Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oczekująca Skarbie moj kochany:*Przykro mi
    Ana gratuluję dyplomu
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Dzieki Ewciu Słonce

      Nic teraz tylko musze soba mocno potrzosnac poczekac na ta wredzioche i do roboty pod odstrzał
      @ powinna przyjsc za 2 dni takze nic tylko czekac. Prezciez sie nie poddam co nie kochane??????

      Buziaczki


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        no kochana oczekująca mina mi zrzedła jest mi smutno, byłam tak nastawiona optymistycznie, a tu klops. tulę cię mocno! ja już w swoje szczęście też nie wierzę no nic, do ataku w takim razie w przyszłym miesiącu. ale to jest wszystko niesprawiedliwe
        Ana gratulacje! ja tez już tylko marzę, kiedy wreszcie ta nauka się skończy. mnie to czeka za rok, na samą myśl mi lepiej.
        dupsko i całe udo boli strasznie, ależ musiałam przyłożyć. mam nadzieję, że m coś na to poradzi

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Scaarlet a ja w ciebie wierze buzka i ty tez masz slonce bo jak nie to dupsko zleje


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oczekujaca tak mi przykro Buziaki

            Ana gratulacje!!!

            Ja właśnie wróciłam od ginka. Widziałam pęcherzyk Serduszko niestety na razie jeszcze nie bije





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              w końcu mam internet !!!

              Kupilismy 20m kabla i podpielismy sie pod łacze u tesciowej
              Meżus dzis walczył pół dnia z kablami
              Humor mam lepszy bo @ sie pojawiła od jutra biore CLO a za tydz na monitoring ...zobaczymy czy owulacja powróci czy wszytko na marne...
              Gdyby wszytko poszło dobrze to na nastepny weekend powinnam miec owulke i beda staranka, a wtedy mamy jechac na 50-tke do mojej mamusi wiec moze sie wyluzuje i całkiem zpaomne o wszystkim, bo nie ma to jak w domku rodzinnym... i nie ma to jak u mamusi
              Widze że u was tez sie dziej wiele...
              straconych stron przez miesieczny brak internetu nie na drobie raczej , no ale od dzis juz bede zagladac w wolnej chwili do mich lasek bo w grupie sila ;*
              pozdrawiam moje dzióbaski *scarlett,oczekujaca, kaathrina, ejonczyk, wiki, gosiek, ada, ana, dotka,maluszek i reszta ekipki :*
              Last edited by edzia7891; 09-02-2010, 20:33.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Przykromi oczekująca naprawdę trzymam kciuki za przyszły miesiąc!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edzia super że nareszcie jesteś i bedziesz z nami częściej
                  Scarlet zaraz dostaniesz po tej bolącej pupie jak się nie uspokoisz!!!!
                  Oczekująca nie mozesz się poddać!!!!Trzeba walczyć
                  Ada nie rób takiej smutnej minki!Na następnym usg zobaczysz ten swój upragniony cód.I nie bedziesz wiedziała czy się śmiać czy płakać że szczęścia!Ja właśnie wyjełam sobie zdjęcia z usg mojego synkaSuper pamiątka.
                  Maluszku a ty kochana jak się czujesz?
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    witam was dziewczynki- jestem tu nowa. od kilku m-cy staramy sie z mężem o dzidzie i nic. więc postanowiłam, że grudzień sobie odpuszcze w sensie takim, że nie będe wyliczała tak namolnie dni płodnych. kiedy w styczniu spóźnił mi się @ zrobiłam test, który wyszedł pozytywnie ale ja nadal nie dowierzałam więc był i 2 i 3 test(pozytywne). nazajutrz w pracy dostałam krwawienia(jak to lekarz nazwał spóźniony @)i zrobiłam kolejny test bo pomyslałam, że może tamte źle wyszły- nadal pozytywny. ginekolog podczas zwykłego badania ciąży nie stwierdził i skierował mnie do szpitala. na usg dopochwowym nic nie wyszło. lekarze stwierdzili, że albo ciąży w ogóle nie buło(4 testy pozytywnie) albo bardzo wczesne poronienie .wielki ból,tymbardziej, żę mąż za wczasu sie pochwalił wiekszości). nadal jesteśmy na etapie starań zobaczymy co przyniesie nowy m-c.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekujaca, tak mi przykro Wierzyłam,ze bedzie pozytywna bata... Smutno mi. Ale bardzo dobrze,ze masz takie nastawienie, bo nastawienie to polowa sukcesu i za nast.miesiac juz trzymam kciuki!
                      Dziekuje moje drogie za gratulation hihi Ciesze sie, ale z 2 kresek na tescie cieszylabym sie bardziej No ale musze poczekac. Ciagle plamie i mam nadzieje,ze @ sie w koncu rozkreci,zebym mogla brac te antybiotyki.
                      Ada, jest za wczesnie, ale nast.razem na pewno uslyszysz bicie serduszka. Nic sie nie martw.
                      Scarlet, ja po obronie sie rozryczalam z radosci,ze to koniec Pogodzenie tych studiow z praca w szkole bylo ponad moje sily i teraz wiem,ze odpoczywam psychicznie. I dla Ciebie nadejdzie ten moment moja droga i powiesz uczelni tak jak ja dzis: do zobaczenia nigdy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edzia życzę Ci nawet 2, 3 pęcherzyków po clo No i bliźniaki A co-jak szaleć to szaleć
                        Dalhne witaj. Przykro mi,ale bądź dobrej myśli! My tu wszystkie walczymy, więc razem lepiej.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edziula jak dobrze, że już jesteś! smutno tu było bez ciebie! dobrze, że w lepszej formie i z pozytywnym nastawieniem trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze, kiedyś i do nas się słonko uśmiechnie, zobaczysz!
                          dalhne witamy, rozgość się u nas, bo tu jak w rodzinie, ale mam nadzieję, że długo miejsca nie zagrzejesz, bo nie będzie trzeba a twój ból, jak ja go znam,wiem o czym piszesz, sama nie jeden już raz przeżyłam taką swoją tragedię, ale zawszę musiałam wstać do dalszej walki. nic innego nam niestety nie pozostaje, ale głowa do góry!

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dalhe witamy serdecznie, i podobnie jak Scarlet zycze zebys dlugo u nas nie zabawila nabazgralysmy ponad 300 stron wiec chyba nie dasz rady nadrbic
                            Ada slonce widocznie za wczesnie bylo skoro serduszko jeszcze nie bilo nie denerwuj sie na nastepnej wizycie bedziesz plakac ale ze szczescia
                            Ana niech ta Twoja @ sie rozkreca i zeby byl juz marzec i IIkrechy - czekamy na to !!!
                            Oczekujaca ja i tak dalej Ci kibicuje choc teraz sie nie udalo, wszytsko ma swoj cel i czas, ja wierze w Ciebie strasznie bo z Twoja wiara, cierpliwosci i opanowaniem nie moze sie nie udac. WIARA CZYNI CUDA !!!
                            Scarlet jak dzis pupka? boli ?


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cześć dziewczynki! piję sobie kaweczkę i czekam na jakieś plotki, bo wczoraj tu było skromnie z tym
                              dotka dzięki za pamięć o mojej dupeczce hahahahaha potłukłam okropnie i dalej siedzę tylko na lewym półdupku nie wiem za co mnie skarało.

                              dzisiaj zamiast nauce poświęcam się kulinarnym wyczynom, bo obchodzimy z m. 3 rocznicę ślubu szok ile ten facet ze mną wytrzymał hahahaha podziwiam (znamy się od 5 lat). mam zamiar przygotować coś extra na obiadek, a i coś jeszcze może wymyślę ciekawego jak macie pomysły to dawać!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja wlasnie tez pije kawke. Ja uwielbiam piec ciasta i ciasteczka, babeczki i tego typu. Wczoraj własnie kupiłam sobie zester - o tak to sie nazywa to narzedzie, do zeskrobywania skórki z cytryny lub pomarańczy potem mozna je wykorzystac do ciast lub nimi udekorować. wklejam obrazek jak to wyglada

                                Ja ostatnio mam ochote na lody tiramisu bym je mogla jesc non stop, wiec moze Scarlet na deser jakis pucharek lodowy
                                Przesylam wirtualny masaż na obolały tyłeczek hahaha


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X