Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
    Cześć dziewczynki ,dziś mam wizytę i wszystko się okaże.
    Pozdrowienia dla dziewczynek,trzymajcie się,walczymy dalej.
    Kupiłam sobie FEMINATAL 800 ,podobno rewelacja dla starających się pa!

    Viki pamiętałaś, że czekam,super jesteś, dam znać jak przyjdę!!
    Ja bralam feminatal800, udalo sie za pierwszym razem, ale nie wiem czy to od tabletek...

    Skomentuj

    •    
         

      Hej!
      Ja z kolei biorę Folik, wolę nie eksperymentować z zestawami witaminowymi, ponieważ wiem,że któraś (nie wiem która?) mnie uczula )

      Viki zrób test koniecznie!!!!!Trzymam kciuki
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        jeszcze 2 dni...

        Hej dziewczyny!!
        29 dc, tempka 37.2, jeszcze dwa dni i się testuje!! Mam nadzieje,że się testuje od dwóch dni bolą mnie plecy i brzuch tak jak na @ tylko lżej. Matko ale jestem podniecona!!! Tylko tak subiektywnie nie czuję, żebym mogła być, ale podobno nie zawsze się czuje...
        Buźka

        Skomentuj


          Ja jestem po teście....wynik negatywny
          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




          Skomentuj


            Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
            Ja jestem po teście....wynik negatywny

            maleńka jestem z Toba, na pocieszenie moge Ci powiedzieć, że moja kumpela robiła 2 testy i oba miała negatywne a była w ciąży
            Teraz trzeba czekać na wizytę u gina - daj znać co Ci powie!
            Ja wyczekuje okresu, od 4 dc mam brać CLO, mam nadzieje że pomoże
            Pogadaj tez swoim ginem, może da Ci coś na zwiekszenie szans zaciążenia
            Viki trzymamy kciuki!!!
            Gosia a co z Tobą????

            ps:też biore Folik, ale to z przepisu lekarza
            Last edited by edzia7891; 19-08-2009, 20:23.

            Skomentuj


              Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość

              maleńka jestem z Toba, na pocieszenie moge Ci powiedzieć, że moja kumpela robiła 2 testy i oba miała negatywne a była w ciąży
              Teraz trzeba czekać na wizytę u gina - daj znać co Ci powie!

              Oby!!!

              Ja wyczekuje okresu, od 4 dc mam brać CLO, mam nadzieje że pomoże

              Wydaje mi się,że to zwiększy szanse!!

              Pogadaj tez swoim ginem, może da Ci coś na zwiekszenie szans zaciążenia
              Niestety nie znam tego gina...mój został w moim panieńskim mieście(
              Czuję się jakbym pierwszy raz szła do ginekologa..ehh
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Edzia mam nadzieję,że nie pogubiąłś się w mojej odpowiedzi...widzę,że sie zacytowała wraz z Twoją.....ehh moja technika odpisywania kuleje...
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                  Edzia mam nadzieję,że nie pogubiąłś się w mojej odpowiedzi...widzę,że sie zacytowała wraz z Twoją.....ehh moja technika odpisywania kuleje...

                  rozszyfrowałam
                  No to nie zazdroszcze, jeszcze 2 tyg tez nie miałam swojego, bo był w areszcie, ale go wypuscili
                  A ta juz byłam u kilku ginów, żeby porównać co który stwierdza i jak sie różnią ich wypowiedzi. Tamci kazali sie starać, a mój stwierdził, że trzeba mi pomóc
                  Jeśli jesteś w nowym mieście wejdź na stronkę znanylekarz.pl tam wpisz nazwisko ginka i Ci wyskoczą recenzje, będziesz miała porównanie, którego wybrać, bądź naświetli Ci sie obraz jego fachowości po opiniach innych pacjentek
                  Bedzie dobrze !

                  Skomentuj


                    Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość

                    rozszyfrowałam
                    No to nie zazdroszcze, jeszcze 2 tyg tez nie miałam swojego, bo był w areszcie, ale go wypuscili
                    A ta juz byłam u kilku ginów, żeby porównać co który stwierdza i jak sie różnią ich wypowiedzi. Tamci kazali sie starać, a mój stwierdził, że trzeba mi pomóc
                    Jeśli jesteś w nowym mieście wejdź na stronkę znanylekarz.pl tam wpisz nazwisko ginka i Ci wyskoczą recenzje, będziesz miała porównanie, którego wybrać, bądź naświetli Ci sie obraz jego fachowości po opiniach innych pacjentek
                    Bedzie dobrze !

                    Ojjj kochana, mimo, że mieszkam nie na wsi lecz w małym miasteczku, tu niestety nie ma wyboruu specjalistów ( O nim słyszałam, że jest OK, ma nawet prywatną klinikę w większym mieście i chodzą do niego babeczki przed i w czasie ciąży. Leczy też niepłodność. Wszyscy go tu chwalą, nawet tatusią wyjaśnia co i jak ..więc zobaczę i przekonam się na sobie...

                    Tyle tylko,że to facet, a ja zawsze chodziłam do babeczki.... :P
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj




                      wiesz ja byłam i u faceta i u babeczki i mimo wszystko jednak wole mężczyzne, jest bardziej delikatny, choc fakt moze mniej sie z nim pogada niż z kobitką
                      Skoro ma dobrą opinie to nie masz sie czym przejmować, tylko czekać na wizytę. A skoro nawet tatusiom wyjaśnia no to musi być fajny
                      Mnie tez będzie czekała zmiana lekarza na gina-połóżnika, ale to dopiero jak zajdę w ciąże

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        radość!!

                        Hej dziewczynki muszę się z Wami podzielić dobrą wiadomością.Byłam wczoraj u gina i wyobrażcie sobie nie muszę czekać tylko starać się od razu.
                        Wszystko ładnie się wygoiło,śmiał się, że jak NADAL CHCEMY TO DO PRACY!!!! SZOK SPODZIEWAŁAM SIĘ INNEJ DIAGNOZY a tu taka niespodzianka.Za tydzień będę miała @ a póżniej to na luz pójdziemy ! już się nie mogę doczekać,pozdrawiam dziewczynki i życzę wszystkim samych dobrych wiadomości.papa

                        Skomentuj


                          ginek!

                          Co do lekarzy to ja chodzę do faceta bo są lepsi ,delikatniejsi i bardziej wysłuchają,kobiety znają z praktyki ale psychiki nigdy nie poznają i tu mają przewagę.

                          Skomentuj


                            jeszcze 1 dzień...

                            Hej
                            Gosiu super wiadomości ,!!!No to jak gin powiedział do roboty!! Ja osobiście też wolę ginów facetów mają inne podejście, są delikatni i rzeczowi, kiedyś byłam u babki, która chciala mnie badać pazurami pomalowanymi na czerwono ble. Dzieczyny tempka dzisiaj rano 37.2, wczoraj miałam ból brzucha jak na @, i juz myślałam, że jest a tu cisza tylko mam biały śluz. No zobaczymy jeszcze tylko jeden dzień...
                            buziaki

                            Skomentuj


                              Super Gosiu...a więc do dzieła
                              Vikitrzymamy kciuki
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                trzymaj się!

                                Viki trzymaj się dzielnie uda się Tobie i nam wszystkim ,wspieramy się a to dodaje sił i wiary w dobre rzeczy,daj znać co i jak!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X