Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
    Ale wiecie co tak teraz myślęco będzie jak urodze znowu 11?Między moimi maluszkami będzie równo 3lata
    Ejonczyk wstaw zdjecie testu....byłaś u lekarza....?
    Kiedy miałaś ostatnią @??? Napewno masz na wrzesień tak jak ja ale ciekawe na którego?




    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAFASOLKOWANYCH
      Mój synek też był świątecznonoworoczny he he termin mialam na 19 a urodziłam 28 września.Pamiętam jakie było przepełnienie na porodówce,położna mówiła że właśnie we wrześniu jest najwięcej porodów.Oby w tym roku też tak było,czego Wam Wszystkim z tego wątku życzę.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A ja miałam termin na 24 września, a urodziłam 29 sierpnia .

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ejonczyk dziewczyny mają rację, zero stresu Kochana, bo i tobie i maleństwu to szkodzi! idz jak najszybciej do lekarza, a upewni cię w przekonaniu, że wszystko w najlepszym porządku

          Carin ja już się pogubiłam przy tobie słonko bo nie wiem, czy chcesz fasolki, czy się boisz z tego co napisałaś to wynika, że rozczarowana jesteś wynikiem, no tak się zdarza przy karmieniu, okres może być nieregularny. Ja brałam cerazzete przez 3 miesiące, a potem nie byłam już w stanie, bo plamienia miałam non stop, do tego wszystkie objawy ciążowe. Potem już okres był w porządku.

          Dotka ja tez jak coś przeżywam, to potem miewam dziwne sny
          Oczekująca zabraniam ci się martwić na zapas! Pożyjemy zobaczymy, dowiesz się wszystkiego w terminie @, a może jednak będzie mały figiel? Kto nasz próbuje uczyć wiary, no kto? to dawaj nam dobry przykład

          Ja dzisiaj wstałam, tempkę zmierzyłam i puściła mi się krew z nosa. Nie wiem czemu, może ze zmęczenia. od dwóch dni nie sypiam do 3 w nocy.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            położna mówiła że właśnie we wrześniu jest najwięcej porodów.ę.
            Dziewczyny w świeta i Sylwka szaleją

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ejonczyk- nie martw się kochana bedzie dobrze ,a za 9 miesiący urodzisz śliczne , zdrowe maleństwo


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scaarlett to jest tak, że ja bym bardzo chciała ale żeby to była taka "wpadka". A tak świadomie to dopiero w sierpniu (jak wszystko pójdzie dobrze).

                Skomentuj

                •    
                     

                  Wlasnie kochana masz nawet tak nie myslec bo bedzie lanie dupy i koniec

                  Wlasnie jakbys moga napisz który to by twoj dzien cyklu jak test robias mamusiu


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Gizelko u lekarza jeszcze nie byłam,poczekam do terminu @.Bo jeszcze kilka dni mi zostałoNie wiem czy się już aż tak cieszyć bo ten drugi pasek jest dużo jaśniejszy.A co jeśli był test uszkodzony:-SJeszcze powtórzę jutro tylko rano.Zobaczymy.Chociaż miałam bobo test a on jest dosyć czułyWedług kalkulatora będę miała poród na 29 września
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekująca to był 23 dzień cyklu
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Enojczyk gdzie test BOBO kupials bo probowalam kiedys wypatrzec i nigdzie nie widzialam


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          ciesz sie ciesz kochana masza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          To juz jest pewne


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ciesz się tak szeroko jak oczekująca ma mordke w profilu


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                              Gizelko u lekarza jeszcze nie byłam,poczekam do terminu @.Bo jeszcze kilka dni mi zostało.Nie wiem czy się już aż tak cieszyć bo ten drugi pasek jest dużo jaśniejszy.A co jeśli był test uszkodzony:-SJeszcze powtórzę jutro tylko rano.Zobaczymy.Chociaż miałam bobo test a on jest dosyć czuły.Według kalkulatora będę miała poród na 29 września
                              Ejonczyk moja kochana a data ostatniej @???ja byłam u lekarza 6/4 dni po terminie,,,to zależy jak liczyć...bo miałam @ co 28-30 dni,więc....i juz był widać,ze jestem w ciąży.....tylko zadzwoniłam do mojej lekarki w ten sam dzien i za paę godzin mnie przyjęła.....i pogratulowała....To bardzo szybciutki ci wyszedł test...a jak jest jasna kreseczka(ta druga to nie istotne-najważniejsze,że są dwie)...beta szybko przybiea wiec jak jutro zrobisz testa to zapewne będzie ciemniejsza.....


                              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Właśnie też chciałam bobo wczoraj, ale nie było, babka dała pre, mam do niego mieszane uczucia ale nie wiem, czy dziś gdzieś wyjdę, a chce mieć go pod ręką, to wzięłam.
                                Ejonczyk w zeszłym miesiącu właśnie tak wcześnie wyszedł mi pozytywny. zależy jak szybko hormonki narastają. zdarza się, że test wychodzi pozytywny dopiero w terminie @, ale może być już pozytywny dużo wcześniej, szczególnie przy długich cyklach. tak liczę, że za kolejnym razem będzie ta krecha. termin bym miała tak jak carin na 24 września później niż wrzesień, na zimę nie bardzo bym ciała rodzić no ale będzie co będzie i trzeba się z tym pogodzić

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X