Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzidziusie na wrzesień 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

    A tak w ogóle to chcecie rodzic ze znieczuleniem?



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

      Tykam- ale to ponoć do 2 tyg choć mówią że jak z krwią to prędko :P. u nas daja znieczulenie ale nie wiem, zależy chyba od stopnia bólu i jak to dlugo bedzie trwało, bo niektórzy mówią ze zle sie dochodzi do siebie po zewnatrzoponowym...ale bedac w szpitalu wdzialam ze wiekszosc miala znieczulenie i chciala :P


      Skomentuj


        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

        a propo telefony od wszystkich co tam,jak tam i wogole po co mnie wypuszczali zatruwaja mi zycie ahhhhhhhhhhh- rozwalic telefon mam ochote wrrrrrrrrr niech sobie sami w szpitalu siedza jak tacy madrzy


        Skomentuj


          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

          No chociaż czop Ci odpadł, bo mi się dzisiaj tylko śniło, że już wypadł. A propo rozwarcia to pomyśl że jesteś o 1,5 cm przed nami Ja w pon dowiem się nowości na mój temat, bo jakoś nie wydaje mi się żeby maleństwo wyszło do niedzieli. póki co bujam się po pokoju w rytm "rehab", "man down" i "set fire to the rain" Ja się poruszam, a mały pobuja

          Ja to mam plan że do szpitala nie będę się spieszyć jeżeli wszystko będzie ok. Znieczulenie zewnątrzoponowe miałam przy tym jak grzebali mi w kolanie i nie narzekam, uważam że lepsze niż narkoza. A przy porodzie zobaczymy jak będzie bolało, to będę decydować.


          Skomentuj


            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

            Jak to mówią ostatni będą pierwszymi także kto wie, kazdej z moich znajomych czop odpadał na sali porodowej wiec nie mam porównania, zero bóli ani nic, jak to powiedzieli w szpitalu-wojny ani porodu nie da sie przewidziec :P majowapati nic sie nie odzywa po tym badaniu, oby jej tez nie przymkneli :P


            Skomentuj


              Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

              hehe, ja nadal kontynuuję akcję pobujać młodego w rytm muzyki. Liczę na to że muzyka mu się znudzi i zaprotestuje. Pomijam kwestię, że ciągle dostaję pytania od kumpli z pracy czy już urodziłam :/

              Kurcze ja przez cały czas ciąży ani razu w szpitalu nie byłam, więc coś czuję że jak już tam trafię to po ścianach zacznę chodzić ze stresu, albo bólu albo 2 in 1


              Skomentuj


                Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                Jestem, jestem jeszcze mnie nie przymkneli, tylko wizytę teściowej miałam Ale juz po.
                Spedzilam wczoraj na izbie przyjęć 5godz. Działy sie rożne dziwne rzeczy. Np.karetka przywiozła rodzaca kobietę! Kobieta była blada jak ściana, przywiezli ja na wózku, robiła przedziwne miny i wykrzywiala sie w tajemniczy sposób Pomyślałam sobie: o kur....., czy ja tez będę tak dziwnie wyglądać..?

                A poza tym: ktg książkowe, małej sie nie spieszy, skurczy brak, szyjka długa zamknięta... Czekać.
                Uzbroilam sie wiec w cierpliwosc i postanowiłam przyjąć wersje, ze nie urodze przed 20stym. Dlatego tez kupiłam sobie PRZEPIEKNA sukienkę i 10tego idę na wesele! A co tam



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                  no to jestesmy ns forum nadal :P tak sie najadlam ze padam zaraz do lozka dobranoc


                  Skomentuj


                    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                    No to mamy teoretycznie termin za sobą Wczoraj jak się obżarłam bo objedzeniem tego nazwać nie mogę myślałam że maleństwo może zacznie wychodzić na świat, ale nie. Uparty jest. A dziś to sobie tylko w brzuchu fikołki robi. Jutro wieczorem lekarz i ktg i zobaczę co dalej.

                    Od 2 tyg praktycznie szyjki brak ale może chociaż jakieś rozwarcie się zrobiło. W sumie to nie powiem boje się iść do szpitala :/
                    W sobotę jeszcze się wnerwiłam bo odebraliśmy wózek ale fotelika to nie dostarczyli - nie powiem podniosło mi to ciśnienie, ale mają nam wypożyczyć fotelik dopóki nasz nie przyjedzie.


                    Skomentuj


                      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                      A ja jestem jeszcze 3,5 tyg przed terminem i co mam powiedzieć?
                      Momentami juz nie wytrzymuje tego napięcia...

                      W ogóle...mam dziś słaby dzień i wszystko mnie wkurza.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                        Ojj to synka masz upartego,ale widać mu tam dobrze ja to jeszcze niedawno pamiętam żę miałam 4 tyg do terminu a teraz juz tylko 5 dni praktycznie, czuję skurcze...ale posladków hehe ;-) głowa do góry laski


                        Skomentuj


                          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                          Ja dzisiaj wymiękam, normalnie nie ma czym oddychać. Jak młody ma się rodzić to może niech przynajmniej wybierze dzień w którym nie będzie tak duszno, albo noc. bo w tym momencie nawet oddychanie sprawia że się pocę i brakuje mi sił.


                          Skomentuj


                            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                            Jest super rozwarcie całe 0 cm :/ W czwartek na kolejną wizytę. do czwartku nie ma szans na to że urodzę. Mały za dużo przez 2 tyg nie urósł. Ostatecznie 14 września mam skierowanie do szpitala. Moja ginekolog mnie pocieszyła że warunki mam niezłe, poród powinien pójść ekspresem, co nie oznacza że będzie miło bo jestem strasznie szczupła.
                            W szpitalu poznałam już 2 położne a to plus, pewnie w czw poznam kolejne


                            Skomentuj


                              Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                              z tym rozwarciem to wiesz, u niektórych w jednej chwili nie ma a potem zaraz sie robi predziutko, co mi po moim 1.5cm hehe i tak sie nie spieszy na swiat :P dzisiaj cos brzuch boli ale nie sadze zeby cos z tego bylo....


                              Skomentuj


                                Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                                Tak was poczytuję i przepraszam, że się wtrącam;p

                                Ja w środę wieczorem nie miałam rozwarcia a w czwartek rano przyjechałam do szpitala z rozwarciem na 3,5cm i też w czwartek urodziłam
                                Tak samo ktg jest mylne



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X