Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dobry wieczór moje drogie ..
    Nie pisałam wcześniej bo dużo myślałam , siedziałam i myślałam i nic nie wymyśliłam ..w ogóle to nie mam humoru dziś a spowodowane to jest wizytą u doktora ..umówiona byłam na 16h30 i weszłam znowu przed czasem ..ostatnio jakoś kolejek nie ma i dziwnie pusto się zrobiło ..może wiele osób zrezygnowało ? Hm ...No nic weszłam , rozebrałam się i na fotel ..mało delikatny doktor był i miałam wrażenie , że czegoś szukał ..kurde , myślę sobie tak - pewnie te pęcherzyki się wchłonęły albo co bo szuka i szuka ..ale w końcu wydaje głos i mówi , że jeden o wielkości 3 cm jest ..zszokowana nic się nie odezwałam i poszłam się ubierać ..jak już się ubrałam , wyszłam i ostentacyjnie siadłam mu na krześle obok jego biurka aby porozmawiać ..mówię tak ..."tylko jeden pęcherzyk jest ?" ..odpowiada -"yhm , 3cm " ...patrzę na niego z wielkimi oczami ( bo nie wiem czy to dobrze czy zle bo 30mm to duży ) a on dodaje , że jeszcze 9 mm jest ..odetchnęłam z ulgą , że są dwa ..pytam się go tak - "Panie doktorze , czy myśli pan czy jest jakaś szansa w tym miesiącu , że się uda ?" on mi na to -"nie wiem , wiem tyle co pani " ..wyszłam zbulwersowana tym wydarzeniem ..do tego przypomniało mi się , że w piątek na usg widział 2 pęcherzyki , które mierzyły 11 i 12 mm a dziś jeden mierzy 30mm a drugi 9 mm ..czyli co ? ten jeden by się zmniejszył ? możliwe to jest ? cholera jasna ...wkurzona jestem na maksa bo czuje się tak jakby mnie ktoś oszukiwał ..czy aby na pewno ja owuluję ? czy te pęcherzyki to na 100% je widzi ..sama nie wiem ..nie wierzę już nikomu bo to wszystko dziwne jest ..chyba , że się nie znam na tym i robię wielkie halo ..ale nie , wiecie ja mam złe przeczucia ..w ogóle to chciałam jeszcze pogadać z nim bo nie miał pacjentek ale on już wstał i skierował się ku drzwiom i podziękował mi za wizytę ..po prostu wymusił na mnie wyjście z gabinetu ..kazał przyjść dopiero w sobotę na ponowne usg ..zawiedziona jestem strasznie ..tak mi podziałał na nerwy dziś pan doktorek , że bym go udusiła najchętniej !!!!!!!
    Gdyby to był lekarz innej specjalizacji więcej bym do niego nie poszła ..ale do tego muszę chodzić bo jestem w trakcie stymulacji hormonalnej i nie mogę tak byle kiedy tego przerwać ..poza tym tyle kasy w niego włożyłam , że masakra ...
    Co ma byc to będzie , cholera !!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jeśli chodzi o wczorajsze starania to się udało po normalnemu ..czyli nie planowane to było a doszło do zbliżenia i byłam w pełni usatysfakcjonowana ..natomiast dziś nic nie będzie bo nie mam ochoty ..chętnie bym kogoś pobiła..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Zaraz idę szukać badań , które mi doktorek na początku zlecił ..robię to dlatego , że jestem ciekawa czy na tarczycę też było bo nie pamiętam ..no bo w ciąże nie zachodzę w ogóle a nie wiem z jakiej przyczyny ? ja chcę wiedzieć co jest , kurna mać !!!
        Jeśli nie będę miała dzieci to chyba mam prawo wiedzieć dlaczego ? co nie !!
        Normalnie eksloduje tu zaraz ze złości

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          TSH -0,981...
          min -0, 350 , max -4,940 ...
          Ulcia powiedz mi jeśli wiesz - jak się mieści mój wynik pomiędzy tymi normami ?
          Pan doktor nic ale to nic nie wspominał o jakiś nieprawidłowościach związanych z tym wynikiem ...

          Prolaktyna - 36,60
          min-1,90 , max 25,00

          AMH - 2,5
          min -1,5

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Strach pisac dzis z Toba)))ale serio wcale sie nie dziwie!tyle kasy placisz a ike juz wydalas i takie zdawkowe to odpowiedzi i jeszcze to-wiem tyle co pani.no cholera takich informacji masz sie dowiadywac u specjalisty?!dzuwny ten doktor naprawde.a jezeli chodzi o starania to gratulacje ze nie bylo nic na sile i bylo fajnie.nie wiem zbytnio co Ci wiecej powiedziec bo ten doktor mnie zszokowal i do tego ten pecherzyk ktory sie zmniejszyl??nie znam sie ale czy to mozliwe??

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Jedyne co mozna to jak zawsze miec ta nadzieje ja bynajmniej ja mam puki co.musimy sie trzymac twardo.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ide spac bo padnieta jestem.do jutra.milej nocy i Iwcia spokojnej zeby Ci ta zlosc przeszla.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Wymaz z pochwy , ok - stopień czystości I/II gr
                  Wymaz z kanału szyjki macicy - ok - bakterii ani ciał obcych nie stwierdzono ..
                  Kiła - wynik ujemny
                  Wirus zapalenia wątroby B , anygen HBS- ujemny
                  Wirus zapalenia wątroby C , przeciwciała anty-HCV- ujemny
                  Cytomegalowirus -0, 240
                  Hiv Ag/Ab - ujemny
                  cytologia - II gr
                  badanie drożności jajowodów metodą hydrotubacji -jajowód prawy drożny , kontrast przechodzi bez oporów ...jajowód lewy drożny , kontrast przechodzi bez oporów ...
                  To co mi jest ?
                  Lekarz nie może mi odpowiedzieć konkretnie , to musze chyba sama się doszukać ....
                  Wymiękam normalnie ...niech mi ktoś powie , co , kto , gdzie przeoczył ?

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dobranoc Ukuś i przepraszam za siebie ..jestem totalnie rozwalona bo nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak ....matoła ...a tak się dziś poczułam wychodząc od lekarza ...
                    Wszystkie Was przepraszam za moje wywody ale jestem taka bezsilna ...ech..
                    Nawet jak jestem zła to nie ma to nic wspólnego z Wami ..to ten świat i ludzie niektórzy mnie tak dobijają ...
                    Dobranoc drogie , przepraszam .....

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Iwcia na dzień dobry mogę Ci powiedzieć że prolaktynę masz moim zdaniem za wysoką a ona odpowiada za owulację. Tzn jak jest za wysoka możesz mieć problem z owulacją (z pękaniem pęcherzyków). A i spotkałam się ze wchłonięciem pęcherzyka, tzn w poniedziałek na przykład był, w piątek już go nie było. Natomiast dziwne jest dla mnie to niby jego zmniejszenie? Nie wiem, albo wtedy Ci go źle zmierzył, albo tam ten się wchłonął a urósł nowy?
                      Iwcia kochana nie mowię, że masz tak zrobić ale powiem Ci co ja bym zrobiła. pozbierałabym wszystkie moje badania i poszła skonsultować to z innym lekarzem. Zasięgnęła opinii co inny lekarz by powiedział choćby i na te wyniki/terapię. A powiedz mi, ile płacisz za wizytę?

                      Marta, prawie zawsze ta druga linia (obok kontrolnej) wychodzi slabsza a w dniu owulacji wychodzi bardzo silna bądź na równi z kontrolną. Także jeśli wyszła Ci dziś, to max w ciągu 48h będzie owulacja Ale najlepiej jeszcze 1-2 dni porób testy, bo to twoja pierwsza przygoda chyba z testami?

                      Pozdrawiam i kolorowych snów życzę



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        No i zastanowiłabym się czy też nie ma to związku z zagnieżdżaniem się zarodka? Ale najbardziej myślę, że to może być przez prolaktyne swoją drogą.



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc dziewczynki.Wczoraj juz spalam.Iwciu mbie nie musisz przepraszac bo nie masz za co i to zrozumiale jak sie czujesz po to jest to forum zeby podzielic sie,wyzalic i wspierac.znajac zycie w wtorek tez bede sie tu wyplakiwac.wydaje mi sie ze skoro juz tule kasy wywaliliscie na to wszystko to moze juz te parr groszy nie zrobi roznicy a bys wiedziala przynajmniej czy ten Twoj lekarz robi wszystko dobrze.skoro Ulci nie bedac lekarzem dopatrzyla sie nieprawidlosci to dziwie sie ze ten lekarz specjalista uwaza ze wszystko ok.moze wrato to przemyslec bo moaie ze juz tyle kasy Wam poszlo i chyba warto wydac jeszcze pare gtoszy wiecej ale widzisz na szczescie wszystko jest ok tylko to jedno wiec sie cieszyc tylko.trzymam kciuki bo moze koniec koncow w tym miesiacu bedzie niespodzianka))tego Ci z calego serca zycze jak i wszystkim starajacym sie tu.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Mam dziem do kitu dzis ani dobrze ani zle tak nijako nie lubie tak.kurde szczerze bym juz chciala tego ze jak mam miec okres to juz niech bedzie i znowu sie starac a tak...aj chyba jednak moje samopoczucie sie zmiebia na zle.ale ciesze sie ze Iwcia u Ciebie starania postepuja szkoda z jedbej strony ze Wy Marta odpuszczacie ale taka przerwa od tego liczenia starnia mysle ze da bardzo pozytywne wyniki i jeszcze nas zaskoczysz
                            Mnie chyba pogoda dobija...

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć. Tak Ulcia wyszła ale słabsza niż testowa więc z tego co piszesz nic to nie oznacza, zastanawiałam się tylko czy cokolwiek jej obecność znaczy bo jej brak również oznacza brak hormonu. Zobaczymy co będzie dziś ale powiem Wam że @ który dostałam 12 dni temu był jakiś wyjątkowo krótki i słaby, i podejrzewam że w ciągu najbliższych dni, może tygodnia dostanę następny świadczą o tym fizyczne objawy, czyli trądzik i bóle brzucha. Dodam że już tak kiedyś miałam. Dlatego właśnie kupiłam te testy, bo od lekarza wiem że i bez owulacji w danym cyklu może @ wystąpić, poza tym czasem są to krwawienia, które wcale nie oznaczają końca cyklu. Może dopiero po tych badaniach w szpitalu coś się wyjaśni.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Iwciu nie denerwuj się, nie jest to teraz wskazane. Jeśli lekarz dobrze określił to ten jeden pęcherzyk był już "prawie gotowy", więc do starań trzeba było się zabrać a nie jakimś idiotą przejmować.

                                A tak na marginesie mam pytanie to ten lekarz co się Tobą zajmuję, to on nie robi USG, i czy dobrze rozumiem, że na różnych lekarzy trafiasz?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X