Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
    a u nas sypie narazie nici ze spaceru, bo Piotruś przemoknie doszczędnie. Jak będzie lepiej to z m. wyjdziemy jak z pracy wróci.
    piekę rybkę na obiad i szwendam sie to tu to tam. choinka jeszcze u nas stoi. może w weekend rozbierzemy.
    Aliaga ja się oszczędzałam w moich ciążach, nie nosiłam synka, starałam się uważać,a i tak poroniłam. Z Piotrusiem natomiast szalałam, przeprowadzka, remont, a po nim sprzątanie, pakowanie, przygotowania do ślubu, zrywanie się do pracy o 4 rano i wszystko było ok, więc nie wiem od czego to zależy

    A córunia słodziutka
    dziekuje - Prawdziwa córeczka tatusia. Z wyglądu i charakteru. A pierwsza ciązę miałam od początku na podtrzymaniu i musiałam z pracy zrezygnowac. Wiec wole chuchać na zimne.;


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ja teraz też histeryzuję w tym momencie, bo tak samo wolę dmuchać na zimne i ciężko mi nie przeżywać, nie nastawiać się i nie myśleć
      za to w pierwszej ciąży nie przeszło mi przez myśl, że mogło by być coś nie tak, a teraz więcej wiem i się jeszcze bardziej człowiek nakręca

      za to ostatnio mój m. połapał się o co chodzi i jak powinien ze mną rozmawiać. Zrobił się delikatny w swojej gadaninie i nad wyraz spokojny. chwała mu za to. jego smędzenie, ciągłe wyrzuty, że się nakręcam i cierpię wcale mi nie pomagały. Teraz czuję wsparcie

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A ja przy pierwszej ciąży pracowałam w sklepie do połowy siódmego miesiąca,w między czasie remont -z remontem wyrobiliśmy się na początku września a urodziłam 11 i było wszystko dobrze.
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Aliaga Słodka ta Twoja córcia


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Łooo, ale dziewczyny naprodukowałyście!!
            Kubuś właśnie zasnął, a więc idę sprzątać. Przyszły mi książki, które zamówiłam jakiś czas temu "Emma pragnie dziecka" i "Droga po dziecko". Zobaczymy czy fajne .

            Skomentuj


              Scaarlet kochana trzumam kciuki za testowanko jutro kochana.
              spadam do pracy


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                drogę po dziecko czytałam też lubię takie książki

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                  drogę po dziecko czytałam też lubię takie książki
                  I o czym to tak mniej więcej?

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    o kobiecie, która nie może mieć dziecka i jedynym wyjściem jest dla niej adopcja. okazuje sie, ze w kraju nie ma szans i postanawia się adoptować sierotkę z Rosji. dobrze się czyta. więcej nie zdradzę, bo nie będzie cię ciekawić. Uwielbiam takie książki i mam ich mnóstwo, a i filmy o takiej życiowej tematyce wszystkie oglądam. Najczęściej okruchy życia na 1 i prawdziwe historie jak lecą

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Rozbraja mnie to xD http://jaramsie.pl/8yycy1_1v5xad7#postbox,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ejonczyk1801 GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Chyba te wiruski zapoczątkowałam :-)
                        Tak się cieszę!!! Jeszcze chwilka a wszystkie się stąd ewakuujemy.
                        Ja dzis po pracy jestem padnięta. Oczka mi się kleją - chyba z prasowania nici, a serialki w łóżku obejrzeę.
                        Jeszcze raz congratulations!!!


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Zarabisty ten filmik Carin! Juz go kiedys widzialam-od razu lepiej sie robi na serduchu Ejonczyk testowalas juz??? Ja dzis zrobilam badania na hormony i tak mnie uklula,ze myslalam,ze gwiazdy zobacze. A teraz patrze-mam dosyc duzego krwiaka Czy to samo zejdzie?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ana2081 zejdzie zejdzie- bedzie zmieniał kolory alezejdzie. Ja raz miałam na pół ręki- jak to wszystko od człowieka zależy-odpodejscia do pracy!!


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ana wodę z soda sobie rozrób i przykładaj to szybciej zejdzie
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dzięki kochane:* Przyłożyłam sobie zioła Bittnera, bo niestety nie mam sody. Rzeczywiscie, duzo zalezy od podejscia! Ale tak mnie urabala, ze nie wiedzialam, gdzie jestem Ciekawe, co tam wyjdzie na tych badaniach... Jak tam Wassze testowanie dziewczyny??? Komu moge juz gratulowac?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X