Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

    Lara teraz będę miała wizytę, to zapytam, czy miał by jakieś okienko, czy mógłby być ze mną, chyba, ze powie, ze zna się z lekarzami z mojego szpitala i wszystko im przekaże, całą dokumentacje, bo w sumie przy cc to chyba zbędny będzie, skoro nie jest chirurgiem.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

      No niby tak ,zobaczymy co ci lekarz powie

      Skomentuj


        #78
        Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

        Napisane przez Oluchna87 Pokaż wiadomość
        Pierwsze kroki skierowałam do NFZ, do mojego lekarza z czasów "przedciążowych". Po zajściu odbyłam u niego tylko jedną wizytę i podziękowałam za "współpracę". Następnie poszłam przez Lexmud, gdzie również zostałam potraktowana, jakbym odbywała rutynową wizytę, a nie pierwszą po zaciążeniu. Zapisałam się więc prywatnie, do lekarza z polecenia przyjaciółki (ona zresztą też trafiła z polecenia). Dopiero u niego poczułam się w pełni bezpiecznie, wiedziałam, że mogę ufać mu bezgranicznie, a tego uczucia mi zabrakło w przypadku kontaktów z poprzednimi lekarzami. Wprawdzie wizyty kosztowały 150 zł, ale absolutnie nie żałowałam tych pieniędzy, tym bardziej, że lekarz dostępny był pod prywatnym telefonem o każdej porze dnia i nocy, z czego korzystałam. Tak więc jestem pewna, kto będzie prowadził moją następną ciążę.
        Kurde, czyli wychodzi na to, że trzeba mieć szczęście i trafić, bo ja będąc leczona u mojego ginekologa na NFZ czuję się dokładnie tak, jak Ty u swojego na prywatce.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

          na początku chodziłam i prywatnie i państwowo. ale gdy zobaczyłam jak jestem traktowana państwowo i jak ciężko się umowic na wizyte w wyznaczonym terminie zrezygnowałam

          Skomentuj


            #80
            Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

            ja miałam prywatnego, u nas po prostu niemożliwością jest się nawet zapisać do ginekologa, a co dopiero regularnie chodzić na wizyty, ale za to prywatny był super i miło go wspominam

            Skomentuj


              #81
              Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

              Ja do lekarza prowadzącego chodziłam prywatnie ponieważ miałam wykupione dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Za ubezpieczenie i tak płaciłam a ten lekarz był znacznie lepszy niż Ci którzy przyjmowali w mojej przychodni w ramach NFZ.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                Prywatnie od samego początku. Mam stałego lekarza do którego mam zaufanie i chodzę od przeszło 10 lat i jak zaszłam w ciążę, to on również je prowadził. Poza tym ma dobry sprzęt.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                  U mnie w mieście niestety opieka dla kobiet ciężarnych państwowa kuleje. Wybrałam opiekę prywatną z tego powodu, że nigdzie na NFZ nie mogłam się już zarejestrować, a gdybym miała czekać rok to już bym zdążyła urodzić

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                    Uważam, że jeżeli trafimy na lekarza z powołania to fakt czy pracuje prywatnie czy na NFZ jest dla Niego bez znaczenia. Z powodu nieprzychylnych informacji, które otrzymałam od moich znajomych na temat lekarzy pracujących w pobliskim szpitalu, zdecydowałam się na wizyty prywatne. Myślę, że najważniejsze by trafić na lekarza z prawdziwego zdarzenia Kiedy nie byłam jeszcze w ciąży poszłam na państwową wizytę. Trwała bardzo krótko i nie zdążyłam zadać lekarzowi żadnych pytań


                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                      blawatkowa15 wszystko zależy od lekarza, jego postawy wobec wykonywanego zawodu - ale i wobec pacjentki - ja chodziłam prywatnie trafiłam na super kobietkę - z powołaniem i doświadczeniem - uratowała moje dziecko takie są fakty, moja siostra chodziła na nfz i też była ogromnie zadowolona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                        Ja chodziłam na NFZ. Nie jestem zwolennikiem prywatnej opieki medycznej. Koleżanka chodziła prywatnie, bo jej mąż stwierdził, że po prostu "nas stać" i tak na prawdę różniło się to tylko tym, że ona płaciła za wszystkie wizyty i badania, które ja robiłam za darmo. Nic więcej.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                          Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                          Ja chodziłam na NFZ. Nie jestem zwolennikiem prywatnej opieki medycznej. Koleżanka chodziła prywatnie, bo jej mąż stwierdził, że po prostu "nas stać" i tak na prawdę różniło się to tylko tym, że ona płaciła za wszystkie wizyty i badania, które ja robiłam za darmo. Nic więcej.
                          Bobusie2 to trafiłaś na dobrego lekarza. Moja szwagierka chodziła na NFZ i żaliła się, że wizyty trwały bardzo krótko, badania były robione w pośpiechu i bardzo żałowała, że nie chodziła prywatnie. Wszystko zależy od tego na kogo trafimy


                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                            Ja chodziłam przez I i II trymestr do mojego lekarza na NFZ. Rano dzwoniłam, w południe byłam na wizycie. Nigdy nie miałam żadnych problemów i byłam dobrze traktowana przez położną i lekarza. W III trymestrze jeździłam dodatkowo prywatnie do innego lekarza żeby rodzić w prywatnym szpitalu gdzie pracuje. Prawdę mówiąc nie widzę różnicy między jednym i drugim lekarzem. Obaj jak dla mnie fantastyczni

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                              Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                              Ja chodziłam przez I i II trymestr do mojego lekarza na NFZ. Rano dzwoniłam, w południe byłam na wizycie. Nigdy nie miałam żadnych problemów i byłam dobrze traktowana przez położną i lekarza. W III trymestrze jeździłam dodatkowo prywatnie do innego lekarza żeby rodzić w prywatnym szpitalu gdzie pracuje. Prawdę mówiąc nie widzę różnicy między jednym i drugim lekarzem. Obaj jak dla mnie fantastyczni
                              Annaniol miałaś szczęście do lekarzy Ja po wysłuchaniu opowieści moich znajomych zdecydowałam się na prywatne wizyty I nie żałuję


                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                                Ja od jakiegoś czasu mam to https://www.allianz.pl/ubezpieczenia...tne,33717.html ubezpieczenie i lecze się prywatnie, bo straciłam cierpliwość do służby zdrowia. Ciagłe kolejki nawet do lekarzy pierwszego kontaktu, krótkie, mało szczegółowe badania. Wyobraźcie sobie, że na wizytę u ortopedy z NFZ musiałabym czekać prawie 2 lata...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X