Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Edziula tez mnie to zgrzało i to konkretnie, oj i to jak bardzo.
    Mam propozycje zeby po prostu ten post jak powietrze traktowac-bo takowym jest tylko puste gadanie.
    Zreszta nie chce miec z ta osoba nic wspólnego bo nie ma sensu. Jak ktos jest zamroczony to juz taki zostanie

    Nusiakova no to jak scaarleciontko nasze napisało-teraz ona musi swojego Piotrusia ogladac, czy mu sie tem zarost nie pojawia, bo to juz blisko hahahhahahaha, tylko pół roku. Uwazaj kochana
    Last edited by oczekujaca7777; 25-02-2010, 17:54.


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      sorry dziewczyny, ale mam dzis taki zły dzień, a ten komentarz mnie wyprowadził z rownowagi

      strasznie sie dzis zle czuje, dopiero z pracy wróciłam, jestem sciorana jak kot po marcu...
      Cyce nadal bola, suty powiekszone, w brzusiu kuje - tak jak by szczypało, do tego mam dziwna wydzieline o trudnym do zidentyfikowania kolorze
      po południu jestem senna, resetuje sie, a w nocy budze i cierpna mi różne czesci ciała, a do tego jestem tak podburzona ze ...

      Skomentuj


        No i widzisz o masz sie na kim tu wyrzyc hahahahahhahahahahah kochana
        Ja po clo miałam takie bóle-skutek uboczny niestety u mnie taki był. Oj i to niekiedy bardzo bolało.


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej laski, ja bylam na malych zakupkach kupilam cos dla siebie i rybce nowa roślinke do akwarium. Od kilku dni chodzil za mna smak na chalke z maslem, i zakupilam wpindolilam polowe i zapilam butelka 0,5 coca-coli i mi sie dobrze zrobilo - alez mam zachcianki, chyba poszczenie tez zaostrza apetyt hahaha


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
            gówno wiesz i głupio gadasz
            wogóle naz nie znasz i widac ze mało o nas czytałas
            takie głupie teksty i osondy mozesz sobie kieszeniami wypchac
            Edzia myślę, że się lekko zagalopowałaś z pewnymi słowami.
            Scaarlett również pisze na Crejzolkach i Marti zna sytuacje Scaarlett, poza tym Martyna nic złego nie napisała i tak samo jak każda z Was lubimy Scaarlett i życzymy jej jak najlepiej.
            Poza tym ona swój post kierowała do Scaarlett, nie do Ciebie czy oczekującej.... ja wiem,że Wy ciężkie chwile przechodzicie ale obojętnie kto chce coś doradzić, napisać (np. kala, która tak samo jak Wy starała się długo i w końcu doczekała się córci) naskakujecie i od razu piszecie, że osoby z zewnątrz nic nie wiedzą, nie przechodzą tego co Wy... ale to Wy nic nie wiecie o innych bo udzielacie się tylko na staraczkach.
            Lepiej się nie denerwujcie

            Scarlett Ty się Kochana trzymaj dzielnie !!!
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              tylko CLO to ja brałam 5-9dc, a dzis mam19dc, a wczesn+iej brałam juz clo i nie miałam takich przebojów, bynajmniej nie przez tydzien
              Scarlett kochanie ja Cie prosze do wyra i lezec plackiem, co ma byc to bedzie. bez wzgledu na to co sie wydarzy wiesz, ze my tu dla ciebie jestesmy i cie nie opuscimy. zerknij na stronke www.znanylekarz.pl tam poszukaj lekarza ginekologa ze swojego rejonu, sa podane opinie pacjenteki i dobre i złe, ale ranking fajny, jest w czym przebierac. ja tak mojego aktualnego ginka znalazłam i juz na pierwszej wizycie dostałam kwitek nabadania, dopiero po wynikach chciał ze mna rozmawiac
              to tak w wolnej chwili zerknij

              ps: i bedziemy cie bronic z oczekujaca jak lwice
              choc z*****ka tez jest czasem potrzebna zeby przywrócic do pionu
              tylko wszytstko z taktem i dostosowaniem do emocjii...

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Martyna moze nastepnym razem jak cos napiszesz to sie zastanow:/ Takie komentarze sa nie na miejscu Jezeli ktos jest pod opieka lekarza, to czemu ma sam decydowac o tym czy sie starac, czy tez nie?! To czy Ci lekarze stawiaja odpowiednie diagnozy, to inna sprawa, ale wkurzajace jest to, kiedy ktos zaczyna stawiac swoje:/ Mozna cos doradzic, ale nie krytykowac

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  Edzia myślę, że się lekko zagalopowałaś z pewnymi słowami.
                  Scaarlett również pisze na Crejzolkach i Marti zna sytuacje Scaarlett, poza tym Martyna nic złego nie napisała i tak samo jak każda z Was lubimy Scaarlett i życzymy jej jak najlepiej.
                  Poza tym ona swój post kierowała do Scaarlett, nie do Ciebie czy oczekującej.... ja wiem,że Wy ciężkie chwile przechodzicie ale obojętnie kto chce coś doradzić, napisać (np. kala, która tak samo jak Wy starała się długo i w końcu doczekała się córci) naskakujecie i od razu piszecie, że osoby z zewnątrz nic nie wiedzą, nie przechodzą tego co Wy... ale to Wy nic nie wiecie o innych bo udzielacie się tylko na staraczkach.
                  Lepiej się nie denerwujcie

                  Scarlett Ty się Kochana trzymaj dzielnie !!!

                  No to tez nie było do ciebie-jesli chcesz grac w te klocki to prosze bardzo.
                  Dla mnie to tam było troszke niewłasciwych słów uzyte-ale kazdy sadzi jak chce
                  Jesli nie było tam nic złego w twojej opini to zycze ci wiecej takich opini pod twojim adresem.



                  Dla mnie temat jest skoczony i nie chce sie juz grzac wiecej.


                  Nie mow mi co wiem a czego nie wiem - bo forum nie jest mojim całym zyciem takze nie musze latac po nim całym ZEBY ZNAC ZYCIE I WSZYSTKO WIEDZIEC moze dla ciebie to jest wyznacznik ale nie dla mnie
                  Last edited by oczekujaca7777; 25-02-2010, 18:48.


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Edzia, ja też tak miałam po clo. Ale to nie musi byc u Ciebie po clo Trzymam kciuki, by to było TO
                    Dotkato nasze poszczenie to nam na zdrowie wyjdzie albo na nadwage Ale po zakupach to zawsze lepszy humorek hehe
                    Scarlet mam nadzieje,ze odpoczywasz. Przesyłam pozytywne wiruski i buziolka:*
                    A ja dzis zrobilam bigos i mi taki dobry wyszedł,że brak słów Dzis ostatni dzien z antybiotykiem... Za 2 tyg.powtorka badania i moment prawdy

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Edzia myślę, że się lekko zagalopowałaś z pewnymi słowami.
                      Scaarlett również pisze na Crejzolkach i Marti zna sytuacje Scaarlett, poza tym Martyna nic złego nie napisała i tak samo jak każda z Was lubimy Scaarlett i życzymy jej jak najlepiej.
                      Poza tym ona swój post kierowała do Scaarlett, nie do Ciebie czy oczekującej.... ja wiem,że Wy ciężkie chwile przechodzicie ale obojętnie kto chce coś doradzić, napisać (np. kala, która tak samo jak Wy starała się długo i w końcu doczekała się córci) naskakujecie i od razu piszecie, że osoby z zewnątrz nic nie wiedzą, nie przechodzą tego co Wy... ale to Wy nic nie wiecie o innych bo udzielacie się tylko na staraczkach.
                      Lepiej się nie denerwujcie

                      Scarlett Ty się Kochana trzymaj dzielnie !!!
                      chwila ja nie napisałam że nie przechodzicie tego co my, chodziło mio to ze mało uwanie czytacie o nas, a przez kilka miesiecy nabazgrałysmy wiele stron, wiec tego nikt nie jest w stanie nadrobic
                      Nam, bynajmniej mnie chodziło o to, ze taki tekst na swieze rany to jak posypanie solom. i moim zdaniem Martyna swoim "rozkazem" też sie zagalopowała.

                      ********************

                      spadam stad bo jeszcze sie z kims pochatram, bo nabuzowana jestem za bardzo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Family Tree, niechce sie kłócic, poprostu bronimi Scaarlet ktora i tak ma teraz ciezkie chwile i uwazamy ze było to nie tak w jej kierunku. Moze mysli były dobre ale słowa bardzo złe. Chyba sama rozumisz.

                        Nieche zebysmy na siebie naskakiwawy przez kogos.
                        To nie jest tak ze nie chcemy rad-oczywicie chcemy i jestesmy za nie wdzieczne.Ale tu chodzi o rady a nie o krytyke
                        I tak jak edzia napisała chodziło o to ze nas nie znacie i naszej sytuacji.
                        Wydaje mi sie ze i ja i ty za duzo niepotrzebnych słów do siebie uzyłysmy.

                        Jesli sie zgodzisz to po prostu zapomnijmy o tej sytuacji.
                        Bo ja naprawde nie mam powodu zeby miec do ciebie jakiekolwiek pretensje.
                        Last edited by oczekujaca7777; 25-02-2010, 19:09.


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No właśnie Oczekująca! A szczerze mówiąc niektóre wypowiedzi (choć intencja może była inna) zamiast pomagać-drażnia i denerwują. Nikt nie twierdzi,że inni nie wiedzą, co my czujemy i przechodzimy, ale słowa też potrafią boleć. My się tu wspieramy, zaprzyjaźniłyśmy się i nawet jak któraś z nas ma odmienne zdanie, to nie mówi tego tak, jakby chciała naskoczyc lub krytykować drugą. A Scarlet jest teraz w takiej sytuacji,że myśle, iz wypowiedz Martyny byla nie na miejscu

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dziewczyny przecież wszystkie chcemy dla Scarlett jak najlepiej,po co ta bezsensowna wymiana postów?? ja też myślę,że marti chciała dobrze,może użyła nieodpowiednich słów i napisala dobitnie to co myśli,ale dlaczego od razu poleciały takie chamskie posty z waszej strony?? bo lekarz - też człowiek może się mylić,ale mamy jeszcze własny rozum i trzeźwym okiem patrzy się na problem. Z tego wszystkiego jeszcze bardziej mi zal Scarlettki
                            .................................................. ....................AMEN


                            edzia nastaw się na NIE, to wtedy mile się rozczarujesz
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              popieram
                              koniec tematu, chyba nie tylko ja mam zły dzien
                              juz sie nie dochodzmy kto ma racje, kto nie, kto sie na czym zna, a na czym nie
                              Padło wiele niemiłych słow, a raczej wyładowan emocji
                              Forum jest dla wszytkich, ale mam proźbe o taktowniejszy sposób wypowiedzi, bo chcemy sobie na wzajem pomagac, a nie sie gnoic i dołowac

                              ROZEJM

                              MISS a czy ja sie nastawiam, po prostu napisałam jak sie czuje ;P, moje mysli ida raczej w kierunku @, bo podobne objawy miałam ostatnio na @ wiec teraz wypatruje kiedy sie pojawi, a nie zdziwie sie jak dostane ja w weekend, bo mam taka dziwna wydzieline - kiedys taka mii zapowiadała poczatek miesiaczki/plamienie
                              Last edited by edzia7891; 25-02-2010, 19:22.

                              Skomentuj


                                Miss ja nie chce tematu ciagnac i reszta dziewczyn tez mysle.
                                I tak jak mówisz dla dobra scaarlet bedzie jesli juz o tym nie bedziemy mówic.

                                Ja mysle ze nic chamskiego nie powiedziałam-wiem ze mnie poniosło, ale nas wszystkie poniosło. Dlatego za to przeprosiłam
                                niestet kobiety sa takie, ze zawsze drapia-no al eto nasze uroki niestety

                                Nie ciagnijmy tego prosze, to co zostało powiedziane niestety juz jest, no ale mozemy to przychamowac bo nie ma sensu.
                                Ja wiem ze równe babeczki z was, takze odstawmy to na bok


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X