Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komu chłopca komu dziewczynkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Wiola_K_84
    replied
    Ja miałam rodzić 31 stycznia a urodziłam 3 lutego. Na styczeń przewidziany jest chłopiec a na luty dziewczynka, no i mamy Natalcię

    Leave a comment:

  •    
       

  • czarna24
    replied
    w moim przypadku sie zgadza miala byc córka i jest

    Leave a comment:


  • kasiaaa
    replied
    wyszło że miała być córka i jest córka nie ukrywam ze drugie chciałabym syna,ale czy planowani ewedług tej tableki jest wierygodne?raczej wątpię

    Leave a comment:


  • Anulla82
    replied
    U nas sie nie zgadza! Z tabeli wynika, ze powinnam urodzic corke a mam SYNKA!!! i dobrze, ze tak sie stalo bo synek byl moim wielkim marzeniem! Nie wiem dlaczego ale nie chcialam dziewczynki...jeszcze zanim zaszlam w ciaze mowilismy z moim partnerem, ze staramy sie o Syna! a nie, ze staramy sie o dziecko! Teraz moj partner chcialby jeszcze corke... ja na dzien dzisiejszy nie chce wiecej dzieci ale gdybym jednak dala sie przekonac to prosze jest podpowiedz kiedy te starania rozpoczac Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • magda8528
    replied
    a u mnie nie zgadza się, z tabeli wyszedł syn, a mam córeczkę

    Leave a comment:


  • emes1986
    replied
    u mnie się sprawdziło...miał być syn i jest syn

    Leave a comment:


  • Carin
    replied
    Kurcze mowilam ze mi nie wyszlo, ale jednak sie udalo . Mial byc syn i jest syyyn

    Leave a comment:

  •    
       

  • Miss
    replied
    u mnie się zgadza córa

    Leave a comment:


  • kasiulina
    replied
    u mnie pierwszy wychodzi synek - mam 3 letniego syna... a druga wychodzi dziewczynka... to dopiero zweryfikuję w październiku ))

    Leave a comment:


  • masza13
    replied
    A DLIA mnie wszystko się zgadza.Wychodzi synek i mam ZROWEGO I PIĘKNEGO SYNKA

    Leave a comment:

  •    
       

  • izabell1203
    replied
    Wyszedł synek a mam córeczkę.

    Leave a comment:


  • Ula
    replied
    wychodzi mi synek no i jest synek

    Leave a comment:


  • kates84
    replied
    Mi wyszlo 2 razy chlopczyk a mam jedna corcie a druga w drodze :-P

    Leave a comment:


  • musia
    replied
    Matko, no czary chyba - u mnie sprawdziło się 2x - czyli dwaj synkowie?! Ciekawe kto to wymyślił

    Leave a comment:


  • luska884
    replied
    mi wychodzi corka z tabeli i prawdopodobnie tak bedzie ale z pierwsza ciaza sie nie zgadza bo w tabeli wychodzi ze syn a ja mam coreczke

    Leave a comment:

       
Working...
X