Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    projekt sukienki podesłała mi kiedyś właśnie nasza ania, pamiętasz Kochana tę kiecke z allegro? tylko chcę ramiączka do niej, czyli będę sobie na jej wzór szyła na zamówienie



    pamiętajcie że ja biorę cywila, więc nie bedzie tak wyszukana

    gorzej z butami - zero pomysłu
    marzą mi się takie na 9 cm hehe

    fryzurka, hmmm na pewno wyprostuje włosy , żadnych koków, raczej rozpuszczone takie jak najbardziej naturalne

    Dla Fifiego skromny bukiecik z okazji 9-go miecha


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      Hej mamuśki
      u mnie jakoś brak czasu dziś żeby siąść i coś naklikać,
      albo mały nie pozwala albo tak jak dzis czekala na mnie sterta prasowania ale mam już to za sobą

      Wojtek łobuzuje, nie wiem skąd to dziecko ma tyle energii

      Sikorka ciuszki dla małego piękne, strasznie mi się podobają.
      Sukieneczka też ładniutka,
      moja znajoma miała piękny fioletowy bukiet na ślub )

      Super że nocka taka spokojna, oby było ich więcej

      Wszystkiego najlepszego na 9 miesiączków dla Filipcia.
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        No hej. Ja wróciłam niedawno z zakupów oj jak ja nienawidzę tak późno jeździć na zakupy bo efekt jest taki, że z pospiechu wkładam nieraz do koszyka nie to co potrzeba mimo, że mam listę bo z megafonu nadają że już zamykają sklep i proszą do kas. W sumie dzisiaj pierwszy raz mi się zdarzyło, że byłam ostatnią klientką w supermarkecie. To wszystko przez mojego męża a raczej przez jego dodatkową pracę. Wszystko zawsze biegiem
        Sikornik ubranka są piękne, a sukienka prześliczna. Na pewno długo będziesz pamiętać ten dzień. Rzeczywiście masz dużego chłopa w domku. Moja teraz nosi właśnie takie rozmiarki, a ma już ponad rok Życzę udanej kolejnej nocki.

        Aniu wspólczuję bo wiem co to znaczy ból podczas okresu przechodziłam to co miesiąc przed ciążą, a jak na razie mam miesiączki znośne.
        Wszystkiego najlepszego dla Filipka z okazji ukończenia 9 miesięcy.


        Kalka23 no to Wojtuś ma temperament kochana chyba po Tobie co?

        Dziewczynki a mam takie pytanko może wymienimy się namiarami na nk bo tak piszemy piszemy ze sobą a ja chciałabym Was kojarzyć nie tylko z ników ale też z twarzy Co Wy na to jak coś to na priva Wam pisze moje namiarki na nk
        DOBRANOC MAMUSIE
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          cześć kochane
          wysłałam zaproszenie Ewelinka

          Filipek spał pięknie od 20 tylko z jedną pobudką o 3 a potem o 6 musieliśmy wstać zrobić śniadanie dla taty do pracy i dalej w kimkę do 8 wiecie co chyba ostatnio męczył go brzuszek (po tym ciastku nieszczęsnym) i zęby kolejne bo widzę że już puchną dziąsełka a u niego to jest taka cisza przed burzą, zawsze jak zaczyna przesypiać noce to zaraz pojawia się wielki płacz i zęby... ostatnio było pięknie 4 zęby na raz wychodziły + trzydniówka ah...

          Zaraz musimy iść na miasto bo muszę po receptę zaginać do gina wczoraj nie mogła mi wypisać piczka jedna...
          Sikornik a jak z twoimi tabsami?\
          a i wymyśliłam że możesz się popytać w kwiaciarniach czy by ci nie sprowadzili jakiś kwiatków irysków albo jakichś fiołków...
          znalazłam piękne w googlach ahhhh
          http://images.google.pl/images?hl=pl...-8&sa=N&tab=wi
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)


            ten bukiecik mnie powalił - Aniu ty to wiesz co lubię
            a propos tabsów anty to mam nadzieje że od stycznia będę brała
            miałam taka historie, nie pierwszy raz zreszta, że mój Radek bardzo sie męczy żeby dojść, w ogóle jest z tych bardzo długo dystansowych a w gumach to juz masakra jest
            ale musze mieć dobre wyniki krwi bo nie sa za fajne obecnie...

            dziewczyny zaraz Was bedę szukac na nk !!!

            słuchajcie dziś młody spał od 18-tej (dwie pobudki bezstresowa na amciu) do UWAGA 7.30 SZOK !!!
            wiem w czym tkwi przyczyna - w tym leku na astmę, przez pierwszy miesiąc bedzie zaspany i osowiały - dzwoniłam już cała zesrana ze strachu do lekarza, bo naprawde ktoś mi dziecię podmienił...

            kalka, ja tez mam juz mount everest do prasowania piętrzy sie w łazience - dziś startuję nie ma co

            ewisienka - ja to nawet jak robie zakupy bez ciśnienia że zaraz zamykają ZAWSZE 1/3 rzeczy kupię takich które sa zbedne i "nieplanowane" hehe i potem jestem na siebie wściekła, a nie daj Boże jak wezme karte ze sobą

            u nas zebów ani widu ani słuchu..........

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              aniu wszystkiego naj dla Filipa spoznione o jeden dzien ale szczere ale fajnie ze mi recepty do domu przychodza od gina heh

              sikora albo looknij tutaj http://www.trzyswiaty.pl/ (mi szefowa tej kwiaciarni robila moj bukiet ) a co do spaniamalego no to super ze sie chociaz wyspicie a potem moze mu tak zostanie i nie mowcie mi nic o prasowaniu jak narazie zabralam sie za moje kolczyki

              ewisienka witaj w klubie z zakupami przyklad byl wczoraj mialam liste ale moze jeszcze jakies slodkie itp a musze przypiac pasa dopoki czegos nie znajde trzeba sie pilnowac

              dziewczyny trzymajcie kciuki bo jutro z ranca robie test i mam nadzieje ze bedzie negatywny chociaz strasznie juz bym chciala kolejna dzidzie




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                Hej ja się dzisiaj wyspałam do 8:30 , spałybyśmy pewnie do 9 ale mnie siorka telefonem zbudziła

                Sikornik no kochana o karcie to mi nawet nie mów. Teraz zaciskamy pasa i spłacamy miesięcznie raty żeby w końcu wyjść na 0. Jak na razie nam się udaje nie podbierać ale wiadomo jak przyjdą ciężkie dni to ta karta dla nas zbawienie. Szkoda tylko że w Biedronce (ja teraz tam często robię zakupy) nie można nią płacić- jakiś zacofany ten sklep jest ale przynajmniej się ograniczam.

                Bukiecik piękny

                Sloneczko trzymamy kciuki tylko już teraz sama nie wiem czy za pozytywny wynik czy za negatywny
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  Sloneczko pisz koniecznie czy będzie dzidzia
                  ja też bym chciała jeszcze córcię ale to za 5 lat może albo 4 zobczymy narazie muszę skończyć szkołę...

                  Sikora to jest telepatia

                  Ale u nas piździawka, wieje i kropi ble, mały wciągnął obiadek (je już te po 12 m-cu bo mu małe słoiczki nie wystarczają ) i poszedł lulu
                  a ja muszę zejść po wózek w wtoczyć się z nim na 4 piętro... NIE NA WI DZĘ BLOKÓW!!!
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    ania u nas pogoda identyczna a ten twoj maly to ma zoladek nie daj sie skoro wcina 3 bity i obiadki po 12-mc no no
                    ewisienka wiesz ze musi byc na razie negatywny




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      kupiłam dziś małemu na szmatach za 15 zł zestaw mikołajkowy za*****isty co? będzie miał co przyodziać na wigilie
                      no jeść to on potrafi po mamusi
                      Attached Files
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        no super i widze ze koszula firmy ktora lubie




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          no i wszystko w jednym sklepie wygrzebałam strasznie sie ciesze
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            Ania zestaw swiętny ja też muszę się wybrać na szmaty jakoś teraz chociaż może coś dla siebie upoluję fajnego. Mała mi śpi już ponad godzinkę a ja mam posprzątane i obiadek się gotuje.
                            Niezły apetyt ma Twój Filipek
                            Słoneczko w takim razie wiesz że będę trzymać kciuki za negatywny test. Nie stresuj się na pewno nie jesteś w ciązy tylko to te nerwy związane z pracą.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              Hej Laseczki

                              Ale mam dziś dzień koszmarny, taka chodze wkurzona.
                              Chyba mam dośc już trzeciego tyg siedzenia w domu,wojtek dalej kaszle ale malutko, taki marudny i wkurzający że mam juz serdecznie dość
                              Jeszcze w południe teraz nie poszedł spac to jest nie do wytrzymania

                              Chyba musze wybrać się sama na zakupy na poprawe humoru, bo osiwieje w tym domu.

                              Sikorka ten bukiecik co wybrałas jest piękny, od razu wpadł mi w oko.
                              Ta moja znajoma co pisałam że miała fioletowe kwiaty to własnie takie tylko ten fiolet był zdecydowanie mocniejszy ale piękny
                              Aniu wysłałam zaproszonko na nk.
                              Ale sliczne ciuszki upolowałas, pięknie będzie małemu w takich cudach

                              Słoneczko trzymam kciuki aby test wyszedł negatywny, ale tak jak pisze Wisienka pewnie to przez stres także się nie martw na zapas.

                              Wisienka ty masz polsat cyfrowy prawda? Czy u ciebie też pozmieniali kolejnośc kanałów? Dodali jakies programy zakodowane i teraz nie wiem gdzie jaki kanał
                              Wojtuś 28.11.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                Klaudia no u mnie też pozmieniali i wiem tylko na razie tyle że bajki CBBiebies są na 68 a tvn style na 99
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X