Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ojojoj dziewczynki tylko o jednym hahahaha głodnemu chleb na mysli. dajecie gazu. mnie się ta ochota skończyła wraz z dniami płodnymi i nie mogłam patrzeć na seksik, dopiero tak od kilku dni jest przyjemniej w tych sprawach
    edziula jeszcze raz, gaz do dechy i działajcie, pospieszaj te swoje plemniczki pospieszaj, byle do mety. oj co to jest za cudny czas staranek

    my właśnie wróciliśmy z lumpów, ale się na spacerowaliśmy, nogi w tyłek wchodzą, znowu jestem totalnym, zmęczonym kapciem i zaczął mnie do tego nieprzyjemnie boleć brzuszek i kłóć coś po prawej stronie. mężuś zeshizowany kazał mi biedaczek leżeć hahahahaha

    widzę, że tutaj pustki i moje dziewczynki intensywnie pracują, byle tylko efekty było widać za miesiąc
    u nas też już tylko dzisiaj relax , jakieś kreweteczki na kolacje i wypożyczyłam dvd, może namówię m. na jakiś przyjemny masażyk.

    miłego wieczorku życzę, jeszcze przyjemniejszego niż mają te kociaki, miaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ale fantastycznie u was,tak kolorowo i zabawnie aż chce się do was przyjść i poczytać aż weselej człowiekowi na duszy!!!!!!!!! widać tą więż i przyjażń między wami ,to cudowne,nigdy się z takim czymś nie spotkałam dopiero tutaj u was widać jak wspólne przeżycia zbliżają ludzi a gdzie wszyscy się podziali dzisiaj??????????????miłej niedzieli życzę

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        wiecie co, jestem jakaś felerna kobietki, no ręce opadają zrobiłam ten test i guzik wyszło, jakieś smugi na całym teście nie wiem czy któraś tak miała niczego się z niego nie dowiedziałam. stwierdziłam, że jakby miał wyjść to by wyszedł.
        tak więc jestem zrezygnowana w tym miesiącu, odpuszczam, czekam już tylko na @ i oby przyszła szybko. Wściekła jestem tylko, że leki tak potrafią człowieka nabrać

        całuję kochane mocno. tak szybko mnie stąd nie wykurzycie hahahaha

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scarlet -moje ty słońce jestem z Tobą całym sercem i myślą ,zawsze i na zawsze ............brak mi słów kochana.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Scaarlett nie poddawaj sie. Nie chce cie ani pocieszac ani dolowac ale ja jak bylam pierwszy raz w ciazy to mialam to samo co ty @ sie spozniala testy robilam i nic jeden pokazywaa ze nie jestem drugi to samo co ty jakies zamazy kompletna lipa 3 wogole kresek nie pokazal az wkoncu kupilam ten w ksztalcie dlugopisa nie wiem dokladnie jaki to jest bo juz nie pamietam i wkoncu dopiero wyszedl!!! Tak wiec byc moze ze jestes ale jest czegos malo co nie umozliwia wykrycie albo felerny albo juz sama nie wiem. Ale nie zalamuj sie dopoki nie przyjdzie to jest wciaz nadzieja!! Trzymam mocno kciuki!!

            No ale wlasciwie skad masz te zachcianki i inne dolegliwosci!!?? Chyba tabletki az takich powirowan nie robia z organizem??

            Calusy dla wszystkich i milej niedzielki!!


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej kobietki
              Ja już też jestem zrezygnowana dwa testy zrobione i nic a @ jak nie było tak nie ma.Cóż,jak tak dalej pójdzie trzeba będzie się wybrać do lekarza po tabletki...


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                P.S
                Życzę wszystkim milej niedzieli.Całuski :* :* :*


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scarlett usunęłaś wiadomości na priv??
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam Was kobitki moje.
                    Last edited by dotka85; 23-05-2011, 13:58.


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      miska usunęłam wiadomości skrzynka przepełniona była

                      dotka to ty zdolniacha jesteś! super brawo!

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dotka super ten psiak, to jakis super-pies

                        My po imprezce, troche padnieta jestem, było spokojnie, ale fajnie...
                        Teraz mi sie szykuje wolne w pracy, bo przestój mamy... tak wiec mam nadziej że fasolka bedzie miała czas na zakiełkowanie, bo bede wypoczeta
                        przez te staranka nie umiem wyłapac płodnego śluzu i nie wiem czy juz nastąpił ten moment dziś w sumie 15dc, a w 11dc miałam juz jajeczko wielkosci 2cm, niby gin gdala ze 2-3dni powinno peknac
                        Wiec chyba juz po owulce...?

                        scarlet codo testu, to moze przez leki taki zamazany
                        Choc dobre nastawienie masz, poczekaj do @ jak nie przyjdzie to wtedy sie bedziesz martwic i kombinowac jak tu na Bete wyskoczyc, moze akurat m bedzie i zajmie siemałym,a ty sama skokniesz szybko
                        Ale jaks ie czujesz, nadal masz jakies objawy??
                        Kiedy powinnas dostac @
                        Last edited by edzia7891; 21-02-2010, 19:06.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          no to edziula będzie pełen relaks u ciebie, przy starankach to najważniejsze oby tam kiełkowało już sobie cosik hihihihhihi. ty nie masz objawów na owulację? nie jesteś w stanie wyłapać tego momentu? dla św. spokoju jeszcze się wspólnie po dopieszczajcie
                          a co do mnie, to leki nie powinny wpływać na wynik testu, ponoć czasem testy nie wychodzą, u mnie szok, bo to się zdarzyło pierwszy raz. No objawy mimo próby wyłączenia mózgu i nastawienia sie pesymistycznie są coraz gorsze. ciągle biegam siu siu, piersi olbrzymy, wyję z bólu, kuje podbrzusze, czasem łapie mnie taki skurcz, że nie mogę się wyprostować, mam dziwny apetyt, ciągle mam na coś ochotę czego zwykle w ogóle nie jadam, zawroty głowy, ciągle chodzę zmęczona i coraz częściej do godz 12 w południe walczę z odruchem wymiotnym. to by było na tyle. cykle miewam zwykle 27 dniowe, ale drugi miesiąc jestem na lekach, a dopóki je biorę ,@ nie przyjdzie. więc nie mam zielonego pojęcia kiedy mam się jej spodziewać. ginek mówi, że po odstawieniu,@ powinna nadejść do 12 dni.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scaarlett objawy Ty to masz jednoznaczne.....zdawało by sie...hmm
                            a zastanawiałyście się nad tym,że kobiety zachodzą w ciażę czasem wcale nie w momencie owulacji tylko np. przed nią..(znam przypadki,że laska zaraz po @ w ciąże zaszła,a druga tuż przed @....) i ja się zastanawiam ile dni przed płodnymi musiałoby by nastąpić zaplodnienie,żeby owulacja nie wystąpiła??
                            czy to w ogole możliwe?? ....tak sobie siedzę i sobie dumam....
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dzieki dziewczyny za komplementy
                              Scarlet jak masz mozliwosc to zrob fote tego rozlanego testu to moze cos wygdybamy objawy faktycznie masz jednoznaczne, czas pokaze
                              Edzia modle sie by ci sie udalo, naprawde, super ze masz wolne w pracy, ale czy jak macie zastoj i nie chodzisz to pensje normalnie dostajesz?
                              Szkoda ze weekend sie konczy, ale cos..


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                wydaje mi się, ze bez owulacji nie może być zapłodnienia. poza tym plemniki w śluzie niepłodnym żyją chyba tylko z 2 godziny, więc chyba nie ma możliwości żeby zajść w ciążę. ale tak jak mówisz zdarzają się kobiety, które zaraz po @ albo przed nią zaszły w ciążę, tyle, że lekarze tłumaczą to przesunięciem się owulacji z powodu skrócenia, albo przedłużenia cyklu. ja tak to widzę

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X