Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ejonczyk a kiedy miałaś ostatnią @????? i wrzuć zdjęcie....testa....


    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      witam moje kochane.....róbcie testy.....styczeń jest bogaty...łapcie te wiruski....



      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        OOO aaaa Enojczyk extra, ależ się cieszę Gratulacje !!!

        Ale miałam dziś sen, przez to że Carin tak nas trzyma w niepewności i nie robi tego testu śniło mi się że jednak nie zrobiła testu ale poszła do ginka i się okazało że jest w 6 miesiącu ciąży tak dobrze to napewno nie jest ale moż to 6 tydzień - może to jakiś sen proroczy


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ejończyk gratulacje!! tak się cieszę ,fasoleczki się sypią łapię wiruska.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
            OOO aaaa Enojczyk extra, ależ się cieszę Gratulacje !!!

            Ale miałam dziś sen, przez to że Carin tak nas trzyma w niepewności i nie robi tego testu śniło mi się że jednak nie zrobiła testu ale poszła do ginka i się okazało że jest w 6 miesiącu ciąży tak dobrze to napewno nie jest ale moż to 6 tydzień - może to jakiś sen proroczy
            Niestety, test negatywny buuu .

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witaj Carin a w którym dc robiłaś test? bo ja mam25dc i wnet też się okaże,chociaż już powiem że nie wierze że się uda :

              Gizelka w Klubie Mam Staraczek są dziewczyny z naszego forum i został założony przez nas a w wątku zbiorczym masz też obce dziewczyny ale wybór należy do Ciebie,papa

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                Witaj Carin a w którym dc robiłaś test? bo ja mam25dc i wnet też się okaże,chociaż już powiem że nie wierze że się uda :
                Nie mam pojęcia który to dzień... Już od jakiegoś czasu nie mam okresu, ale to może być spowodowane karmieniem piersią.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam kochaneJeszcze raz dziękujęTeraz trzymajcie za mnie kciukiCholernie się bojęZaczynają mi wracać wspomnienia.A co jeśli znowu będzie coś nie tak?
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Enojczyk zabraniam tak myśleć. Będzie wszystko dobrze, pomyśl lepiej o maleństwie jak cudownie że się udało

                    Carin przykro mi, chyba to prawda ze sny czyta sie na odwrót

                    Ja właśnie piję kawkę zapraszam do współnego picia, przyłączcie się


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Ja tez chce tego wiruska kochana enojczyk
                      Nawe nie wiesz jak bardzo sie z toba ciesze sonce!!!!!!!!!!!!!

                      Ja nawet sie nie ludze bo wiem ze z tego nic nie bedzie w tym miesiacu - nie chce sobie robic nadzieji.Bo sie nakrecam a potem kapa
                      Ale to ze wy dziewczyny macie swoje fasoleczki uszczesliwia mnie bardzo i to ze jest was coraz wiecej kochane moje.
                      Bajtel trzymam kciukasy z caych sil wiem ze sie uda kochana!!!!!!!!


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                        Witaj Carin a w którym dc robiłaś test? bo ja mam25dc i wnet też się okaże,chociaż już powiem że nie wierze że się uda :

                        Gizelka w Klubie Mam Staraczek są dziewczyny z naszego forum i został założony przez nas a w wątku zbiorczym masz też obce dziewczyny ale wybór należy do Ciebie,papa
                        Wiem o tym...chce tu zostać...ale pisanie ciągle o ciąży może nieświadomie ranić te co jeszcze walczą....wiem to sama po sobie....to nie chodzi o zazdrość tylko,że walka jest trudna i długo ja tylko a może aż 11msc się starałam a tu większość jest większym stażem....
                        Bardzo was polubiłam i lubię przebywać na tym forum bo dał mi nadzieję....



                        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                          Witam kochaneJeszcze raz dziękujęTeraz trzymajcie za mnie kciukiCholernie się bojęZaczynają mi wracać wspomnienia.A co jeśli znowu będzie coś nie tak?
                          Ewuniu nie możesz nawet tak myśleć!! Myśl pozytywnie to najważniejsze. Dbaj o siebie tak żeby ani Tobie ani dzidzi nie zabrakło składników odżywczych! Nie forsuj się. Wierze w Ciebie!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                            Carin przykro mi, chyba to prawda ze sny czyta sie na odwrót
                            No chyba tak.
                            Ale nawet się cieszę z jednej strony, bo jak wszystko pójdzie dobrze to już w sierpniu zaczynamy starania na całego. Pewnie Was już wtedy na tym wątku nie spotkam .

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ale wiecie co tak teraz myślęco będzie jak urodze znowu 11?Między moimi maluszkami będzie równo 3lata
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                                Witam kochane.Jeszcze raz dziękuję.Teraz trzymajcie za mnie kciuki.Cholernie się boję. Zaczynają mi wracać wspomnienia.A co jeśli znowu będzie coś nie tak?
                                Ejonczyk myśl pozytywnie...mi też czasami sie wkradają czarne myśli,ale je odrzuca i zakładam ,że jest i bedzie ok.bo inaczej to zwariujemy.
                                Pozytywne myslenie dobrze wpływa na nasze fasolki....



                                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X