Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no taki mi wyszedl tydzien w kalkulatorze i najwidoczniej jest dobrze, bo na innych tez sprawdzilam i wyszlo to samo
    nusiakowa mam nadzieje, ze juz tak zostanie
    Last edited by Scaarlett; 23-02-2010, 13:28.

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hej ale na piskałys Cie, nim nadrobiłam wasze poematy to mi zupka wystygła

      Kaloszki gustowne przyznaje - sexy sexy...
      mnie sexu na razie starczy
      ale dotka szykuj sie tez bedziesz jak rozjechana żaba na asfalcie leżec i sie wahlowac

      No ja dzis nie miałam tyle czasu na myslenie, choc czasem w pracy mnie cos zakuło zabolało no i cyki nie daja spokoju, wiec czasem mi sie przypomniało

      A mój m wczoraj mnie nie gwałcił, tylko wybierał imie dla synka...
      wariat, przytulał mnie i chycił za brzuch i zaczał gadac do niego mój synek
      jeszcze nie wiadomo czy sie udało i wogóle, co to za zamówienia na chłopaka ma byc zdrowe i ma wogule byc - nasze najukochańsze

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
        hej ale na piskałys Cie, nim nadrobiłam wasze poematy to mi zupka wystygła

        Kaloszki gustowne przyznaje - sexy sexy...
        mnie sexu na razie starczy
        ale dotka szykuj sie tez bedziesz jak rozjechana żaba na asfalcie leżec i sie wahlowac

        No ja dzis nie miałam tyle czasu na myslenie, choc czasem w pracy mnie cos zakuło zabolało no i cyki nie daja spokoju, wiec czasem mi sie przypomniało

        A mój m wczoraj mnie nie gwałcił, tylko wybierał imie dla synka...
        wariat, przytulał mnie i chycił za brzuch i zaczał gadac do niego mój synek
        jeszcze nie wiadomo czy sie udało i wogóle, co to za zamówienia na chłopaka ma byc zdrowe i ma wogule byc - nasze najukochańsze
        Faceci zawsza pragnac miec syna a kobiety zazwyczaj chca corki, wiec zrzumiale On napewno dobrze Wie co zmajstrowal pewnie gdzies poczytal i akurat wyczail dzien na chlopaka hihi


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          mnie tam obojetne, byle było i urodziło sie zdrowe
          On by chciał syna dlatego że ciazy na nim przedłuzenie nazwiska, bo jego brat ma córki i juz wiecej nie planuja dzieci,
          Miło było ze tak po brzusiu pogłaskał i sobie pogadał, szkoda tylko, ze mnie sie zaras załancza faza i sie nakrecac zaczynam tym bardziej ze mnie (.)(.) bola, ale sama juz nie wiem czy to na @ czy moje wielkie pragnienie, czy moze ... kirłkuje tam małe serduszko

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edziu kochana tak się wzruszyłam czytając twój post że aż musiałam napisać doczekasz się zobaczysz ja też bardzo dużo przeszłam i czekałam pamiętasz jak było łacz,łzy,nerwy ,zniecierpliwienie,żal itp wszystkie emocje świat i doczekałam się i wierzę z całego serducha że ty i każda z was doczekacie swoich fasolek bo to forum jest dla nas i tu się udaje tylko musicie wytrwać i wierzyć a na pewno się uda

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              gosiak

              Wiem że sie doczekam, ale teraz 2 tyg czekania bedzie cieżko tym bardziej ze mnie (.)(.) bola, czasem coś zakuje i myśli same nachodza tylko nie wiem na co czekam, czy na II krechy, czy na @
              Oboje z m wiedzieliśmy, ze była owulacja i to podwójna i jesteśmy tak nastawieni na efekty
              jak ja mam sie nie nakrecac, jak mój m to nawet przezywa i mnie łapie za brzusio i gada do swojego synalka... słodnkie to, ale ja tak sie boje rozczzarowania. Ze mysle ciagle czy tam cos kiełkuje - zwłaszcza jak mnie szpilka zakuje w brzuchu, a z drugiej strony boje sie myslec, bo wiem ze im wieksze nadzieje tym wieksze rozczarowanie

              do tego pochłaniam jak odkurzac wszytko co sie da
              właśnie wcinam ogóry kiszone od babci,a w kolejce stoi galaretka z brzoskwinkami
              mimo ze obiad zjadłam 30min temu
              Last edited by edzia7891; 23-02-2010, 17:12.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                scarlet widze u gizelki w opisie, ze ci sie malenstwo pocznie w dniu moich urodzin
                no to brszie fajnym skorpionkiem jak ja - charakternym

                ALE TU CISZA - pewno w krzakorach isedzita, nad ta kupa
                Last edited by edzia7891; 23-02-2010, 18:33.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Pewnie Dotka,że działamy w marcu, o ile badania wyjdą u nas dobre. Już tylko o tym myślę. Bo jak się okaże,że nadal mamy to gówno, to nici i znowu czekanie Ale wierze,ze wynik bedzie ujemny! Pomalu koncze brac antybiotyk, teraz musze odczekac 2 tyg.i zrobic badanie. A dzis mam owulke i sie marnuje kurde Jajnik tak kłuje i w ogóle... Juz odliczam do staranek!! A wtedy mam nadzieje, jak to Scarlet mowila, ze jeszcze bede miala dosyc sexu
                  Dotka te dni, co wybral Twoj m sa najlepsze, jesli masz cykle 28-30dniowe. Niech pzyjezdza i do ataku hihi
                  Gizelko ładnego masz tego bloga, a dzidzie tak super widac...
                  Oczekujaca wypoczywaj na urlopiku i dzialaj cos-relaks pozytywnie wplywa na poczecie moja droga To trzymam kciuki!!
                  Edzia trzymam kciuki i zycze duuuuudo wytrwalosci hehe Gumka od majtek ten czas-wiem cos o tym
                  Scarlet sliczny suwaczek!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    edzia ile u Ciebie dni minęło od stosunku?
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ana oj jeszcze bedziesz miała dosc, uwież mi, ja w tym cyklu to sobie przypomniałam jak nam było 4lata temu
                      naświntuszycie sie jeszcze i odbijecie tak jak my podwójna owulka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                        edzia ile u Ciebie dni minęło od stosunku?
                        looknij na priv

                        My to sie cały weekend gzilismy
                        ale oscyluje że owulke miałam w piatek, tak lekarz przewidywał, a i to był ostatni dzien kiedy jajniki mnie kuły
                        Od niedzieli mnie (.)(.) bola i mam juz gesty śluz biały, a dzis juz kremowy
                        No ale równoznacznie to moga byc sygnały na @
                        zwłaszcza że mam apatyt za 3 - jem jem i jem...

                        A wszyscy mi mówia ze schudłam,a pezytyłam 2kg przez weekend
                        dzis mnie nawet szefowa zaczepiła, od czego tak schudlam
                        Last edited by edzia7891; 23-02-2010, 19:48.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          oj, a kiedy mnie nie ma to dyskusje wrzą hahahaha ja i bez sexu to rozjechana żaba jestem no masakra jaka jestem wymordowana, w szczególnie to sie dzisiaj nic nie narobiłam, bo nawet za odkurzacz mi się wziąć nie chciało.
                          podjechaliśmy do sklepu po zapasy zachcianek, a jest tego mega lista, dzisiaj się znowu śledziuję
                          edzia mój od samego początku mówił, że będzie syn i jak na usg ginek to potwierdził, to mu tak ciśnienie skoczyło z wrażenia, że jak go miałąm podwieźć do pracy, tak kazał się wysadzić 2 ulice dalej, bo musiał się przejść żeby ochłonąć, głuptok
                          nie odmawiaj sobie edzia jedzonka, musisz się odżywiać, schudniesz po dzidzi, teraz ona się liczy, a im ty w lepszej kondycji tym jej się lepiej u nas mieszka!
                          tak bardzo 3mam kochana za ciebie kciuki, że aż paluchy mnie bolą, oj będzie napięcie te 2 tyg. będzie
                          ana liczę, że dla ciebie marzec będzie bardzo szczęśliwy, prawie na święta, bo jak sama pisałaś ta bakteria wam plany krzyżowała, ajak ją wykosiłaś i wszystko inne jest wporządku to droga dla chłopaków wolnaaaaaaaa hahaha
                          a co do terminu mojego porodu, to pewnie się wszystko jeszcze zmieni, jeżeli oczywiście wszystko będzie dobrze.mało dzieci rodzi się w terminie, synka przenosiłam tydzien, a teraz to w ogóle nei wiem jak będzie, bo prawdopodobnie 2 ga cesarka, a je wykonuja ok 2 tyg przed terminem.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            scarlett dzieki Kochana, dobrze wiedziec, ze nie tylko mnie tak zależy, bo juz myslałam, ze przesadzam
                            ale jakos nie potrafie tak sie odciac od tego i oczekujaca mi moze skopac tyłek, ale tak realnej szansy to jeszcze nie było w całym okresie naszych staran
                            Na szczescie jeszcze tylko 1,5tyg.
                            jak mam sie nie nakrecac, te wszytkie objawy na @ pojawiały sie tydz przed jej wystapieniem po 20dc, a teraz juz od 15dc mnie meczy - wiec to chyba normale ze sie zastanawiam co tam piszczy w dzungli

                            a z jedzeniem to nie musisz mnie prosic, bo wciagam jak odkurzacz, dogadzam sobie juz kilka dni
                            Last edited by edzia7891; 23-02-2010, 20:26.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              widze ze dzis pustki, wszystkkei w krzakorach, no to ja spadam
                              takie jestescie to same sie bawcie
                              do juterka

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                coś zaraz prześlę
                                Last edited by gizela79; 23-02-2010, 21:40.

                                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X