Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    Ja tez dziś samotnie
    właśnie wyjechali moi rodzice - odwiedzali ukochanego (jedynego) wnusia
    Radek poszedł do pracy...
    W TV jak zwykle w niedziele nic nie ma, przynajmniej wg. mnie
    Mały po dniu pełnym wrażeń kima, ale pewnie za 2 godz. obudzi sie na kaszkę

    jutro rano o 7 musimy sie zbierać do przychodni, do alergologa
    trzeba Małemu zmienić pod nadzorem menu i w końcu wprowadzić gluten
    mam juz zakupioną kaszke mannę
    i kaszke owsiano-pszenną

    laski, jak podawałyście mannę swoim Maluchom?
    wg. przepisu na opakowaniu, ale wiadomo mniejsze proporcje czy do zupki
    H E L P ! ! !

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
      Ja tez dziś samotnie
      właśnie wyjechali moi rodzice - odwiedzali ukochanego (jedynego) wnusia
      Radek poszedł do pracy...
      W TV jak zwykle w niedziele nic nie ma, przynajmniej wg. mnie
      Mały po dniu pełnym wrażeń kima, ale pewnie za 2 godz. obudzi sie na kaszkę

      jutro rano o 7 musimy sie zbierać do przychodni, do alergologa
      trzeba Małemu zmienić pod nadzorem menu i w końcu wprowadzić gluten
      mam juz zakupioną kaszke mannę
      i kaszke owsiano-pszenną

      laski, jak podawałyście mannę swoim Maluchom?
      wg. przepisu na opakowaniu, ale wiadomo mniejsze proporcje czy do zupki
      H E L P ! ! !
      SIKORA jak gotujesz zupki sama to mozesz dodawać kaszke manną do nich.Ja gotowałam zupkę w półlitrowym garnuszku i pod koniec gotowania wsypywałam dosłownia jedną małą łyżeczkę kaszki i chwilę gotowałam.
      Jeżeli kupujesz zupki to w niektórych jest kaszka manna.Mozesz też robić kaszkę manną z mlekiem,gotujesz na wodzie i dodajesz potem do mleka do butelki.Ale np.moja niechciała takiej pić była za mdła i zbierało ją na wymioty.


      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        mój Filip też niedawno padł ale jest przylepa bo chyba go brzuszek boli - teściowa dała mu dziś hita czekoladowego CAŁEGO pewnie nocka będzie ciekawa...

        Sikornik ja rzadko daje małemu mannę zwykle go zupek i na taki średni rondelek dodawałam 2-3 łyżki kaszki, była dość gęsta według mnie... pewnie lekarz wszystko ci powie... ja z resztą miałam tylko na opakowaniu napisane "zagotować mleko i dodać kaszę, mieszać" hehe taki ot z tesco
        A słuchaj pisałaś kiedyś że ten twój też takie nakręcone dziecko jest nie? ja to już nie wyrabiam z Filipsem, non stop raczkuje, włazi na meble, zalicza gleby NON STOP a w dzień śpi może godzinkę-półtora już się zastanawiam czy by go nie poić na noc melissą może by chociaż dał pospać bo też budzi się z 2 razy w nocy a ja mam oczy na zapałkach normalnie

        Dziś finał tańca z gwiazdami jak oglądacie
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          Ja gotowałam zupkę w półlitrowym garnuszku i pod koniec gotowania wsypywałam dosłownia jedną małą łyżeczkę kaszki i chwilę gotowałam.
          jedna małą? - to to az tak pecznieje
          łooo nie wiedziałam!
          jakoś mi się kaszka manna dzięki przedszkolu źle kojarzy hehe

          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          Jeżeli kupujesz zupki to w niektórych jest kaszka manna.
          mam kilka zupek rezerwowych w razie "W" jak nie mam czasu gotować ale podaję sporadycznie;
          i zauważyłam właśnie że w tych z manną jest mleko modyfikowane, ale nie dla alergików wiec d...a musze mannę robić sama

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
            Sikornik słuchaj pisałaś kiedyś że ten twój też takie nakręcone dziecko jest nie? ja to już nie wyrabiam z Filipsem, non stop raczkuje, włazi na meble, zalicza gleby NON STOP a w dzień śpi może godzinkę-półtora już się zastanawiam czy by go nie poić na noc melissą może by chociaż dał pospać bo też budzi się z 2 razy w nocy a ja mam oczy na zapałkach normalnie
            Aniu otóż to - mój syn to petarda, normalnie ADHD
            jeszcze nie raczkuje ale pełza, robi mostki, wygina sie
            "schodzi" sam z krzesełka i bujaka
            juz mi wywalił glebę kilka razy i sie cieszył Skubaniec jeden
            tez w ogóle nie spi - 1,5 godz. dziennie to max.
            i góra od 22-23 do 5-6 rano, oczywiście z pobudka w nocy
            koleś jest niezmordowany, piszczy, "gada" śmieje sie a za chwile wrzask i w******** total
            wymiękam... i jak cholera boje sie raczkowania
            teraz mnie wystraszyłaś
            ale mój to jest dzieciak gigant więc nie tak szybko, chyba

            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
            Dziś finał tańca z gwiazdami jak oglądacie
            obejrze ten "Taniec z ********ami" jak to moja siostra mówi
            jestem za Nataszą, fajna dupa, a przecież niedawno rodziła Bestia !!!

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              a ja za Muszką, Urbańska to tancereczka zawodowa to se może dupką pokręcić
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                ja to Muchy jakoś nie trawię, dla mnie to arogancka cipa hehe
                oczywiście mój Potwór nie śpi, tez ogląda fajne dupeczki w TV
                ide zrobić sobie dobrze, czyli naleśniki z Nutellą

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  Hej
                  Oglądała Taniec z Gwiazdami i tak Wam powiem, że mi trochę szkoda tej Urbańskiej. Ma talent kobieta praktycznie do wszystkiego a tu nigdy widzowie na nią nie głosują. Mucha w sumie nigdy nie tańczyła i w pełni jej to zwycięstwo się należało

                  Sikornik ja robiłam tylko kaszkę mannę z Bobovity dla Weroniki i dla urozmaicenia dodawałam jej do niej derek np. jabłuszka lub brzoskwinie tak pół słoiczka i wcinała z apetytem. Zresztą czego ona nie zje wszystko jest mniam i koniec.

                  Aniu no to teściowa Ci syna nakarmiła, moja też jest zwolenniczką czekolady i jak tylko zejdę do niej na kawkę to od razu małej daje batona, ja jej nie podaję czekolady tak często jak już coś to małego kinderka.
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    hej dziewczyny z rańca
                    jakimś cudem Filip spał całą noc poprostu jestem w szoku ja się nastawiłam na masowanie brzuszka i płacz nawet koperek i bobotic sobie przygotowałam a bobo sobie smacznie przespał noc... ale się cieszę

                    eeeej Sikora ale mi smaka narobiłaś tymi naleśnikami widzę dieta mmm też się poodchudzam zaraz
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      Aniu pomocy !!!
                      Dziś to juz Młody przeszedł samego siebie

                      Zasnął łaskawie po 22, potem 1.30 mleczko, 3 pobudka bez przyczyny, ostatecznie wrzask i ja na równe nogi o 5.20...
                      Chodze na rzęsach...

                      o 8.00 byliśmy u lekarza no i dostał nowe leki antyhistaminowy na dychawicę oskrzelową, który ma brać 4 miesiące...
                      już wymiękam z ta jego alergią

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        Biedni wy a od czego Jonatan się nabawił tych alergii? wcześniaczek czy jak?
                        Kochana moja a jak u was wygląda wieczór małego? bo u nas jest mniej więcej tak:
                        - 18-18:30 kąpiel
                        - butelka 210 (7 miarek mleczka i 7 łyżeczek kaszki także dosyć gęsta)
                        - jak jest mocno zmęczony to zasypia przy butki a jak nie to po cichutku oglądamy bajeczki przytuleni aż zaśnie
                        - z reguły budzi się po 30 minutach i wariuje do 22 po czym zasypia ze mną w łóżku jak już wyczuje że mocno chrapie to go przerzucam do kojca
                        - pobudka około 3-4 ale nie zapalam światła (już się wprawiłam w robieniu picia po ciemku ) daje mu butelkę, śpiewam i znów kładę się z nim do łóżka aż zaśnie

                        wiesz co ja go usypiam w ogóle tak że leżę z nim na boczku i nim "rzucam" na boki tylko tak zasypia, wiesz kręgosłup nie pozwala mi już go lulać
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          Hej oj Sikornik współczuję nocki.
                          Moja była nawet dobra mała obudziła się raz tylko przez kaszelek a potem poszła spać znowu i dzisiaj pobiła samą siebie spała do 9:20 . Teraz też lula.
                          My mamy taki plan przed snem około 19-19.30 kąpiel, potem mleczko i zazwyczaj mała idzie spać po 20. Jednak czasami jej się nie chce to zakładam jej buty i lata po domku i pada około 21-22. Śpi mi ładnie w nocy teraz jak jest chora to się budzi a to przez katarek albo przez kaszelek które na szczęście już ustępują. Moja nie lubi mleka z kaszką szkoda bo chciałam jej manny dosypywać. Ale od jutra zacznę dawać jej mleko z butelki 3.2% bo lekarz mi powiedział że już dawno mogę jej podawać zobaczymy czy jej zasmakuje.
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            ja mieszam modyfikowane z kaszkami bobovity pyszniutkie
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              hello kobietki jak tam weekend??
                              sikora wspolczuje strasznie tych pobudek u nas mala budzi sie jakos 2 razy ale potem czuje sie padnieta tymbardziej ostatnio jeszcze do tego mam manie ze jestem w ciazy ale to chyba tylko objawy stresu zwiazanego z praca
                              ania a ty juz nie w sklepie??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                nie już nie, koniec miesiąca, towar przyszedł i już kuzynka musiała wrócić ja mam labe jeszcze się naciesze mordką małą teraz czekam kiedy mam iść do apteki
                                a dziś już nie wiedziałam jak zabawić małego a że go ciągnie tak do kompów to wyjełam mu starą klawiature ale się cieszył chyba z godzinę dziecka nie było
                                Attached Files
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X