Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Iwciu!jestem z Ciebie dumna!za podejscie i nastawieniw do calej tej sytuacji.bardzo ciesze sie ze nie zalamalas sie i w nast.cyklu od nowa.szkoda jednak ale co zrobic.mam nadzieje ze w nast.cyklu wszystko potoczy sie zgodnie z planem.milego wieczoru zycze i zaszalej bo z jaksi czas juz nie poszalejes )))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć dziewczynki. Jak tam Iwcia po imprezie udana była?

      Ulciu czytałam o tym preparacie. O tym wiesiołku też gdzieś czytałam. Chyba spróbuje o ile w trakcie badań nie wyjdą inne przyczyny moich nieregularnych @. A tak w ogóle znowu dostaje @. Po 16 dniach. Znowu mam doła. Nie robiłam sobie żadnych nadziei ale i tak mnie to dobiło.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A no i jak Uka samopoczucie? Oby wszystko było dobrze.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Marta a lekarz wie, dlaczego masz takie nieregularne okresy? Moja siostra to masakra, też miała strasznie nieregularne. Ostatnio w grudniu miała dwa razy. Potem dzięki testom wiedziała, że owulację ma 28.01 no i wtedy pracowali i wypracowali dwie kreski
          I tak się śmiałam i śmieję z niej, że ja przy regularnych okresach starałam się 10 miesięcy a ona przy swoich @ dwa razy zaszła za pierwszym razem

          Uka liczę, że @ nie zawita do Ciebie.

          Iwcia pewnie odsypia wczorajszą imprezę



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czołem
            Impreza oczywiście jak najbardziej udana była ..pozwoliłam sobie wczoraj na wypicie jednego drina ..pewnie było by więcej gdyby nie fakt , że zażywam lekarstwo .. przeżyłam to jakoś choć jest to uciążliwe , biorąc pod uwagę fakt , że od dłuższego czasu jestem abstynentką ze względu na starania się ..przyszła panna młoda zachwycona prezentami była a dostała od nas walizkę z torbą podręczną na wyjazd w podróż podróżną , seksowną bieliznę na noc poślubną oraz kilka zabiegów przed ślubem w Spa ..i wcale to nas dużo nie kosztowało bo składałyśmy się w 16 osób ..spotkałyśmy się w fajnej kafejce na Kazimierzu ..zarezerwowałyśmy lożę więc nikt nam nie przeszkadzał ..rozmowa głównie dotyczyła ślubu więc mnie to pasowało hehehe ..potem przeszłyśmy na temat dzieci oczywiście ale przemilczałam ten temat ..skończyło się na gadaniu o facetach i doszłyśmy do wniosku , że mężczyzni to niezli plotkarze niekoniecznie gorsi są od nas pomimo , że jest post poszłyśmy tańczyć ..ja wiem , że nie wypada ale z drugiej strony to co to by za wieczór panieński był gdybyśmy nie balowały , co nie ? Ogólnie bardzo dobrze się bawiłam i wróciłam bardzo pózno do domu ..przyjechał po mnie mąż i był zbulwersowany moim dobrym nastrojem uciszał mnie , pouczał aż w końcu by mnie wkurzył ale byłam tak zmęczona , że mu odpuściłam
            Bo dziewczyny ja mam tak , że ja lamentuje to na całego , jak ma doła to się tak zakopuje , że masakra ale jak mam dobry humor to naprawdę nim tryskam i nikt mi tej harmonii tak łatwo nie zburzy ..
            Postawiłam krzyżyk na tym cyklu i nie mam do nikogo pretensji , że się nie udało ..przede wszystkim do siebie nie mam i to najważniejsze !
            Ukunia , dziękuje Ci za miłe słowa ..to mnie też uświadomiło w jakich nerwach żyłam i jaki człowiek jest zasadniczy i zaborczy ..
            Ściskam Was moje kochane , wrócę tu potem zapewne ..a teraz idę na spacer ...pa

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc dziewczynki.wczoraj sie nie odezwalam bo nie mialam kiedy caly dzien nas nie bylo a jak juz bylismy w domu to bylo puzno.wczoraj wychodzimy juz z domu a mnie zaczyna bolec brzuch dosc mocno jal na okres .wyszlam z wc.z lzami w oczach .ale za chwile przeszlo.nie dostalam.sluz nadal jest.wsumie nawet troszke wecej niz 2 dni temu.brzuch pobolewa ale caly czas jak na okres tylko batdziej lekko.i piersi bola ale to zadne oznaki bo to wszystko mam co miesiac mam jaedynie wrazenie ze puersi moze troche mocniej moze nawet naprawde ale wiecie jak to jest -sila sugesti jest mocnijesza.obawiam sie ze okres moze mi sie przesunac od samego tego mysleniapowiem Wam ze przed samym okresem piersi zawszw przestawaly bolec czy Wy tez tak macie?no i glowa ale to nie nowosc wiec nic innego mi sie nie dziejemysle ze dostane okres ze to kwestia czasu dlatego tym bardziej sie boje skoro wczoraj malo sie nie poplakalam.testu nie kupilam jak mowilam.i wsumie tyle.dziekuje ze o mnie pamietaciebardzo to mile

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dobrze Iwcia ze bawilas sie super na tym paniejskimfajne prezenty kupilyscie pannie mlodej.najwazniejsze ze sie oderwalas od wszystkiego i nie zalamalas tym cyklem.Marta mysle ze warto kupic ten femifertil a z tym wiesiolkiem to jao chcesz ja wiem ze dziewczyny pisaly wlasnie ze polepszyl im sie sluz i bylo go wiecej wiec jesli mozna sie wspomoc takimi preparatami moze warto?tym bardziej ze to ziolowe .
                Jak ja zniose ten czas to ja nie wiem!Wy wiecie dobrze jak wyglada ten czas przed samym okresem wiec rozumiecie.ten czas oczekiwania jest gorszy niz cokolowiek to jak czekanie na wyrok!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Zadna sie nie odzywa..moze potem bedziecie?ja juz stoje i robie leczosmaki mielismy caly tydzien na nie wiec wkoncu postanowilalam je zrobic.w razie czego ja jestembede czekac bo pewnie po poludniu bedziecie.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczynki. No jak Uka już ugotowane? Oby ten ból nie wróżył @. Oby było dobrze. Ja mam doła @ się zaczął ale znowu bardzo dziwny. Wczoraj zaczęły się ciemne upławy, dzisiaj trochę krwi zauważyłam i znowu ciemne upławy. Co do tego co kiedyś pytałyście lekarz też nie wie dlaczego tak jest bo badania hormonalne które zrobił wskazały że niby wszystko powinno być ok. Jak pójdę do szpitala to wezmę sobie kopie wszystkich wyników bo w tym momencie mam tylko cześć resztę mam w karcie. Trochę to śmieszne badania w szpitalu miałam za darmo ale już żeby ksero dostać to trzeba zapłacić.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      A i myślę żeby kupić ten preparat. Chwytam się już każdego sposobu żeby sobie pomóc. Myślę też nad zmianą diety. Może to coś pomoże. W sensie regularne porcje ale małe, starać się pić wodę mineralną, ograniczyć kawę( której sporo pochłaniam), no i więcej ruchu. Może mój wzrost wagi też niekorzystnie wpływa na mój organizm. Chociaż z drugiej strony może to jest z kolei skutkiem czegoś złego co się ze mną dzieję. Sto myśli przez głowę mi się przewija. Jak się wali to na całej linii.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Iwciu cieszę się że wieczór był taki udany. Też sądzę że pomysł na prezent bardzo fajny.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Marta czytalam gdzies ze powinno sie uregulowac wage przed ciaza bo to ma wplyw.w zasadzie wszystko ma wplyw kawa tez.ja jak zaczelam myslec o tym zs chce miec dziecko odstawilam papierosy i kawe,wody pije najmniej 1.5 litra nobi kwas foliowy.co do diety to zawsze staralismy sie jesc zdrowo jednak jedzenie 5 malych porcji dziennie nie jest niestety dla mnie.nie umiem sie tego nauczyc moze jak bede musiala sie nauczyc to co innego.myslse ze powinnas wziac te swoje wyniki bedziesz miala je w rece i zawsze mozesz sie skonsltowac z lekarzem.co do okresu to nie wiem co Ci powiedziec bo widzisz z tego co sie orientuje to tak podobnie wyglada jak sie jest w ciazy wiec ciezko powiedziec czemu masz taki dziwny?a moj bol?wczoraj byl ten raz tylko dosc mocny.codziennie mnie pobolewa ale ja np znowu mam tak ze mnie tak brzuch nie boli napewno nie tydzien jak man dostac okres to zaczyna bolec i zaraz jest@.wiec nie wiem?moze to juz sie dzieje tak przez psychike?moze wlasnie te dziwne"objawy"to poprostu wkrecanie sobie?choc nir robie tego nie siedze i nie mysle i czekam co nowego mbie zaswedzi lub zaboli .nie wiem?ale czekanie jest chyba najgorszs jak ma byc@ niech bedzie i juz.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Nie skromnie powiem,ze leczo wyszlo bardzo dobre)))teraz siedze sie nudze.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wiem jak to jest też tak miałam. Każde odstępstwo od normy zaraz brałam za oznakę ciąży. Też słyszałam że w początkowej ciąży tak może się dziać że występuje coś podobnego do @. Dlatego zrobiłam test dzisiaj rano i oczywiście nic nie wykazał. Wolałam się upewnić bo chciałam leki zażyć. Czego normalnie nie robię z obawy żeby sobie nie szkodzić ale dzisiaj zbyt źle się czuję.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Chyba świetna z ciebie kucharka, co raz to inne fajne potrawy przygotowujesz. Ja dość rzadko gotuje bo nie mam na to czasu. Ale bardzo lubię swoje potrawy, tyle że później za dużo jej. To też mnie zniechęca do gotowania. / Kurde znowu mnie brzuch boli.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X