Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Corleone mój Natanielek w domku jest zawsze ubrany w body na długi rękawek i spodnie dresowe, jakby miał np body na krótki rękawek i na to bluzeczkę to byłby cały spocony. Ja też mam termostat więc w miarę reguluję temp. w domu. Ale i tak raz mam około 20 stopni a innym razem ponad 21. Ale prawda jest taka że lepiej aby było dziecku chłodniej niż za ciepło. Ważne aby np w stopy było ciepło, ja czasem dwie pary skarpetek małemu zakładam, ale to rzadko.

    Czarna ja jeszcze swojemu nie podawałam nic z glutenem, więc nie wiem jaka będzie reakcja.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Luna a ile Natanielek juz ma mies?


      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Hej,
        ja moja mala ubieram tak jak siebie, a potem tylko sprawdzam czy nie jest jej za cieplo badz za zimno. Kaszek nie chce jesc wcale, probowalam dawac jej manne ale tez z marnym skutkiem, za to daje jej deserki albo sniadanka z roznymi zbozami lub obiadki z makaronem i nic jej nie jest, zastanawiam sie teraz czy nie dawac jej na noc troche kaszy do mleka bo mi sie marudna w nocy zrobila i budzi sie pare razy... ale teraz bardzo dobrze wyglada i boje sie ze bym ja utuczyla..

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Hej dziewczyny!
          No ja Mai daję kaszkę w butli i bardzo jej smakuje, żadnej jakiejś reakcji nie dostała. Ale jak zrobiłam jej kaszę tak na gęsto do miseczki żeby ją karmić to za bardzo jeść nie chciała. No ja w domu nie mam termostatu, tylko na dzień wyłączam wszystkie kaloryfery. Może powinnam ją lżej ubierać już sama nie wiem. A wasze maluchy przesypiają już całą noc?




          url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Hej

            Czarna, Natanielek niedawno skończył 6 miesięcy, ale ja jakieś dwa tygodnie temu dopiero zaczęłam mu wprowadzać dodatkowe pokarmy, bo do tej pory był tylko na piersi. Dlatego jeszcze nie wszystko jada i glutenu też jeszcze mu nie podałam.

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              ooo Luna a czytalam ze wg nowego schematu powinno sie wprowadzac gluten u dieci na piersi po 5 miesiacu? Ja przez 2 mies bede jej dodawac 2-3gr/100ml a pozniej 6 gr a pozniej normalnie. Myslicie ze ma to sens niektorzy od razu daja cala butel kaszki mannej lub owsianki...
              corleone moja mala przesypia noc odkad skonczyla 1 mies


              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                Też coś czytałam na ten temat, ale ja już sama nie wiem co robić, bo wiesz że jego wiecznie coś uczula...
                Muszę zacząć mu dawać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Cześć dziewczyny!
                  No to czarna masz super z tymi nockami. No Mai chyba się już poprawia bo i katar mniejszy i mniej kaszle, zobaczymy czy ta szkarlatyna ją jakoś obejdzie.
                  Nocy też Maja zachowuje się jakos inaczej bo od 2 dni przestała się budzic na jedno karmienie, więc może jeszcze troszkę i ona będzie przesypiać całą noc. W ciągu dnia jest strasznie marudna bo ten trzeci ząb jej idzie i pewnie w ciągu najbliższych tygodni pęknie jej dziąsło. Ale ręce od noszenia jej już mi wysiadają.
                  W sobotę idę sobie poprawić humorek i samopoczucie i idę do fryzjera
                  Pozdrawiamy Wszystkich




                  url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    Hej,
                    Corleone to moze juz koncza sie te wszystkie chorobska! moja ostatnio budzi sie w nocy ale nie na jedzenie tylko do nas do lozka chce.. ojj a rozpycha sie ta mala zaba.
                    Dziewczyny jakie macie plany na sylwestra? Ja namawiam mame zeby z nami na narty pojechali hehe babcia potrzebna na takich wakacjach.. Wiecie ze widzialam kiedys na stoku rodzicow co z takimi maluchami w nosidelkach jezdzili szok ludzka glupota nie zna granic

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Hejka
                      No ja w tym roku planuje sylwestrowy kinder bal zapraszam jeszcze siostrę z dziećmi,Jakoś nie mam ochoty do wyjsćia gdzieś na sylwester. My planujemy wyjazd na narty w styczniu albo w lutym i masz racje nie ma to jak babcia zabieramy ze sobą . My Chcemy spróbować założyć Szymkowi w tym roku narty ale zobaczymy jak to będzie i czy podrodze nie wyskoczy nam jakieś choróbsko
                      Pozdrawiamy




                      url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        Hej

                        Ale macie fajnie z tymi nartami . My nie mamy jeszcze planów na sylwestra, ale pewnie do nas ktoś wpadnie, albo my pójdziemy do mojego brata lub do znajomych. Byłam dziś na zakupach i troszkę ozdób świątecznych kupiłam, nie na choinkę tylko do dekoracji mieszkania. No i słodycze do paczek dla maluchów hehe. Jeszcze tylko jakieś prezenty pod choinkę i jakieś drobiazgi na mikołajki .

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Cześć dziewczyny!
                          Widze,że coś pusto na naszym forum. My dziś idziemy na kontrolę z Szymkiem odnośnie szkarlatyny, ale pewnie w tym tygodni i tak go nie puszczę do żłobka. Maja odpukać na razie dzielnie się trzyma. Ja w niedzielę robiłam zakupy świąteczne i już mam prawie wszystkie prezenty. W sobotę za to zrobiłam sobie przyjemność i poszłam do fryzjera więc się zrelaksowałam
                          Maja dalej marudna już nie wiem co mam robić bo cały dzień u mnie na rękach by była. Jak tylko ją się odłoży to płacze.
                          Pozdrawiamy




                          url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Hejka

                            U nas wszystko dobrze, weekend mieliśmy pracowity, pranie wykładzin w całym mieszkaniu i ogólne sprzątanie, muszę jeszcze okna pomyć i najgorsze będę miała za sobą .

                            W środę idziemy na przedstawienie świąteczne do przedszkola, zobaczymy naszego małego aktora hehe.

                            Ja u fryzjera byłam w październiku jak byliśmy na urlopie, mi fryzjer zawsze humor poprawia . Tutaj nie lubię chodzić bo mało kiedy jestem zadowolona, teraz muszę sobie włoski zafarbować ale to już do tego zadania bratową zatrudnię hehe.


                            A co u reszty dziewczyn słychać?? Pisać proszę

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Luna ciesze sie ze u was wszystko sie poukladalo a u nas wrecz odwrotnie.. mala nam sie pochorowala, wczoraj caly dzien prawie 40' goraczki, wiem ze u dzieci goraczka moze byc wyzsza niz u doroslych ale 40 to naprawde duzo.. dopiero chlodna kapiel jej pomogla, tzn najpierw dalam ja do wody w jej temperaturze a potem dolewalismy po troszke chlodnej, umowilam ja dolekarza bo od rana znow goraczkuje. Dziwne bo ani zbytnio nie kicha nie kaszle, katarku nie ma.. oby to nie bylo zapalenie ucha.. u M wszyscy na uszy choruja..
                              Luna super sa takie przedstawienia w przedszkolach hehe wezcie kamere dzieciaczki daja z siebie wszystko z taka powaga recytuja role hihi lezka sie w oku kreci
                              Corleone jak po wizycie u lekarza? Maja moze miec teraz okres leku separacyjnego i dletego tak Cie pilnuje,to jej pewnie minie z czasem hehe a narazie to pewnie nic nie pomoze Ja juz tez mam prezenty pokupione, nawet czesc juz spakowalam. hihi nawet choinke juz mamy.

                              jutro mikolajki a ja mojej malutkiej nic nie kupilam bo siedzielismy weekend w domku przez to chorobsko

                              pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Oj Martynka nie dziwię się, że o Tosiulkę się martwisz, mnie takie wysokie temperatury u dzieci strasznie przerażają . Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko minie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X