Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Hej dziewczynki
    Edzia powodzenia i 3mamy z Nikola kciuki oczywiscie
    No ostatnio cisza na forum mi tez jakos ciezko bylo sie zebrac ;p Moja malutka rosnie rosnie i wszystko jest w porzadku.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      hej dziewczyny
      trochę mnie tu nie było ale moja Nikolcia od jakiegoś tygodnia w ciągu dnia praktycznie nie śpi więc zabawiamy się nawzajem teraz na trochę przysnęła więc mam chwilę
      jutro wizyta u ginia bo dziś mamy 6 tygodni od porodu połóg dobiegł końca - nareszcie
      za to w piątek dzwonie umówić małą na szczepienia więc najprawdopodobniej we wtorek szczepienia - już się boję co to będzie za krzyk a niuńka ma donośny głosik po mamusi
      Edziu trzymam za was mocno kciuki oby jak najszybciej maluszek był w twoich ramionach

      pozdrawiam kobitki

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Cześć Dziewczyny,
        teraz jak ciepełko na dworze, to taki będzie mały ruch na forum, zimą się rozkęcimy chyba
        Ciekawe jak tam Edzia, czy wyrobiła sie w czerwcu?
        Mnie dziś tak boli glowa, ze juz nie moge z bólu, a Ola jak na złość prawie nie spi, pewnie wszystko przez tą paskudna pogode
        A co u Was?


        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          hej,
          no cisza na forum straszna
          aaniaa ja tez czasem nie moge wytrzymac z bolu glowy a kawy jeszcze nie pilam jak karmie, ale chyba sprubuje
          Edzia pewnie juz tuli swoje malenstwo
          Moja Antosia slicznie rosnie, juz wazy prawie 2 razy tyle co po porodzie,taki zarloczek z niej pieknie przesypia noce i nauczyla sie nowej sztuczki, FIK z brzuszka na plecki
          pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Witam

            No mój maluszek niestety całych nocy nie przesypia, o wiele lepiej śpi w dzień a w nocy śpi ze mną w łóżku i najlepiej żeby przy cycu. A między 3 a 4 rano to zaczyna go brzuszek męczyć i do 6 godziny nie śpi tylko cały czas stęka, ale nigdy nie płacze tylko postękuje. Później oczywiście zasypia a ja muszę wstawać bo starszego do przedszkola trzeba odprawić, więc brakuje mi snu bardzo. Ale mam nadzieję że im będzie starszy tym będzie lepiej . Edzia to wydaje mi się, że faktycznie powinna mieć już swoją kruszynkę przy sobie.

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              hej,
              Luna pewnie maluszek sie z czasem przestawi moja naszczescie spi w nocy a potem rano jeszcze po jedzonku z 3 godzinki dosypia, tylko ze wlanczam jej cos szumiacego, hehe to najlepsza kolysanka puzniej juz tak od 15 do nocy czowa i drzemie na rekach...
              Ciekawe jak tam Edzia
              moj M ma urodziny niedlugo macie jakis pomysl na fajny prezent? A moze przepis na torcik?
              Pozdrawiam ! odezwijcie sie czasem jak maluszki spia

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                hej dziewczyny
                mała usnęła -w końcu bo ostatnio coś marudna jest ale może dlatego że ostatnie trzy dni to praktycznie cały czas poza domem w piątek byłyśmy u cioci na imieninach pół dnia w sobotę do dziadków przyjechali goście z kanady to też poza domem a wczoraj u męża dziadka na imieninach jednak cały czas wśród ludzi a jak goście to i hałas więc może nie czuła się bezpiecznie i stąd te podenerwowanie - ja też już zmęczona jestem tymi odwiedzinami a co dopiero takie małe dzieciątko
                pogoda się popsuła więc dzisiaj raczej spaceru nie będzie deszcz cały czas pada i dodatkowo zacina więc nieciekawie
                w środę idziemy na szczepienia i mam nadzieję że wielkich akcji z tego powodu nie będzie - znaczy gorączki rozdrażnienia mam nadzieję że będzie spała i zwalczy działanie ich przez sen
                ciekawe jak tam Edzia bo coś się nie odzywa chyba niedługo da nam znać co i jak się odbyło wtedy będziemy już w komplecie

                pozdrawiam mamuśki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Cześć
                  Ale Edzia nas trzyma w napięciu
                  Co do spania u nas jest tak: w dzień kilka króciutkich drzemek, ale ma problemy z uśnieciem, w nocy jak zaśnie juz ok 21 to co ok. 3,5 h budzi się tylko na cyca i spi dalej i tak do ok 10 rano.
                  A oto moja panna wczoraj:
                  Attached Files


                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    hej,
                    ja codziennie zagladam po kilka razy na forum zeby sprawdzic czy Edzia juz po!!
                    aaniaa sliczna malusia ! A jaka ma kienie
                    moja pulchna wlasnie otworzyla zucze oczka, hehe ide karmic
                    buzki!

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Fajniutka Aniu ta Twoja córeczka . No ja też jestem ciekawa co u Edzi słychać... mam nadzieję że wszystko jest dobrze... Edzia odezwij się jak najszybciej!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        NASZA WIKTORIA
                        ur.30 czerwca 2011r
                        waga 3240g,
                        55 cm długości
                        urodzona siłami natury

                        poród wywoływany kroplówka z oxytocyny + MASAŻ SZYJKI przy rozwarciu 8cm - cholernie bolesny gdyby nie M to bym kopła lekarza

                        pozdrawiamy jak dojde do siebie to napisze wiecej
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Edzia masz przepiękną córeczkę, naprawdę jest urocza i te słodkie usteczka . Cieszę się bardzo że poradziłaś sobie i już masz to wszystko za sobą... Nareszcie masz Swoje maleństwo o którym tak marzyłaś i którego tak bardzo nie mogłaś się doczekać . Ucałuj ją ode mnie :*:*:*.

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Edzia gratulacje!!!Jednak miałam złe przeczucia że bedzie chłopak Jaka ona ma piękną gładką cerkę, całuski!!!


                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              edzia gratulacje!!!! Nareszcie masz swoj skarb w rekach! :d:d
                              malutka jest przeslodka!!!!!!!

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Edzia gratuluje slicznej coreczki :-)

                                W koncu wszystkie mamy porod za soba

                                Ja mojej malutkiej musialam wprowadzic formule i karmie troche mlekiem z cyca i troche formulka (wieczorem) bo cos pokarm mi zanika. Ale jak narazie nadal przewaza cycus Dzis bylam na kontroli u gina wsio ok tylko kawaleczek nie zrosl mi sie po nacieciu!?!@#$ Mam poczekac mies. jak sie nie zagoi ladnie to na szycie i to pod narkoza bo wtedy traktuja to jako zabieg chir. Wybralyscie juz metode antykoncepcji? Ja zdecydowalam sie na iplant. Dodaje jedna z moich ulubionych fotek mojego skarbenka
                                Pozdrawiam mamuski
                                Attached Files


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X