Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny cos chyba nie tak jest ze mna.czuje sie jak bym miala byc chora i dostalam sluz taki rozowy to chyba nie dobrze?do okresu jeszcze kilka dbi moze jakas infekcje dostalam?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jeszcze tego by mi teraz trzeba bylo!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dodam jeszcze ze bylo go dosc sporo bo serio jak siadalm na wc przesttaszylam sie ze sie posiakl za przeproszeniem

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Uka nie chcę cię zbyt nakręcać ale ja miałam taki śluz przy implantacji zarodka. choć wtedy nie wiedziałam, że to przez to. Od ginekologa dopiero się dowiedziałam, może też być z niteczkami krwi.
          No ale taki śluz może być wynikiem jakieś infekcji bo przed okresem nie powinnaś mieć już tyle sluzu, powinny być suche dni. Bo ty masz @ wyznaczoną na za tydzień czy jak?

          Dlatego spokojnie, co ma być to będzie.



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Okres mam dostac w nastepny wtorek.wiesz co ale to nie byly niteczki to byl normalnie jasno-rozowy i bylo to jednorazowe bo potem i dzis juz nic.kurde oby nie infekcja bo bardzo sie staram by nic nie dostac .ale mialam juz infekcje i nie bylo nigdy takiego koloru.wsumie to przyszla mi tylko infekcja do glowy .pozatym nic innego mi nie jest no wczoraj weszlam pod koldre bo zimno mi bylo(to nic nowego)ale yroszke czulam sie jak by mnie cos bralo i wydawalo mi sie ze mam cialo goroce ale moj nowil ze mi sie wydaje.moze faktycznie mnie cos bierze?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Nie doczytalam Ulcia ze napisalas-moze tez byc z niteczkami krwi czyli taki rozowy tez moze byc?dzis jednak tez zobaczylam ale odrobine nie to co wczoraj.zobaczymy co to bedzie kurde boje sie zeby nie miec jakiejs infekcji bo to nie trudno o to.oj powiem Wam ze boje sie wtorku coraz bardziej ale chyba przezyje nie?bedzie nazywac sie trudno i zyc(probowac)dalej.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                czyli masz 6 dni do okresu więc ogólnie to sluzu mieć nie powinnaś wogóle. Nie nakręcam Cię już ale jestem dobrej myśli. Nic się nie bój, co ma być to będzie. Jak nie tym razem to za miesiąc. Nie zamartwiaj się na zapas.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No tsk do okresu mam 6 dni wsumie mozna byloby tez powiedziec ze okres sie zaczyna ale tyle dni przed?zazwyczaj a raczej zawsze mam regularne co najwyzej jedne dzien do przodu lub tylu ale tyle?nie Ulcia w te str.sie nie nakrecam raczej ze cos mi jest.i powiem Ci ze serio sie przestraszylam ale jak oznacza to ze bedw zyc to ok)teraz to juz ciekwa jestem finalu))Ulcia jak by to NAWET mial byc poczatek okresu to chyba juz by sie rozkrecil?ja wiem ze moze pytam jak jakas gowniara ale fakt jest taki ze ja nigdy nie nailam zadnych anomali chyba ze jakas infekcje ale to inaczej wygladalo i jak nowie nigdy nic dzieki Bogu mi nie bylo ale moj gin mowiw ze ja w tym wieku i wszystko u mnie ok i ze ojaz zdrowia dlatego pytam.dziekuje za cierpliwosc i moze dla Wad glupie pytania

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ogolnie to super dzien mambylo cieplutko od rana mam labe.siedzialam sobie na balkonie popijalam herbatke i wygrzewalam do slonca.a ze dzis mam o iad z glowy to mialam dzis czas tylko dla siebie wiec w ruch poszly pilingi maseczki kremy i nawet zaszalalam i posmarowlam sie samooplaczem!tak mnie to slonce nastroilo.za tydzien trzeba zaczynac przygotowania do swiat wiec juz nie bedzie czasu a ze pogoda z racji klimatu nie zawsze jest laskawa wiec dzis byl naprawde fajny dzien

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczynki. Nie chce Uka robić ci nadziei ale ja miałam podobne objawy, wówczas gdy mi się udało. Więc teraz tylko należy czekać na brak okresu. No przed okresem n ie powinno być śluzu ale już w początkowej ciąży wiem że występuje. Oby było to to o czym myślimy (i kciuki trzymamy), a nie jakaś infekcja.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Wlasnie oby nie byla infekcja swoja droga to mi sie przydazyl taki kolorczyli mowisz tez Marta ze to moze byc to?kurde uwierzcie mi ,ze bardzo sie staram by nie myslec ani sie nie nakrecac bo niby tu mi mysli szaleja ale caly czas mam wielka obawe ze dostane okres i to jest przewazajace uczucie.niby caly czas cos czuje w sensie ze tak jak na okres ale o nieeeebo mniej no i glowa pobolewa ale tez to wszystko jest delikatne ale wlasnie jak to na okres.pozyjemy -zobaczymy.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          *nie przydazyl taki kolor

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czołem
                            Wierzę głęboko, że to jest to o czym marzysz Uka ..tego Ci z całego serca życzę i trzymam kciuki oczywiście ..dbaj teraz o siebie i wypoczywaj bo to teraz ważne jest ..a ja już wyciskam Ci świeży soczek ,żebyś piła na zdrowie
                            Ściskam Cię !

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              U mnie jest coś ostatnio kiepsko ze zdrowiem ..jak nie przeziębienie to zmęczenie lub ból kręgosłupa ..dziś padło na to ostatnie ..łupie mnie pod łopatką , że hej ..to chyba jakiś nerwoból ..w zależności od pozycji ciała , którą przyjmuje przeszywa mnie nagle ból po czym po sekundzie znika ..i tak na przemian ..zażyłam juz naproxen ale organizm po jakimś czasie się uodparnia na lek ..więc lipa..
                              Marzy mi się urlop ..troszkę wypoczynku i beztroski ..potrzebuje się wewnętrznie wyciszyć ..potrzebuje się zresetować i zacząć wszystko od nowa ..od zera ..jak człowiek ma energię to wszystko widzi innymi oczyma..
                              mnie się obecnie wszystko zlewa i jest ponure ..ale wiem podświadomie , że nie jest zle a będzie lepiej tylko muszę zacząć dbać o siebie ..zobaczymy co przyniesie mi jutro ..liczę na przychylność losu ..
                              Pozdrawiam ..

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Wypiłam już przysłowiową beczkę wody i dalej chce mi się pić ..ciekawe dlaczego ? dużo dzisiaj piję ..i sikam na zmianę ..organizm się czegoś domaga ale czego ..hm
                                Po prostu płynu chce ..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X