 mi sie cykl zacząl, takze ja na razie uziemiona, ale...NA RAZIE Ewcia a ja po cichutku licze,ze to 9 miesieczna choroba hihi

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ja tez nie wierzylam, ze biszkopt bez proszku do pieczenia wyorsnie i nie opadnie. Ale jednak . Ja tez uwielbiam slodkie, ale musze sie bardzo ograniczac, bo przy PCOS slodycze nie sa wskazane .

                            Wiecie co, zaczynam widziec jakies plusy tego, ze nie mam okresu po 3 misiace - moge dopadac mojego C. kiedy mi sie podoba


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wiecie jakie ja mam grzeczne dzieckoMimowolnie usnęłam a to moje położyłó się obok mnie i bajki oglądałoTrochę mi lepiej ale dalej poszłabym spaćCały czas myślę o Edzi i tak mi jakoś ciężko
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam!!!
                                Mam wieści od naszej Edzi!!- musi zostać na obserwacji bo USG póki,co nie łapie ciąży, o pozamacicznej narazie nic nie mówią więc chyba ok. Badają też jej krzywą cukrową...Być może jutro będzie coś więcej wiedzieć!!:-)
                                Jeśli macie co do przekazania jej, to dajcie znać Jestem z nią w kontakcie tel.

                                Buziole
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X