Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja sie absolutnie nie nastawiam ale nadzieja zyje sama.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć dziewczynki. Ja też cię witam daisy. Oby udało cię się jak najszybciej.

      Co do testowania to chyba jednak ta druga krecha jeśli nie "rzuca" się wyraźnie w oczy to nic nie znaczy. We wtorek nie miałam drugiej prawie wcale, przy czym w niedziele i poniedziałek była taka słabsza od kontrolnej. A wczoraj znowu się pojawiła ale jaśniejsza niż poprzednio. Mam jeszcze sporo tych testów, więc pewnie posprawdzam dłużej niż pięć dni. No chyba że znowu @ dostanę to nie będę więcej marnować
      Kiedyś miałam cykle 32-34 dni a teraz nawet jak leków nie biorę co 23-28 dni. Nawet te lekarstwa tego nie unormowały. Aż lekarz się zdziwił.

      Zmykam dalej do pracy. Miłego dnia kochane.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czyli teraz co Marta?bedziesz madal brac leki i czekac az sie wszystko unormuje?wiec te testy nie stwierdzaja owulcji u Ciebie tak?tzn byla ta kreska wiec cos tam bylo rozumiem.kurde ale te kobiety musza sie zmagac z tyloma rzeczami zanim zajda w ciaze.moj gin.mowil ze w dzisiejszych czasach nie jest tak latwo zajsc i urodzic.nie wiedzialam tylko ze to faktycznie jest az tak trudne.ale nie poddajemy sie dzialamy i trzymamy kciuki!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ale Marta zaufaj mi, nie musi być kreska ta druga tak samo intensywna jak kontrolna. Bo poziom LH się zwiększa aż do owulacji, po czym gwałtownie spada i test już go nie widzi.
          Tylko z tego co piszesz masz różnie okres?
          Ja powiem Ci jak to wygląda u mnie. Ja mam cykle 30-31 dni. Testuję się od 14 dnia i zazwyczaj owulację mam 16-17 dnia cyklu.
          Ale zanim wykryje mi owulkę to 1-2 dni wcześniej pojawia się taka druga kreska mniej aktywna niż kontrolna. W dniu ouulacji mam tak samo aktywną a dzień po owulacji znów jest delikatna, potem już jej nie ma.
          Moja siostra w styczniu pożyczała sobie ode mnie te testy owulacyjne i 28.01 wyszło jej że ma owulację - akurat wtedy jej mąż z zagranicy zjechał. Wykorzystali okazję i teraz jest w 12 tygodniu ciąży Bardzo mi dziękowała bo mówi, że ona nigdy nie wie kiedy ma owulację a męża ma za granica więc codziennie "pracować" się nie da.
          A Marta jakie leki i na co bierzesz?



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ulcia kochana powiedz mi jeszcze czy ja bedac 5 dni przed okresem nie powinnam miec zadnego tego sluzu?nie mowie o tym rozowym tylko dzis mam nadal taki bialy-smietankowy?nie jest go duzo ale dal sie zauwazyc.chodzi mi o to ze ja nigdy nie zwracalam uwagi na to czy jest przed okresem czy nie .dodam tylko tyle ze nie ma u mnie zadnych objawow zapelenia czy infekcji .z gory bardao Ci dziekuje

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hm, każdy organizm inny ale śluzu już nie powinnaś mieć żadnego. Także zobaczymy jak będzie z tą @ u Ciebie, a mam nadzieje że jej nie będzie.

              Nie przejmuj się niczym, będzie dobrze.



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziekujew zasadzie masz racje kazdy organizm jest inny a ze ja zawsze bylam "inna" wiec w tym przypadku nie zdziwie sie gdy to ja bedw wyjatkiem od reguly)))

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Padlam i siedzenic sie niechce mimo ze pogoda nadal ladna.zaraz zabieram sie za obiad a Wam jal dziewczynki dzien mija?mam nadzieje ze lepiej niz mi bo u mnie nic ciekawego sie nie dzieje....

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Moj przyszedl do domu dzis i sie dopytywal jak sie czuje i czy cos wogle czuje)haha.nie chcialam mu robic nadziei wiec powiedzialam ze normalnie ale faceci sa bohaterami wiec moj twierdzi ze "stalo"sie napewno))gorzej bedzie gdy przyjdzie mu sie rozczarowac...dlatego nie mowilam mu ze cos sie tam niby dziejeja juz z soczkiem jak co wieczor od tygodnia i zasiadlam do ogladania czegos ale jak zawsze mimo tylu kanalow-fajnego filmu brak!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć po raz kolejny. Kolejny dzień testowania i nic. Ledwo widoczna druga kreska. Ja zawsze wiedziałam że coś ze mną jest nie tak. Mam wrażenie że u mnie do owulacji dochodzi bardzo rzadko. Chociażby zauważam to po braku odpowiedniego śluzu. Poza tym torbiele w jajnikach są tego dowodem, że pęcherzyki nie pękają. Naczytałam się o tym wszystkim przez lata i dochodzę do wniosku że wiem więcej niż lekarze którzy się mną zajmują. Ze mnie strasznie ciężki przypadek. I jak tu nie podchodzić pesymistycznie do perspektywy posiadania dzieci.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Nie wiem Marta co Ci napisac?w kwesti tego ze sie leczysz bierzesz te leki ja nie umiem Ci pomoc bo sie zwyczajnie nie znam jedyne co dobrym slowem i dodaniem otuchy.no a Twoj lekarz mowil Ci cos na ten temat o mozliwym braku owulacji?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dobry wieczór
                          Coraz mniej mnie tu jak widać ale nie bez powodu ..otóż starania są w toku i dlatego jest mniej czasu ..a podczas dnia jestem tak zajęta , że nie mam przysłowiowej chwili ..dzisiaj mam nieco lepszy humor i zaczęłam wierzyć od nowa ..chyba dlatego , że już wczoraj pojawił się u mnie śluz ale ten zwiastujący owulację ..taki lekko białawy i czyściutki ..więc mam nadzieję , że to dobry zwiastun ..no bo u mnie tak jest , że cieszę się z najmniejszej oznaki mówiącej o mojej płodności ..bardzo bym chciała , żeby pęcherzyk pękł i , żeby się zapłodnił no ale wszystko w rękach natury ..natomiast naczytałam się w internecie o wielkości mojego ostatniego endometrium i sama nie wiem co myśleć ..piszą , że takie duże pęcherzyki często są przerośnięte i nawet jak pękają są niezdolne do czegokolwiek ..na ostatniej wizycie ten większy miał 3cm a do tej pory urósł ..ciekawe co z tym mniejszym ? zobaczymy ...W sobotę jestem umówiona na usg ..póki co trzeba działać , aby nie stracić szansy ..
                          Pozdrawiam Was , moje drogie ..

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Iwciu a Ty gdzie sie nam zagubilas?co slychac i jak tam postep w sprawiebo pytalam wczoraj ale juz Cie nie bylo.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              O widzisz czyli wszystko w toku.jasne to zrozumiale ze nie masz czasuwiec owulacja sie zaczyna czyli teraz do dziela!trzymamy kciuki za powodzenie.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ukunia , fajnego masz faceta , sama fajna jesteś to Wasze dzieciątko będzie mega fajne .. i oby to był ten cykl a mówię to z głębi serca bo wiem jak jest trudno czekać i tego Ci nie życzę ..więc stawiam na teraz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X