Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komu chłopca komu dziewczynkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Komu chłopca komu dziewczynkę?

    Mam dwóch wspaniałych synów. W przyszłości chciałabym mieć więcej dzieci i szczerze powiedziawszy ucieszę się zarówno z kolejnego syna jak i córki. Zawsze lepiej dogadywałam się z chłopakami, więc świat różowych falbaneczek jest mi trochę obcy. Jednakże ostatnio skusiła mnie recenzja książki "Chłopiec czy dziewczynka czyli jak zaplanować płeć dziecka". Postanowiłam ją zamówić i przeczytać... Starania o kolejne dziecko rozpoczniemy dopiero za 2-3 lata. Pomyślałam, że zapoznam się z nią dużo wcześniej i nie zaszkodzi jeżeli spróbujemy postarać się o dziewczynkę. Jeżeli będzie mi dane być mamą kolejnego chłopca, będę najszczęśliwszą Mamą pod słońcem, ale spróbować nie zaszkodzi :P
    A czy Wy macie jakieś doświadczenia z tą książką? Czy sądzicie, że można zaplanować płeć?

    Leave a comment:

  •    
       

  • wisienka1977
    replied
    Odp: Komu chłopca komu dziewczynkę?

    a ja chcę córkę ale na razie musze prakonac męża na drugie dziecka

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: też tak słyszałam...

    Napisane przez ram272 Pokaż wiadomość
    chłopcy "wychodzą w pierwszym dniu cyklu" zresztą u mnie się sprawdziło mam dwóch wspaniałych synków POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!
    padam normalne sikam....

    Leave a comment:


  • alexroz
    replied
    A dodam jeszcze że udało nam sie za drugim podejściem..pozdrawiam

    Leave a comment:


  • alexroz
    replied
    czasem trzeba słuchać starszych..

    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    Ja słyszałam że znaczenie mają dni cyklu.Sex przed i w trakcie owulacji będzie dziewczynka, tuż po chłopczyk,u mnie się sprawdziło mam parkę.
    Hej mam już córkę,na chłopca podpowiedziała mi teściowa,od pierwszego dnia okresu odliczyłam 13 dni.Przez 13,14 i 15 pierwsze dni płodne sex sex sex..nam sie udało bedzie chłopak.

    Leave a comment:


  • jaroszka80
    replied
    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    Ja słyszałam że znaczenie mają dni cyklu.Sex przed i w trakcie owulacji będzie dziewczynka, tuż po chłopczyk,u mnie się sprawdziło mam parkę.
    ja długo liczyłam sprawdzałam i śledziłam cykl ale dzidzi nie było żadnej nie mówiąc już o płci i kiedy najmniej się tego spodziewałam pojawił się drugi synek i cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ha ha niektórzy same panny w domu mają bo chłopaka nie mogą ustrzelić a z tym co piszesz ANNO to nie jest 100% w jakimś poradniku pisało że to sposób na 80% skuteczności to trzeba po prostu brać co dają ha ha

    Leave a comment:


  • jaroszka80
    replied
    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
    Jaroszka mój m. ostatnio kumplowi tłumaczył, że jak chce dziewczynkę to musi prawe jądro ucisnąć, a z lewego wypuścić a na chłopca to odwrotnie....Kurczę żarty się mnie trzymają na noc
    to ja miałam wczoraj to samo ANIK a co tam tyle mi zostało
    Last edited by jaroszka80; 13-08-2009, 09:31.

    Leave a comment:

  •    
       

  • anna31
    replied
    Ja słyszałam że znaczenie mają dni cyklu.Sex przed i w trakcie owulacji będzie dziewczynka, tuż po chłopczyk,u mnie się sprawdziło mam parkę.

    Leave a comment:


  • anik12
    replied
    Jaroszka mój m. ostatnio kumplowi tłumaczył, że jak chce dziewczynkę to musi prawe jądro ucisnąć, a z lewego wypuścić a na chłopca to odwrotnie....Kurczę żarty się mnie trzymają na noc

    Leave a comment:


  • jaroszka80
    replied
    a może sposób na dziewczynkę?

    Leave a comment:

  •    
       

  • BOCJAZZ
    replied
    mam cos podobnego ale bardziej dokladnego

    Leave a comment:


  • jaroszka80
    replied
    trzeba mojego męża zapytać zrobił już dwóch ha ha

    Leave a comment:


  • BOCJAZZ
    replied
    Napisane przez sfsakaA Pokaż wiadomość
    Jak konkretnie zaplanować chłopca? Macie jakieś rady???
    Wiem jak zaplanowac chlopca.Trzeba tylko podac date swoich urodzin i chetnie pomoge.Serdecznie Pozdrawiam.BOCJA@interia.eu

    Leave a comment:


  • Ewylynka
    replied
    A mi się to nie sprawdziło

    Leave a comment:


  • BOCJAZZ
    replied
    Mam chinski kalendarz...

    Mam chinski kalendarz jesli Cie interesuje 90%zajsc w ciaze zgadza sie i nie decyduje o tym zadna dieta itd.moj e-mail BOCJA@interia.eu.....Z checia Ci pomoge,poniewaz ja tez bede planowala z tego kalendarza.Serdecznie Pozdrawiam.Dorota.

    Leave a comment:

       
Working...
X