Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Upss Martuś teraz doczytałam ż esię nie staracie


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      Upss Martuś teraz doczytałam ż esię nie staracie
      Nie staramy się.
      Mąz by chyba żyły sobie podciął jakbym teraz zaciążya.
      Jestem na urlopie, a potem mam do wyboru kuroniówka na 6 miesięcy lub bezpatny wychowawczy, bo moje miejsce pracy już nie istnieje, więc z kasą ciężko i drugie dziecko narazie nie wchodzi w grę.
      Tak to zwykle jest, ze jak nie ma pilnej konieczności, jak np.ciąża, to do lekarza jakoś nie po drodze.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej dziewczynki jestem ale testa nie robiłam bo jakoś nie po drodze mi do apteki tylko nie krzyczcie na mnie pójdę po niedzieli bo teraz mam nie mam za bardzo nawet kiedy.




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          W sumie..... Ja uważam, że test już nie jest ci potrzebny.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hej
            strasznie się czuje jakoś niby mialam @ ale tak mi mdlo i apetytu nie mam lub mam tylko na wybrane i tak Wam sie pozale ze co tydzien dokladnie to powraca trwa to zle samopoczucie 3,4 dni pozniej ok tryskam energia i znowu bach i mi zle to moze cos nie tak ze mna jest...juz mam dosc samej siebie heeh
            a Beatce-chyba faktycznie test zbędny
            fajnie bedzie dzidzia







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ja się sama zastanawiam czy po prostu nie zarejestrować się do mojego gina dzisiaj zjadłam na śniadanie pomidora i normalnie ledwo żyłam cały dzień dawał znać o sobie




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dałabyś no fotę teściku - dawno nie patrzyłam sobie .....chyba zaraz odszukam swoje







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Nie mam bo aparat mi się zepsuł
                  Naprawię to zrobię fotkę.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez beata127 Pokaż wiadomość
                    Ja się sama zastanawiam czy po prostu nie zarejestrować się do mojego gina dzisiaj zjadłam na śniadanie pomidora i normalnie ledwo żyłam cały dzień dawał znać o sobie
                    wiesz co jak tak czytam, to muszę powiedzieć, że podziwiam Cię za Twoje "lekkie podejście" do sprawy.
                    Ja już dawno bym powtórzyła test (nie ważne jak daleko by była apteka bo przecież masz prawko i samochód) i jak najszybciej "zabukowała" wizytę u gina ze względu na fakt, ze tak długo brałaś dupka więc możliwe, że lekarz kazałby Ci go brać dla bezpieczeństwa fasolki.
                    ...ale jak to się mówi : "róbta co chceta"







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Martus dziekuje za pochwale
                      Becia tez Ci sie dziwie ze tak zwlekasz...

                      Ja jak bylam na tym festynie parafialnym co Wam pisalam to byl pokaz sukni z minionych wiekow, to mojej kolezanki kolezanka organizowala bo ona z zamilowania szyje takie kiecki poproszono mnie zeby im bloga stworzyc no i powstal a jak bedzie jakis pokaz to najprawdopodobniej tez zabwaie sie w modelke i bede po wyboegu w takiej kiecce chodzic haha ale fajna przygoda, zapraszam do odwiedzenia blogu, najbardziej mi sie podoba jego góra ten fotomontaz hehe http://laryssasuknie.blogspot.com/ poogladajcie sobir

                      Poza tym malo tramwaj mi nie zwial rano bo jeszcze po bulke slodka do kway poszlam, teraz ziewam i jeszcze sie nie obudzilam


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witajcie w pochmurny poraneka ja się uśmiecham od ranado was!

                        festyn dobra zabawa a modelką będziesz docia przepiękną

                        no becia ja już dawno chciałabym wiedzieć co jest grane podziwiam twoją cierpliwośćja bym tak nie mogła-migiem do gina lub teścik powtórz dla pewności i czekamy na wieści

                        ja mam już II połowę cyklu tą gorszą niestety ale nie poddaje się chandrze i złym nastroją pomimo deszczowej pogody

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          witam kochane, ja ostatnio nie mam weny do pisania-jestem wykończona psychicznie i fizycznie też....

                          dokucza mi strasznie samotność, po mimo tego że codziennie jestem parę godzin u rodziców, to nie mam z kim rozmawiać. każde żalenie się emkowi albo próba nawiązania kontaktu kończy sie kłótnią

                          Beatko twoje zachowanie jest trochę samolubne, kochana pomysl o dziecku tym bardziej,że będzie ono wasze pierwsze i wyczekane-ja test powtarzałam po dwóch dniach bo nie mogłam uwierzyć a u gina byłam już następnego dnia-po mimo tego że nic więcej nie mógł mi powiedzieć ale rozmowa z nim i porady oraz witaminki bardzo mnie uspokoiły





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dotka piękne stronki podziwiam wszechstronna kobieto
                            Niunia jak tam na dietce? a jak tam staranka?
                            Itka ja mam bardzo podobnie, w tym miesiącu znowy mi się te doły i zmęczenie nawróciły
                            Bajtelku ty to jesteś miód kobitka trzymasz się super, ja niestety mam "zachwianą" psychikę ha ha ha i chyba przed jesienią będę musiała pójśc do specjalisty bo z roku na rok jest troszkę gorzej-podejrzewam deprechę z braku słońca





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Fasolka a ty jak się czujesz??? już się uspokoiłaś trochę?
                              u nas z Cypriankiem jakoś dziwnie, bardzo jest nerwowy płaczliwy, i wymiotuje raz dziennie i niedługo czeka nas kolejna morfologia





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej o kruszynka dobrze czasem samemu ze sobą pogadać
                                a gdzie wszystkie pouciekały??????
                                depresja kruszynka? no co ty!
                                no i kończy się urlop

                                meldować mi się tu i to wszystkie po kolei

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X