Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej kochane!
    wpadlam tylko na sekund, bo wybywam z przyjaciółką na miasto i na kawkę
    ja jeszcze nadzieje mam i proszę ewcia nie siać mi tu pesymizmu, bo nakopie w d..
    edzia śledziami już nie częstuję, bo zjedzone hahahahaha
    jak możesz to rób powtórkę z rozrywki, to bardzo zdrowe i pożyteczne hahahaha

    całuję, będę wieczorem!

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ejonczyk-mamy podobne odczucia.Ja też już wole nie mieć złudzeń i czekam aż ta zmora przyjdzie.
      Ale póki jej nie ma,jest we mnie iskierka nadziei...
      Jakoś tu dzisiaj pustki.Kurczę,dopiero teraz mam czas wolny.Na generalne sprzątanie mnie wzięło teraz dopiero pije 'poranną' kawkę,a tu jeszcze na zakupy jakieś trzeba się wybrać bo jutro mam gości.
      Może zaglądnę do was wieczorem
      Buziaczki :* :* :* :* :*


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja jutro biorę się za porządeczki tzn za dokonczenie

        Fajnie ze weekend

        Moja kolezanka jest w 13tc wklejam jej foto z usg
        Last edited by dotka85; 19-02-2010, 13:56.


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czesc dziewczynki Ale fajnie,ze juz week. Ja z m wyjezdzamy na week.,wiec tylko wpadlam sie przywitac. Mam nadzieje,ze jak wroce w nd.,to bede mogla gratulowac i cieszyc sie razem z wami Oby ta zmora nie przyszla!
          Edzia, nic sie nie martw z tym wiesiolkiem-on nie szkodzi. Do 12dc akurat mozna go brac.
          Trzymam kciuki!! Ide sie pakowac i wreszcie troche relaksu Paaaaaaa:****

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ana to stosunkowo udanego weekendu
            ja spedzam u rodzicow, moja mamusia ma 50-tke wiec sie pogoscimy, szkoda ze pic nie moge, ale moze pół lampki wina sobie pozwole, niech podziała na krążenie heheheheh

            Ja po sprzątaniu juz czekam na znajomych powinni byc za jakas godz, tos ie troche posiedzi i pogada

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ja tylko na momencik.
              Kochane moje życzę Wam udanego weekendu!!!
              Odpoczywajcie :*


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam wszystkie starające się Mamusie. Podczytuję Was od jakiegoś czasu,mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.Zaczynamy starania o kolejną dzidzie nr.3.Mamy już dwie córeczki 12 i 6 lat .O pierwszej nawet nie pomyśleliśmy,a ona już była,druga planowana też poszło szybko,ale jak tak was czytam to mam obawy czy i tym razem też nam się uda.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  aika rozgosc sie, u nas jak w domu
                  Do puki nie zaczeliscie starań nie masz sie co martwic, bo to nie sprzyja fasolce

                  ale tu pustki... no tak jak ja mam neta to was nie ma

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    witamy nową koleżankę, rozgość się u nas, bo z nami dobrze ale mam nadzieję, że nie na długo

                    ja dopiero dotarłam, padam na pysk, byłam z przyjaciółką w centrum handlowym i na kaweczce, dołączyła się do nas druga kumpela i było super wesoło. poszalałyśmy lubię takie dni, zero stresu i dużo śmiechu, a śmiech to zdrowie!
                    ana udanego wypoczynku! bawcie się dobrze.
                    edzia, a widzisz jakie my złośliwe jesteśmy, nie ma cię, to cię chcemy, a jak jesteś, to nie mamy ochoty z tobą gadać hahahahaha
                    odpręż się nad tą lampką winka kochana, dobrze ci zrobi

                    całuję wszystkie w pyszczki

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      scarlett ja was udusze jak mnie jeszcze raz tak wystawicie

                      odprezyłam sie, fajnie było, choc krótko bo ich mala wcześnie spac chodzi, ale i tak pogadalismy, wypilismy po symbolicznej lampce winka
                      dostałam oprócz szklanek torbe płatkow róż, bo on w Holandii przy różach robi
                      No i M wykorzystał to w sypialni... było bosko, zawsze o tym marzyłam, kochac sie na płatkach róż i przy świecach i żeby mnie ktos nimi obsypywał.. było bajecznie, oby nasze malenstwo sie poczeło, bo warunki były idealne
                      normalnie jestem taka rozmarzona............ ahhhhhhhhh

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Pustkami wieje na forum ale to juz tak bywa w weekendy.
                        Edzia rzeczywiscie scenerie mialas bajeczna tez mam takie pragnienie, ale swoja droga kapiel w platkach roz i przy swiecach z szampanem tez musi byc boska. No nic kochane ide sie myc i lulu, zycze milego weekendu i wklejam fote zebyscie sie rozmarzyly bo kapiel w platkach roz to chyba kazdej marzenie



                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          dotka nie mamy wanny na razie

                          ale wszytsko przed nami
                          długo czekałam na spełnienie mojego marzenia i trafili idealnie z tymi płatkami, akurat na moja owulke potwierdzona usg
                          teraz to juz musi sie udac fasolce...

                          miłej nocki Kochane

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            oj edziula ale bajkę miałaś mhhhhmmmmmm daj tego zakosztować kochana hahahaha. przydałoby mi się odprężenie, bo mi się krew wzburzyła jak przeczytałam jakąś głupotę na tym forum, chyba nie usnę z tego ciśnienia

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              scarlett przesyłam płateczki w takim razie
                              a cuz to za głupote przeczytałas, która ci zasnac nie pozwala???

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                a na forum u wrześniówek, o pustych jajach płodowych i o tym jak się musi czuć kobieta w ciąży, no głupi śmiech mnie zbiera kochana, zaraz usłyszysz jak się pokładam

                                dziewczynki kochane, słodkich snów życzę i miłego weekendu! odpoczywajcie ile wlezie!
                                Last edited by Scaarlett; 19-02-2010, 23:02.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X