Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc kochaneJa też życzę wam wszystkim wesołych światmokrego dyngusaI spełnienia najskrytrzych marzeńBuziaki
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Wesołych i płodnych świąt!
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        wiecie co jakos mi tak smutno
        M mnie wyciagnał do koscioła i jakos sie tak wczułam i rozczuliłam, wróciły wszystkie emocje sprzed 3tyg teraz bym byla juz w 2 mies
        W świeta planowalismy wszystkim oznajmic ze zajaczek im małego kurczaczka przyniósł co mieszka u mnie w brzuszku.... a tu teraz tak pusto i smutno, jak sie wsłuchałam w głos swojego serca to sie popłakałam - do tej pory widze ze sie maskowałam i zagłuszałam emocje i mysli jak sie da

        Weselcie sie i świetujcie
        gosiaku trzymaj sie jakos - mocno tule

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Edziula kochana wiem ze to trudny okres dla Ciebie tym bardziej że juz mieliście taki eplany żeby powiedziec rodzinie w święta, musiało ci się zrobić naprawdę przykro i smutno, tule do serducha, kochana widocznie tak mialo byc pociesz sie tym ze nic nie dzieje sie bez przyczyny i moze lepiej ze fasoleczka odeszla tak wczesnie niz mialaby potem chorowac. Usmieszek kochana kolejne staranka chyba niebawem co nie?

          Ja troche nakrecona, ale staram sie tlumic w sobie te mysli, mam 29 dc i narazie cisza, nie chce zapeszyc. (.)(.) bola jeszcze mocniej, no ale wiadomo ze to o niczym nie swiadczy, czekam dalej ... czas pokaze ... czyżby złoty strzał ??? hehe

          P.S. jak projekt moze byc?
          Last edited by dotka85; 04-04-2010, 18:38.


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            projekt ok tylko kaczorek mały troszke
            swieta w sumie ku końcowi ida i co dalej, bez dziecka bez pracy stałej, co tu wymyslec
            Aż sie dzis napiłam i znów mi niedobrze
            ide chyba spac bo sie porzygam

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć dziewczynki święta ku końcowi się zbliżają jak mówi edzia i dla mnie dobrze- bo wszystko wróciło i do pracy czas i znów trzeba zmierzyć się z rzeczywistością i przejść do ładu dnia codziennego ale jak tu żyćpozbierać siły do walki???????pozdrawiam was kochane pa!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam i o zdrowie pytam Świeta Świeta i po Świetach. Ależ jestem obżarta-chyba z 3 kg przytyłam Dotka myślałam o Tobie Jak tam???? Testowałaś?? Edzia, Bajtel tulę Was mocno do serduszka:**** Wiem,że Wam ciężko, ale życie płata nam i miłe niespodzianki i takiej Wam życzę w najbliższym czasie:* Oczekujaca jak zawsze- wierszyk za*****sty Ja mam jakiś dobry humorek-pewnie dlatego,że jutro jeszcze leniuchuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć kochane!!
                  Święta, święta i po świętach było bardzo rodzinnie, ale i szybko minęło widzę, że nie tylko was wzięło na refleksje i smuteczki mnie również. wiem edziu i gosiu też czuję taką straszną pusteczkę w sercu, miało być pięknie, święta, kurczaki, radość, też chciałam się nowiną pochwalić, a tu nawet się na dzidzi nie zanosi w najbliższym czasie a najgorsze, że przy tych świętach dowiadujesz się samych rewelacji, kto urodził i kto zaciążył. dobrze, że już minęły.
                  Jedzonko pyszne, ale sobie podjedliśmy to jedyny plus. Sobota święconka u moich rodziców i odwiedziny u dziadków. Wczoraj z racji pięknej pogody większość dnia spędziliśmy na spacerze, a potem przyjechała do mnie siostra i drinkowałyśmy do 2.00 Edziula jak się po swoim piciu czujesz? Dzisiaj, dzień u teściów, Piotrek dorwał kuzynkę i szaleństwo było na maxa, a że pogoda się fatalna zrobiła, to człowiekowi wcale nie szkoda tych świąt.

                  Wyniki moich badań już zobaczyłam online i oczywiście d u p a jutro idę robić jeszcze kardiolipidy, ale czuję że będzie to samo. zapowiada się ciąg dalszy walki z wiatrakami

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ana dzis narazie tez cisza, wybil 30dc czekam dalej... choc juz mniej cierpliwie co jakis czas chodze do wc i sprawdzam czy @ nie przyszla. Nie testowalam bo nie mam w chacie testu a wkolo wszystko pozamykane, jutro kupie ale chcialabym wytrzymac z testem chociaz do soboty strasznie boje sie rozczarowania. Dzieki za wsaprcie duchowe, Zazdroszcze wolnego wtorku

                    Scarlet fajnie ze swieta spedzilas w rodzinnej atmosferze, my mamy rodzine rozrzucona po Polsce i ciezko sie spotkac bo te swieta takie krociutkie.
                    Moze kolejne badanka rozjasnia sytuacje.


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scarlet oby kolejne badania cos pokazaly,zeby w koncu bylo wiadomo,czego sie czepic! Zycze Ci tego, bo walka z wiatrakami jest najgorsza Dotka z niecierpliwoscia czekam Pewnie juz cala chodziszA ilu dniowe masz cykle?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Macam sie czy (.)(.) nie przestaja bolec, mierzylam sobie wcoraj i dzis temperture popoludniu ale tak pod pacha normalnie i mialam 37-37,4 jestem zdrowa, i nie czuje tej temp a ona jest wiec znow sie nakrecilam, dzis po poludniu spioch mnie dopadl i spalam 2 h
                        Cykle mam 29-31 ale zwykle jak dostawalam okres np. w 30 dc to 1-2 dni wczesniej juz mialam brudzenia


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          scarlett ja mam ostatnio jakas nietolerancje na alkohol, muli mnie ciagle, wczoraj sie napiłam pare kieliszków na przetrawienie i zdazyłam dosc do siebie do góry do mieszkania i juz mnie muliło, przyszli goscie i M mi drina zrobił, ale go juz nie wypiłam bo mnie odrzucało
                          A dzis to skromnie kieliszek nalewki, przetrawiło w żoładku jadełko wielkanocne, a lampke z winem zostawiłam bo jakos mi nie podchodziło...

                          Ana ja tez przytyłam chyba 2kg, ale juz sie boje na wage wejsc... teraz trzeba zastosowac diete Mniej Żrec

                          dotka spoko, dotrzymaj do weekendu, bedzie pewniej, moze złoty strzał był na prawde złoty

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dotka Nie no naprawde jestem ciekawa Wole nic nie mowic,by nie zapeszycTylko trzymam mocno kciuki! Ale byłoby super-jeden strzał z pełnowartościowego naboju
                            Edzia ta Twoja nietolerancja na alkohol jest dziwna... Moze... hmm słyszałam,że wtedy może odrzucać od alkoholu. Jesteś przed @?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ana ja mam 20dc, @ za tydz powinna sie pojawic, ale po tej obumarłej ciazy to nie wiem jak m cyklem to bedzie z tym cyklem bo troche wariuje organizm

                              A reszta gdzie jeszcze żrecie
                              oczekujaca juz nie jedz tyle,potem bedziesz biegac do scarlet na ciasto hahahahaha

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam kobietki po świętach wstałam jakaś połamana i skacowana czas wrócić do życia !!!!!Co do alkoholu to popijałam sobie przez całe święta adwokacik tak na humorek ale dość już tego opychania się na pewno przytyłam ,koniec z ciastami i smakołykami,basta....czas wracać do pracy.

                                dotka trzymam kciuki oby kurczaczek się wykluł na święta
                                scarlett pamiętasz kto walczył z wiatrakami w bajce????????
                                ty znajdziesz przyczynę i dość szybko ,zobaczysz !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X