Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hihihihihihihi

    A u nas była połowicznie planowana.Ja się nie mogłam już doczekać więc kombinowałam od roku.Szanowny małżonek chciał jeszcze zaczekać ale tak po prawdzie w tej kwestii nie miał za wiele do gadania Od roku cieszymy się z naszego Miłoszka ale z planowaniem córy jednak zaczekamy oboje

    Skomentuj

    •    
         

      U mnie pierwsza to niby planowana wpadka :P... tzn. staraliśmy się o dziecko... nieskutecznie. wizyta lekarska i hasło rzucone przez niego:ma pani 1 szansę na rok... staraliśmy się znowu... ale ponownie efektu nie było... a gdy przestaliśmy się maltretować myślami kiedy się wreszcie uda - po 2 miesiącach byłam w ciąży.
      Druga ciąża była planowana.
      pozdrawiam Kasia

      Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



      Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
      Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
      poematem niezliczonych słów
      mą radością, miłości promieniem,
      dziećmi moimi, spełnieniem snów.

      Skomentuj


        witam.moje maleństwo było planowane i na szczescie szybko nam sie udało bo juz po miesiacu starań byłam w ciąży.teraz mój synek ma juz 8 miesięcy,a nastepne planuje tak za ok. 2 lata.pozdrawiam
        Last edited by lewa_24; 02-06-2009, 10:43.

        Skomentuj


          pierwsza ciąża jak najbardzij planowana i wyczekiwana...no a druga po trzech latach "planowana wpadka" mielismy wybrane imie dla dziewczynki ,ale nie było czasu zajeci praca i wychowaniem synka... w styczniu nie dostałam miesiączki pewna ze nie jestem w ciąży zrobiłam test jedna kreska wiec spokojnie poszłam do lekarza ...a on na to 4 tydzień...

          Skomentuj


            Ja nie planowałam, ale wiedziałam skąd się biorą dzieci - teraz mam wspaniałego Synka i Męża

            Skomentuj


              Planowana "wpadka"

              Razem z partnerem planowaliśmy dziecko, tylko trochę później. Najpierw mieliśmy pomysleć o nas, o naszej przyszłości. Chcieliśmy zapewnoć dziecku jakieś warunki. Mimo tych planów, nie przerażała nas mysl, że dziecko pojawi się teraz. Mijały miesiące, nie stosowaliśmy zabezpieczenia i czekaliśmy co przyniesie los. Chcieliśmy mieć córeczkę, okazało się, że będzie synek. Teraz jesteśmy szcześliwi we trójkę. Niczego nie żałujemy. Narazie dzidzia ma półtora miesiąca, jak tylko pdrośnie postaramy się o córeczkę.


              Skomentuj


                My planowaliśmy i po miesiącu byłam w ciążyCzekamy teraz na nasz dzidzię- Anastazję lub Lenkę
                Czekamy na naszą córcię
                Anastazja/Lena 27.09.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  U mnie była "chciana wpadka", czyli jak się trafi, to super
                  Pozdrawiam
                  Daria





                  Skomentuj


                    u mnie pierwsza ciąża byla planowana i długo oczekiwana (udało się po 3 latach ) , druga tez planowana ( tu już poszło szybciej ok.3 mieś.)A kilka dni temu przerzyłam SZOK jestem w ciąży po raz trzeci ta już nie była planowana (trójka dzieci to dla mnie sporo ,ciekawe czy to będzie 3 synuś bo mam taką czutkę )

                    Skomentuj


                      Moja ciąża też była planowana i bardzo chciana a udało się po 3 latach-jak wrzuciliśmy na luz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U nas też planowana ciąża, udało się po 8 miesiącach starań...




                        Skomentuj


                          Napisane przez wierzba10 Pokaż wiadomość
                          U mnie były dwie wpadki
                          U mnie też

                          Skomentuj


                            Staraliśmy się z mężem powiększyć rodzinę prawie pół roku.. Aż do pewnego momentu, aż nam się udało Mam termin na 28 czerwca i będziemy mieli synka
                            "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym."

                            Jan Paweł II

                            Skomentuj


                              a moja pierwsza ciąża była planowana ale tylko przeze mnie mąż absolutnie nie chciał słyszeć o dziecku wmówiłam mu że mam dni niepłodne a potem udałam że ciąża jest dla mnie takim samym zaskoczeniem i nie żałuję mam cudownego synka za to o druga ciążę staraliśmy się już razem
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                My o dziecko staraliśmy się rok więc nie było mowy o wpadce
                                ale nawet jeśli by była wpadka to kochali byśmy je tak samo bardzo,chociaż jeszcze sie nie narodziło

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X