Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Iwcia, i dobrze robisz. Nie możesz tak caly czas kręcić się koło tej ciąży - choć wiem, że ważna jest ale inaczej byś zwariowała cały czas myśląc o tym Trzymam kciuki za wszystkie!

    Marta jeśli możesz wyślij mi linka do tych testów jeśli je na necie kupowałaś. Może masz inne niż ja mam?

    Ukusia smaczego soczku



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Marta to dobrze że mierzysz, ale powiem Ci że to mierzenie to trzeba uważać, bo nawet głupie zmęczenie może sfałszować wynik



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A Marta się testuje nadal ..słusznie ! Jeśli jest taka potrzeba to trzeba to zrobić ..miałam najwidoczniej mylne wrażenie , że Cię to troszkę przymuliło ..Może w przyszłym cyklu ja się na nie zdecyduje ? nigdy ich nie robiłam ..można je dostać gdzieś taniej w internecie ? ile sztuk jest w komplecie ? ile kosztują ? na razie chcę się doinformować a potem gdyby już nic nie pomagało to może one mi rozświetlą myśli ..
        Pozdrawiam ..

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ulcia , dziękuje kochana za kciuki , za wsparcie i za dobre rady

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziekuje soczek pychamierzylabym temp gdybym nie zbila termometra))))i nie pamietam wogle zeby kupic bo zadko nam cos dolega.tak czuje jakby mi hylo syrasznie goraco w nocy.zazwyczaj zeby jak nie bylo goraco zawsze bylam przykryta (tak mam od dziecka)a teraz musze spac rozkryta.ma zawnatrz tak jakby nic nie bylo widac znaczy moj mowi ze nie jsstem goraca ma czole czy policzkach.nie wiem?ja juz sama nic nie wiem.czekam cierpliwie choc powiem Wam ze im blizej wtorku to mi humor bardziej marnieje ale to zrozumiale.teraz mam taka niepewnosc moge miec nadzieje a co dzien mi niknie bardziej.co zrobic-nic nie zrobisz.bardzo Wam dziekuje za wsparcie i jak bardzo dobre slowa i ze nie macie dosc jescze mokego biadolenia.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Iwciu moje mysli jutro beda z Toba i bede mocno trzymac kciuki.mam nadzieje ze wszystko bedzie pomyslnie.no a jak nie to na drugi miesiac dalej dzialamy

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Co do testów to ja zawsze używałam takich, tzn na allegro jest im multum
                http://allegro.pl/testy-owulacyjne-2...092529491.html



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Te testy to naprawde dobra sprawa.ja niby wiem kiedy mam owulacje wiec jelsi nie bedzie nic z tego wychdzic za jakis czas tez je kupie bo wtedy sie okaze ze jednak nie wiem kiedy jest.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Jeśli mogę coś jeszcze podsunąć to wypróbowałyśmy z moją siostrą, tzn ona dłużej niż ja fakny preparat ziołowy FemiFertil.
                    http://www.femifertil.pl/jak-dzia321a.html

                    Ja ogólnie to stosowałam go tylko przez miesiąc bo potem zaszłam w ciążę i nie wiem czy on też miał w tym swoją zasługę czy to było to moje całkowite odpuszczenie (czytaj: staraliśmy sie nadal ale bez presjii czy typu "już muszę być w ciąży"). Moja siostra która od zawsze miała bardzo nieregularna miesiączki (potrafiła nawet nie mieć przez 3 miesiące) brała to przez 3 miesiące i wkońcu miała cykle 30dniowe. Ona nie chciała żadnych tabletek na uregulowanie brać to jej podsunęłam to. Szczerze to podchodziła bardzo sceptycznie do tego aż dostała okres po 30 dniach i zaczęło wszystko być normalnie

                    Nie podsyłam wam niczego, że macie już kupować albo co nie zostało przetestowane przeze mnie. Ale jeśli mogę coś doradzić, podesłać to czemu nie. Zawsze można sobie tylko poczytać ulotkę



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Slyszalam o tym FemiFertil i wlsnie dobre opinie.ale tak samo p0noc dobry jest wyciag z wiesiolka.polepsza jakosx sluzu plodnego i staje sie go wiecej.wlasbie sobie przypomnialam.tu dziewczyny maja bardO dobra opinie o wiesiolku.ja nie probowalam bo zawsze zapomnialam go kupic.ale jak mowilam wczesniej jak nic z tego nie bedzie to moze skusze sie i na testy i na ten wiesiolek.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ja pamiętam że brałam sam wiesiołek i miałam mdłości po nim co prawda chyba na wlosy albo paznokcie go brałam?



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc dziewczynki.co tam slychac?jak Wam sie sobota zaczyna.tzn weekend?ja niedawno wstalamumulam glowe i nalozylam nowa maske na wlosy .a z nimi problem bo a je do pasa!ale joe zetme chyba ze jak zajde w ciaze podetne))nastawilam zupe i siedze z nowa herbata.ogolnie jakis dziem do kitu i tak jalby zaczynam odczuwac zbilzajacy sie okres .piersi bola ale nie jal zawszw cale tylko po bokach jakby od zlego biistonosza.sluz nadal jest.wiec tylko czekac.milego dnia

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ale humor to mi sie chyba psuje jak na @

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć dziewczynki ..
                              Może zacznę jednak o tego , że nie mam dobrych wiadomości ..tak jak przypuszczałam w tym cyklu nic z moich starań nie będzie ..a to dlatego , że został jeden pęcherzyk ten 30 mm i lekarz powiedział , że on już nie pęknie
                              Wspomniał również o tym , iż na wszelki wypadek nie zaszkodzi współżyć bo może się mylić ale bardzo wątpi bo pęcherzyk jest przerośnięty i z takich właśnie dużych pęcherzyków rzadko jest ciąża ..choć nie wyklucza niczego bo różnie to bywa nie daje nadziei w tym miesiącu ..powiedział też , że tym cyklu prawdopodobnie do owulacji nie dojdzie więc mam się zgłosić do niego między 3 a 5 dniem cyklu następnego i wtedy będzie mnie stymulował od nowa ..przepisze mi pregnyl tym razem ..jeszcze nie wiem co to jest bo nie miałam czasu siedzieć w necie ale się dowiem ..pewno , żeby pęcherzyki rosły będę zaszywać Clo a potem , żeby pękały Pregnyl o ile się nie mylę ..ale nie jestem pewna ..tak sobie strzelam ..w poprzednim cyklu miałam piękne 3 pęcherzyki i tylko jeden z nich nie pękł ..i były 2 szanse ..bo była owulacja ..a w tym miesiącu owulacji prawdopodobnie nie będzie ..no trudno .. nie jestem strasznie zawiedziona bo ja czytałam wiele informacji na temat tych dużych przerośniętych pęcherzyków i się tego spodziewałam ale szkoda wiadomo ..trudno ssie mówi i żyje się dalej ..nie przeżywam tego aż tak tym razem ..po prostu odpuszczam sobie ten cykl ..wiem , że mnie i mojemu mężowi wyjdzie to na dobre ..bo ciągle się wszystko robiło pod presją a tak to będzie spontan ..
                              Z innej beczki teraz ...idę dziś na wieczór panieński do knajpy i mam zamiar się świetnie bawić ..chce się rozerwać i nie myśleć ..potrzebuje zająć się czymś innym ..mówić o innych rzeczach i zakończyć ten dzień dobrze ..bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło więc jestem dobrej myśli ...
                              Pozdrawiam Was serdecznie ..

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Przepraszam za literówki bo się strasznie spieszyłam pisząc tu do Was ..teraz idę się umalować i zaczynam się stroić
                                Krzyżuje palce dla Ciebie Uka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X