Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komu chłopca komu dziewczynkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Mari
    replied
    slyszalam, ze jak kobieta ma diete tlusta, je fast foodow, przybiera na wadze to rodzi sie chlopak. moze cos w tym jest. w zeszlym roku jak pracowalam nad jeziorem, z dala od domu, zykam w spartanskich warunkach. raz dziennie pizza, hot dog itp. po powrocie do domu jadlam wszystko co sie dalo, przytylam 10kg. zaszlam w ciaze, i mam synka podobnie bylo z kolezanka. tez bedzie miala synka. ale mi sie wydaje, ze to zalezy po prostu od mezczyzny (jego plemniczkow) i kobiety (jej jajeczka).

    Leave a comment:

  •    
       

  • blawatka84
    replied
    odnosnie testow, to sa takie dostepne w aptece, sa to testy na wykrycie dnia w ktorym jest sie plodnym, o ile dobrze pamietam, to jest tam 5 paseczkow i dzieki nim wyznaczamy konkretny dzien, nie mozna sie kochac przed jesli chce sie miec chlopca koszt ok 16 zl

    Leave a comment:


  • roksii
    replied
    Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
    Słyszałam już o tej książce ale nie wiem gdzie ja kupić....może jakaś podpowiedz
    witaj
    mam te ksiazke i moge Ci podeslac jesli masz ochote

    Leave a comment:


  • agacia
    replied
    marzycielko wejdz tu http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=346 i przeczytaj post ktory napisalam moze cos z tych "przepisow" wybierzesz ja aktualnie tez staram sie o dziecko i chcialabym chlopca i mysle ze kalendarzyk malzenski wystarczy zeby mozna bylo cos zdzialac wiadomo ze nie zawsze sie uda ale moim zdaniem to zalezy od tego jak znasz swoj organizm i ze zawsze warto sprobowac pozdrawiam i trzymam kciuki

    Leave a comment:


  • kitty249
    replied
    Powiem szczerze, bardzo chciałam mieć córe, no ale wyszedł syn czego wogóle nie żałuje Mąż od samego początku był za chłopcem Gdy dowiedzieliśmy się na USG, że będzie syn, mąż mi powiedział, że podczas tego stosunku już prawie przy finishu zamknął oczy (to pamiętam ) i w myślach cały czas powtarzał cyt. "musi być chłopiec,musi być chłopiec,musi być chłopiec" hehe. Może to faktycznie jest jakiś sposób

    Leave a comment:


  • djamelka
    replied
    ja kiedys dostalam taki artykol (planowanie plci)i udalo mi sie zaplanowac dwojke dzieci(dziewczynke i chlopczyka)-niewiem czy to od tego,ale wyszlo Cztery miesiace przed zaplanowana ciaza na chlopaka pisalo ze duzo pomidorow i miesa bialego (jak kurczaj np) -bylo jeszcze cos tam,ale wiecej nie pamietam!!!!!!!a na dziewczynke rybe i brokuly!!!!!!!!Czy dziala w rzeczywistosci -niewiem,ale mi sie udalo!!!!Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Słyszałam już o tej książce ale nie wiem gdzie ja kupić....może jakaś podpowiedz

    Leave a comment:

  •    
       

  • ASASIA1
    replied
    do marta84

    Witaj,proszę o szczegóły

    Leave a comment:


  • marta_84
    replied
    Książka

    Polecam książkę "Planowanie Płci Dziecka" tam jest świetnie podane wszystko od diety po dni cyklu które wpływają na jaką płeć.

    Chętnie podpowiem szczegóły


    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • kalka23
    replied
    Ja mam Synka ma 10 mcy.
    Ostatnio znajomy zapytał mojego męża jak sie robi chłopaka, na to mąż prosto- od Tyłu
    U nas sie powiodło

    Leave a comment:

  •    
       

  • buritko
    replied
    sposób na chłopczyka

    ja dwa razy planowałam ciążę w ten sam sposób i mam dwóch synów. wspłóżyłam dokładnie w 9 dniu po zakończeniu miesiączki i trafiłam

    Leave a comment:


  • Frezja
    replied
    hej ja mam synka ma 2 latka i slyszalam ze jak kobieta je duzo warzyw i owocow to dieta na dziewczynke a miesa szczegolnioe wolowe na chlopaka!Ale kto wie czy to tylko babcine sposoby?!

    Leave a comment:


  • wulkan
    replied
    Jednym słowem trudniej o tego chłopaka chyba )) w życiu dorosłym niestety też...

    Leave a comment:


  • alenda
    replied
    Są książki na ten temat na pewno, mnie to interesuje, ja zdaję się na los, ale poszukaj. Ja znalzłam tylko to http://plec-dziecka.zlotemysli.pl/

    Leave a comment:


  • alenda
    replied
    No co ty, nie ma żadnych testów...

    Plemniki męskie są szybsze ale żyją krótko, z koleii żeńskie żyją długo ale są wolniejsze. Na 2,3 dni przed owulacją jest większe prawdopodobieństwo dziewczynki, ponieważ te plemniki długo maszerują, ale też żyją długo. W dniu owulacji jest sznasa na chłopca bo te plemniki szybko tam dotrą.

    Ponoć jeszcze ma znaczenie dieta, ale nie wiem jaka.
    Last edited by alenda; 05-08-2008, 13:16.

    Leave a comment:

       
Working...
X