Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam przy śniadanku. A my dziś bilardzik i jakaś dyskoteka Ciekawe co na jutro m przyszykował Po tym antybiotyku boli mnie głowa, ale jakoś dam radę. Byleby zadziałał i od marca... Tak się boję, że może nam się nie udać za 1 razem wykurzyć tę bakterię!
    Oczekujaca, możecie próbować jeszcze raz drogą inseminacji. W końcu się uda, kochana. Smutno mi, gdy tak piszesz, ale z drugiej strony to może jak się przestanie liczyć te dni, to fasolka sama się pojawi. Moja przyjaciółka tak miała. Powiedziała Jej gin.,żeby próbowali, ale musi iść do kliniki i poddać się leczeniu. Ona nie poszła i przestała mysleć o dziecku, odpuściła sobie całkowicie i po 2 mies.2 kreski na teście hihi Cieszyłyśmy się jak głupie! Dlatego kochana, nie trać nadziei. Ja sobie teraz daję na luz-wiem,że było mi to potrzebne, zdystansować się, bo myślałam,że w jakąś depresję popadnę. Wszystko będzie dobrze!!
    Katrinko, współczuję Ci. Jej, jak Ty musiałaś się bać. Okropna sytuacja, ale dobrze,że już jest lepiej.
    Scarlet, Ejonczyk nie ma co-to już TO! Za parę dni będziemy gratulować hihi
    Miłego wieczoru Edzia.

    Skomentuj

    •    
         

      ANA wzajemnie - stosunkowo udanej nocu

      Ja robie pączuchy własnie, dziewczyny wiec mozecie wpasc na kawusie to pogadamy

      KHATTRIN odezwija sie na priv jak sie pojawisz - tule :*

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        edzia,ejończyk kochane moje -u mnie jest już lepiej,biorę leki i odpoczywam na maxa,plamienia są już sporadyczne i robią mnie w konia raz są raz nie a tak czuję się dobrze i fasolek daje o sobie znać i to mnie najbardziej cieszy dziękuję wam za troskę

        Skomentuj


          Gosiaczku moja Kochana przede wszytkim GRATULACJE, trzymaj sie i dbaj o siebie, pamietaj teraz nie ma nic wazniejszego od Ciebie i malenstwa
          Zadnych obowiazków i zmartwień, niech sie inni martwia, Ty masz dbac o siebie i odpoczywac, bo jak nie to Cie wytargam za suty hehehehehe
          Ściskam, ale tak delikatnie, żeby krzywdy nie zrobic... :*****

          Skomentuj


            Gosiu super ze juz wszystko idzie powolutku w dobra strone a to najwazniejsze
            Kaathrina - tule do serduszka i mam nadziej ze m bardzo szybko do siebie dojdzie

            Dziekuje kochane za wsparcie. Juz staje na nogi Scaarlet mnie kopneła bardzo mocno i mi mozg spowrotem na swoje miejsce wskoczył Ana poprawiła i jest oki hahahahahahahahahahahahahaahhaah

            Dziekuje Scaarlet jeszcze raz-wiem ze masz racje

            Ja jestem dzis zmeczona jak nie wiem, normalnie padam a tu jeszcze na jedna zmiane musze do pracy uciekac za 5 godz. moze któras za mnie pójdzie??? Nie nie ma chcetnych, a szkoda bo juz miałam nadzieje

            Edzia podrzuc tych paczusiów troche co? smaka nam narobisz a potem z nimi uciekasz-oj nieładnie nieładnie ahahahahhahaahaahah zartuje tylko.

            Ana słonce ja juz nie chce robic inseminacji bo to tylko nadzieje rozbudza a szanse sa tylko o 5-10% wieksze niz normalnie, no a z przelotem do polski i pobytem to wychodzi 1/3 in vitro, jesli bym to chciała tu zrobic to jest to bardzo drogie, takze zdecydowałam ze nie ma sensu i wole na razie uzbierac kase i pomyslec co dalej.

            Scaarlet, Ewcia, Paulinka kciuki dalej zacisniete z całej siły mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...........


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ja wpadam na chwilkę kochane od 7.30na uczelni do teraz,masakra, ale za jednym zamachem pójdzie jeszcze jutro 2 examy i będę wolna. teraz jemy obiadek i wyruszam z chłopakami na miasto. muszę chwilę odsapnąć i zrelaksować się
              czuję się coraz fatalniej, cycki mi prawie explodują, a ból okropny, do tego ból brzuszka jak na@, no i smak na te jajka z majonezem hahahaha
              oczekująca dobrze, że cię kopnęłam, następnym razem będzie mocniej hahaha
              edzia to ja wpadam do ciebie, ale na samą kawkę, bo pączków już mam przesyt
              ana miłej zabawy życzę, zrelaksuj się i zapomnij o problemach choć
              na chwilkę. szkoda mi cię, że antybiotyk źle na ciebie wpływa, ale zadziała i za miesiąc będziesz skakać ze szczęścia.
              ewcia kiedy zamierzasz się testować, bo ja się sama bojęęęęęęę
              całuję wszystkie moje słoneczka bardzo mocno!
              Last edited by Scaarlett; 13-02-2010, 15:37.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                He He He
                Mnie też dopadły zachcianki.Całe 2 dni chodził za mną śledzik w śmietanie choć normalnie odrzuca mnie na sam widok :P
                Chciała bym żeby to była fasolka...Ale coś czuje że sama siebie próbuje oszukać.Cóż pożyjemy zobaczymy.W przyszłym tygodniu robię test.
                Pozdrawiam moje kochane dziewczynki i życzę miłego weekendu :* :* :*


                Skomentuj

                •    
                     

                  OCZEKUJACA znikłam bo zdobiłam paczki, wypisałam M buzki ustawiłam od progu w drzwiach co 2m heheh ale miał ubaw, a na koncu wiadomo serducho i kocham cie cieszył sie jak dziecko i wszytkie wpierdzielił

                  SCARLET traz to mozesz faktycznie na sama kawke wpasc...

                  Ja sie własnie szykuje na wieczorek, pazurki, włos oko ... i bedzie spoko

                  PAULINKA nie nakrecaj sie, bo potem ciezko wrócic do pionu i sie pozbierac,anajgorsze sa te zawody... Oczywiscie zycze Ci z całego serca tej fasolki i zachcianek na sledzika...ale zachowaj zdrowy dystans, mówie to z doswiadczenia i mysle ze dziewczyny tez mnie poprą

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    odemnie dla Was na Walentynki
                    http://www.goraceserce.pl/17186

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edzia super pomysł z tymi pączkami! No ja zaraz też się szykuję Oczekująca wiesz najlepiej, co będzie dla Was dobre. Życzę Ci, by dzidzia się pojawiła w najmniej oczekiwanym momencie Lecę, do jutra, pa pa moje drogie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        edzia ale ci się rymnęło z włosem, okiem i spokiem a pomysł z pączkami rewelacja

                        my wróciliśmy z wojaży walentynkowych, było miło choć mi się nic nie zwartło tym razem fajniej było tym razem zafundować coś mężusiowi i synkowi.

                        po ochotce na jaja z majonezem, dzisiaj szaleńczo maszerując po sklepie chodziły za mną pomarańcze nie mogłam się opamiętać, zjadłabym ze skórką. kupiłam i zaraz będę wcinać. my wieczór spędzamy już w domku, zrobimy jakąś miłą kolacyjkę i może dvd.
                        miłego wieczoru!

                        i znowu te mdłości, koszmar
                        Last edited by Scaarlett; 13-02-2010, 20:52.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Zdaję sobie sprawę z tego że to niezbyt mądre się tak nakręcać.Też to wiem ze swojego doświadczenia...
                          Jednak jest we mnie mała iskierka nadziei że może tym razem się udało...


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Paulinko wiesz w sumie to każda wie że niewarto się nakręcać ale mimo wszystko każda po cichu ma nadziejęRozumiem cię doskonaleChociaż sama próbuje sobie wmówić że to nie to-trochę mi to nie wychodziKiedy robisz test może się do Ciebie dołączymy ze Scarlet?
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              no to wszystkie mamy małą nadzieję ja bym chciała tak w rejonie czwartku zrobić teścik, chyba, że nie wytrzymam nie chcę się pośpieszyć

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Czesc moje kochane-ja własnie z pracy wrociłam i wskoczyłam na chwileczke zeby cos naskrobac.

                                Edzia bardzo fajny z pomysł z tymi paczusiami-tylo szkoda ze wszystkie zjadł i nic dla nas nie zostało

                                Ana - o to bakterie sie nie martw - wyrwiemy chwasta i juz sie nigdy w zyciu nie pojawi

                                Scaarlet no to połowa examinów za toba jeszcze druga połowa i koniec O a te twoje zachcianki podejrzane cos nonono.

                                Kochane a moze lepiej tak beta bo jak wam ona nie wykaze to test tymbardziej nie, zawsze jest ona czulsza-no ale zrobicie jak uwazacie kochane-tylko odrazu prosze nam tu pisac.

                                Paulinko tak nak nasza Ewcia pisze - kazda z nas mówi ze sie nie nakreca ale zawsze to gdzies tam w podswiadomosci jest choc tego nie chcemy po prostu chcmy tego tak bardzo i tak nie wiele nam do pełni szczescia brakuje a zarazem tak duzo. No ale chodzi o to ze kiedys w koncu sie uda i zycie ci zeby jak najszybciej.


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X