Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Halo halo!!!

    Gdzie Wy się podziewacie? Martyna to może na nartach śmiga, ale gdzie reszta?
    Piszcie kochane bo nudno trochę...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Cześć dziewczyny!!!
      Już piszę Luna , ślicznie wyglądają Twoje chłopaki. No to mąż zrobił ci naprawdę prawdziwą niespodziankę. Ja w Wigilię trochę jeździłam, od rodziny do rodziny, więc Maja , była nie zadowolona i zmęczona. U mnie z Mają bez zmian marudna się robi od godziny 14, tylko by na rękach była, a jak ją odłożę do leżaczka czy kojca to odrazu płacz. Zaczynam ją sadzać w krzesełku to jej jeszcze się podoba, bo widzi wszystko z góry. Mam też takiego skoczka, fisher price to się śmieję,że wkładam ją na dyskotekę, to też jej się podoba, ale ogólnie to z niej marudka, pokazuje chyba swój kobiecy charakterek . Majusia jest wpatrzona w Szymka i pieje do niego, zaczyna coraz częściej klękać na kolanach i tak się bujać. Szymek trochę był przeziębiony,ale jakoś udało mi się odpukać chyba to zwalczyć. Maja niestety też znowu, a może dalej zakatarzona, ściągamy jej z noska glutki i też daję jej syropek. Niestety w okolicy panuje epidemia ospy i zaczynam się trochę bać, zobaczymy czy nas to ominie. Na jedno co nie mogę narzekać, Maja ślicznie je, tak naprawdę to wszystko jej smakuje.
      Ja na razie nie mogę zamieścić,żadnych zdjęć, bo mój synek schował mi kabel od aparatu i nie mogę zdjęć ściągnąć . Szymek zaczął spać, w normalnym łóżku, dla dużych chłopaków , bo do tj pory spał w swoim łożeczku, a Maja w kołysce, tak więć Maja odziedziczyła łóżeczka po braciszku.
      To tyle u mnie w skrócie .
      Z Nowym Rokiem ,życzę wam przede wszystkim Zdrówka dla Całej Rodzinki, bo to jest najważniejsze.
      Pozdrawiamy i piszcie co u Was




      url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DZIEWCZYNY

        Corleone fajnie, że się odezwałaś . Jak Maja zaczyna klękać na kolanka i się bujać to już za chwilkę zacznie raczkować . Co do katarku to Natanielek też nadal niestety go ma, ale chyba musimy się do tego przyzwyczaić i czekać aż minie...
        Natanielek zaczął sam stawać w łóżeczku i jak się przy tym cieszy i wygląda jakby strasznie z siebie dumny był hehe, aaa i musimy mu przy tym brawo bić hehe.
        Gabryś wczoraj skończył 5 lat, jejku ale ten czas leci... mam już takiego dużego synka . Mieliśmy wyprawić mu urodzinki we wtorek, bo bidulek urodził się dzień przed sylwestrem a to taki dziwny czas, nie każdemu pasuje przyjść dzień przed sylwkiem. Ale wczoraj zapowiedzieli się niespodziewanie goście, więc mężuś hop do sklepu po torcik i akcesoria i imprezka urodzinowa odbyła się w dniu urodzin hehe. Gabryś oczywiście szczęśliwy i zadowolony bo znów dostał nowy zestaw klocków lego .
        My sylwestra spędzamy w domu, w sumie moglibyśmy iść do mojego brata ale chyba mi się nie chce z dziećmi ciągnąć. Zresztą nie wiem, może do wieczora coś się zmieni hehe.

        A jak Wy spędzicie sylwestra?

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Kurcze wchodzę tu codziennie z nadzieją, że któraś coś napisała, a tu cisza...
          Zastanawiam się czy ma to sens żebym cokolwiek pisała skoro i tak nikt tego nie czyta...

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Hejka
            No właśnie tak widzę, że dziewczyny jakoś rzadko piszą, może dzieciaki się pochorowały. Luna ja za to do Ciebie mam parę pytań odnośnie Ospy . Mojej siostry synek jest chory dziś była u lekarza, więc pewnie zarażał już od świąt oni widzieli się i na święta i na sylwestra. To powiedz mi kiedy ja mogę się spodziewać wysypy? I czy Natanielek lepiej zniusł Ospę od Gabrysia, bo ja się boję,że i Maj ai Szymek będą mieli ospę i ile to trwa. Moja siostra super zaczęła Nowy Rok .
            A u mnie to bez zmian, prawdę mówiąc to już sama nie wiem co mam robić z Mają bo niestety najlepiej jest u mnie na rękach a jak tylko ją odkładam to tak płacze,że nie wiem co sobie mogą sąsiedzi myśleć, masakra.
            U nas pogoda bardzo ładna, tzn można spacerować, i nawet czasem słoneczko zaświeci.
            Pozdrawiamy




            url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              Hej

              Corleone powiem Ci tak, Natanielek dostał ospy dokładnie dwa tygodnie po tym jak pojawiły się pierwsze krostki u mojego męża i Gabrysia. Podobno różnie to bywa bo niby okres wylęgania choroby trwa od 10 do 21 dni, ale najczęściej jest to właśnie około 2 tygodni od momentu zarażenia...
              A zaraża się już 3 dni przed pojawieniem się krostek, więc przykro mi ale Twoje maluchy mogły się zarazić w sylwestra, chociaż nie zawsze tak jest, ale ja radziłabym się nie łudzić, najwyżej miło się rozczarujesz...
              Powiem Ci, że moje chłopaki podobnie znieśli ospę, tzn. nie mieli w ogóle gorączki i oprócz tego, że swędziały ich te krostki, to nic im nie dolegało.
              Najgorzej jest 3 doby, wtedy to w nocy się budzili i kręcili i drapali bo wtedy swędziało ich najbardziej, bo w inne dni ospa była znośna. U nich wysyp nowych krostek trwał tak około 5 dni, potem jeszcze długo goją się te strupki, ale to już nie swędzi.
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                Witam!
                A u nas nadal cisza, szkoda. Dzięki Luna za informacje, okazuje się,że mój mąż też nie chorował na ospę, więc zobaczymy czy będzie u nas taka epidemia jak u Ciebie. Siostry synek dziś został strasznie wysypany, też nie ma gorączki, tyle,że zaczyna go to swędzieć.
                A o to przesyłam kilka zdjęć moich smyków. Robię to pierwszy raz , więc mam nadzieję,że mi się to uda .
                Pozdrawiamy i dziewczyny odzywajcie się.
                Attached Files




                url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Witam

                  Oj, to powiem Ci, że mąż zniesie ospę najgorzej niestety... Mój to z tydzień się męczył a pierwsze 4 dni były dla niego masakryczne.
                  Śliczne masz dzieci corleone , a Majeczka jaka już duża dziewczynka .
                  Natanielkowi wyszła górna jedynka i widać, że bardzo męczy Go to wyrzynanie się ząbków . Za to jak ładnie chodzi w łożeczku mały spryciulek. Gabrys wreszcie poszedł dziś do przedszkola po długiej przerwie świątecznej i bardzo jest z tego zadowolony. U mnie pogoda okropna, ciągle pada i strasznie wieje, więc nie cieszy mnie to zaprowadzanie do przedszkola .
                  Last edited by luna_1979; 04-01-2012, 21:49.

                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    Hejka
                    No u mnie na szczęście Szymka do żłobka odwozi mąż, u nas od kilku dni wieje, a dziś jeszcze deszcz zaczął wiac, więc pogoda średnio fajna. Co do ząbków, to u Mai długo te jedynku górne się wyżynają, ale w końcu dziąsło pod jedna jedynkę pękło, na razie jeszcze ząbka nie widać. No to sprytny Natanielek. U mnie Maja próbuje raczkować. Co do Ospy to czekamy , no też obawiam się,że jeśli mąż zachoruje to będę miała 3 dzieci chorych, bo sama wiesz jak to jest jak facet choruje, a już przy ospie to bedzie naprawdę umierjący. Zobaczymy pocieszam się,że może nas to ominie. Jak tam katarek u Natanielka, powiem ci że Maja od kilku dni nie ma kataru co jest cudem
                    Pozdrawiamy
                    Attached Files




                    url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Hej Dziewczyny,
                      Szczesliwego nowego roku!!!
                      Dlugo sie nie odzywala bo czasu nie mam ostatnio na nic.
                      Corleone sliczne maluszki!!! Mam nadzieje ze nie bedziesz miec ospy w domu.. Trzymam za was kciuki Moze Mai jak minie katarek to i chumor sie poprawi i nie bedzie tak do mamy ciagnac?
                      Luna Twoje chlopaki tez super, Natanielek rosnie jak na drozdzach Fajnie ze Gabrys mial urodziny, napewno bardzo sie cieszyl. Faktycznie dzien przed sylwestrem to nie latwa sprawa zorganizowac przyjecie i przedewszystkim sciagnac gosci, bo kazdy gdzies wyjezdza itp. A tu taka niespodzianka.
                      U nas swieta minely bardzo szybko, pewnie dlatego ze mielismy wszystko podwojnie.. Za rok juz zrobimy inaczej,bo taka gonitwa meczaca jest. Antosia dostala mnustwo prezentow, hehe w tym swojego idola GUMMIBERA ale miala mine zdziwiona!! Heheeh cieszyla sie jakby miala z 5 lat!
                      A na sylwestra wyjechalismy w gory i Tosia uwielbiala hotel, i wszystkich ludzi . To mnie nawet troche przeraza bo ona zostala by z kazdym.. gamon maly. A i byla z nami na zabawie, ojj jak ona tam lubiala! Przechodzila tylko z rak do rak i tancowala,klaskala heheh byla glowna atrakcja wieczoru.
                      Co do jej postepow, to wstaje gdzie tylko ma sie czego przytrzymac, przy stole, krzesle nawet scianie, i opiera sie tylko 1 raczka. Gada mama, baba, tata .... i lampa i pokazuje w kazdym pokoju lampy, w tym i choinke.A ulubiona zabawa to gonitwa, ona ucieka a my raczkujemy za nia. hehe

                      Pare zdjec mojej krolewny

                      *dopiero teraz na zdjeciu widze jaki miala sliniaczek zaciapany...
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        Cześć dziewczyny

                        Wreszcie Martynka się odnalazła hehe. No Tosia jak zwykle urocza a na ostatnim zdjęciu to do mojego Natanielka podobna , ale już kiedyś chyba Ty wspominałaś że podobni są do siebie hehe. No o dzieciaczkach corleone już pisałam, że śliczne są .

                        Natanielek śmiga już sobie sprawnie w łożeczku a na podłodze to zaraz na czworaka idzie do czegoś przy czym może ustać.
                        Ostatnio szczególnie wieczorem ma problemy z zasypianiem, niby zmęczony jest a jak biorę Go do piersi (bo On od zawsze przy cycu usypia) to po minucie na siłę wstaje i się szarpie strasznie.
                        Górna jedynka mu wyszła a pewnie za chwilkę wyjdzie mu druga i pewnie też przez te ząbki się tak czasem denerwuje.
                        U nas pogoda cały czas jesienna, jeszcze w tym roku ani razu śnieg nie spadł i tak się zastanawiam czy ta zima jeszcze przyjdzie czy w ogóle jej nie będzie. Ja tak szczerze mówiąc to chciałabym aby już wiosna była i lato hehe.
                        Czarna gdzie się podziewasz? Napisz co u Was słychać.
                        A ja jutro mam urodzinki, oj ale ten czas leci... Ale jakoś borę na klatę swoje lata i nie podłamuje mnie mój wiek .
                        Zastanawiam się tylko czy jak Natanielek podrośnie to będę sie czułą jeszcze na siłach aby na trzecie maleństwo się zdecydować... Bo na dzień dzisiejszy to mam mieszane uczucia, raz bym bardzo chciała a innego dnia wydaje mi się że już się nie zdecyduję... Ale zobaczymy co będzie za jakieś 2 lata...
                        Ale się rozpisałam hehe.
                        Piszcie dziewczynki co u Was?

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Cześć Dziewczyny!
                          Przede wszystkim 100 LAT Luna, DUŻO, DUŻO ZDRÓWKA, MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA Z OKAZJI URODZIN, PO ZA TYM ROZUMIEM ŻE 21 LAT kończysz .
                          Ja jestem jak najbardziej za żeby już była wiosna, albo najlepiej lato .
                          Powiem ci tak Maja czasem też tak ma na wieczór, to ja po prostu odkładam ją na trochę do łożeczka i po 10, 15 minutach wracam i zaczynam ją znowu karmić i jest oki.
                          Co do 3 dziecka to powiem ci że ja się zastanawiałam jak jeszcze Mai nie było ale teraz to powiem ci że na 2 poprzestaniemy, zwyczajnie nie wiem czy dałabym radę.
                          Maja jeszcze nie próbuje sama wstawać, ale już zaczyna raczkować. Dziś dałam jej taki serek bakuś piankowy na śniadanko i zjadła bardzo szybko aż się jej uszy trzęsły
                          Na razie nie mamy ospy czekam dalej .
                          Pozdrawiamy




                          url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Hej


                            Powiem Ci corleone, że teraz gdy już mamy ospę za sobą to się cieszę, że moje dzieciaczki już ją przeszły i mamy to z głowy .

                            A ja wczoraj pierwszy raz po porodzie dostałam miesiączkę, niby nie boli mnie ale strasznie jestem osłabiona, a w nocy dwa razy zmuszona byłam prysznic brać . A tak fajnie było bez...

                            Nataniek już drugi raz w przeciągu paru dni obudził się około północy i pierwszym razem do godziny 3 a teraz 2 bawił się w najlepsze. Wczoraj to nawet już Go nie próbowałam na siłę usypiać, tylko czekałam aż się zmęczy. Nie wiem tylko czemu tak zaczął się budzić, koleżanka mnie pocieszyła dziś że jej córka też tak miała i nie trwało to długo.

                            Piszcie, piszcie kobietki bo miło poczytać .

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Hej Babeczki
                              Luna spoznione zyczenia dla Ciebie; przede wszystkim duuuuzo zdrowka, szczescia i pociechy z dzieci!!!!.......... i meza
                              moja mala tez sie tak wybudzala w nocy, ale jej to juz na szczescie minelo , tylko ze ja sie z nia nie bawilam, bralam ja tylko do nas do lozka z jej kocykiem i gasilam swiatlo, troche sie po nas potlukla i jak zasnela to m ja wynosil bo ja juz tez spalam.
                              A jak alergie u Natanielka? Polepszylo mu sie?
                              Corleone nie odzywasz sie?mam nadzieje ze powodem nie jest ospa..
                              Powiedzcie mi co dajecie swoim maluchom do jedzenia wlasnej roboty? Bo ja gotuje malej rosol, pomidorowke, ziemniaczki z warzywami i mieskiem itp daje jej po troszke wszyskiego co ja jem i bardzo jej to smakuje, nie ma alergii na nic wiec sie nie boje nowosci. a ostatnio zajada sama "fingerfoods"takie male chrupki przerozne ktorymi sama sie karmi, dobrze jej to wychodzi bo ladnie wszysko "mieli"

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Cześć dziewczyny
                                No na razie cisza nie ma ospy .
                                Co do okresu, no wiem ,że fajnie tak nie mieć ja przez cały czas biorę tabletki takie co moga brać kobiety karmionce więc też jeszcze nie mam okresu, na początku brania to miałam coś ala okres.
                                Co do jedzonka to ja też gotuję rosołek, i daję jej takie długie chrupki kukurydziane, bardzo smakuje jej np biszkop takie zalany wodą i do tego jabłko, czy banana zmielony, dałam jej takiego bakusia taki serek i też jej smakowało,. Na razie nie widzę, żadnej alergii po tym bakusiu, ogólnie wszystko jej smakuje.
                                A z tym budzeniem w nocy, to ja też tak robiłam że do łóżka swojego braliśmy i albo kończyło się to tak że Maja zasypiał i ją przenosiliśmy, albo tak że pobyła u nas z 15, 20 minut widzieliśmy że spania z tego u nas nie będzie i znowu do jej łożeczka i zasypiała.
                                Pozdrawiamy
                                Attached Files




                                url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X