Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    ponoc zwykle szare mydlo tez pomaga przy atopowych zapaleniach skory

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Ja czytałam na forach opinie ludzi i często narzekali że krochmal wysusza skórę a mój mały to ma tak suchą skórkę że aż mu schodzi :/.

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        mojej ze stópek schodzi i ja jej akurat pudruje maka ziemniaczana i jest lepiej
        do tego kapiemy w BALNEUM (podobne do Oilatum) ale jakoś licho pomaga, po kąpieli dodatkowo oliwka smaruje, a za dnia przy przebieraniu jak dupcie pudruje maka to i stópki i jest lepiej
        ALe każde dziecko inne jednemu oilatum pomoże a innemu nie
        moja np uczulają chusteczki nawilżane bambino ma zaraz czerwona pupę
        wiec myje jej woda przegotowana i maka pudruje, bo kremy tez nie służyły ...
        tak wiec trzeba testować nie ma złotego środka, co dziecko to inny przypadek
        możesz spróbować upudrować maka,albo ten kisielek zrobić - on faktycznie ściąga, bardziej na odparzenia jest. Ale kąpiel spróbuj w krochmalu jak nie pomoże to wykąp w wodzie i wlej oliwki to nawilży dokładnie skórkę
        my dziś jedziemy z Wiktoria w moje rodzinne strony wreszcie wyjdę z domku i ludzi zobaczę

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Hej
          Edzia mojej malej tez na poczatku skorka schodzila ze stopek i z raczek ale smarowalam kremem Nivea Baby SOS i pomoglo, Luna na drobne odparzenia i zaczerwienienia tez pomaga sprobuj. Nawet polecaja do takich szczegolnie narazonych miejsc jak zgiecia raczek, szyjka, czy pod kolankami i w faldkach itp
          Ja mojej malej przy przewijaniu myje dupke woda z jej plynem do kapieli osuszam pieluszka i smaruje mascia A+D i zero zaczerwienienia.
          Moja w dzien spi super, jak jestesmy w parku to budzi sie tylko na jedzenie. Pozniej troche czuwa, obserwuje, bawimy sie itd i znow spi heh a w nocy spi 4-5h budzi sie na jedzonko i dalej spi. Teraz tez spi Wiec nie mam co narzekac. A jutro ja mam urodzinki i maz jakas niespodzianke mi szykuje taka bardziej rodzinna, a dzis idziemy potanczyc, a babcia przychodzi do Nikolki Ciekawe czy nie zapomnialam jak sie to robi ;p
          Milego weekendu


          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            CZARNA SAMRUJE ZWYKŁA NIWEJKA
            i ogólnie przechodzę na produkty NIVEA bo stosowałam w ciąży i widzę ze mała tez toleruje, a i cenowo w miare i wydajne sa

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              Edzia ja kosmetyki nivea używałam jak mój starszy był malutki i bardzo sobie chwalę . Ale tutaj gdzie teraz mieszkam to nie widziałam jeszcze kosmetyków tej firmy dla maluszków :/, dla dorosłych są a dla dzieci albo nie ma albo trudno dostać . Edzia wstaw jakieś nowe foteczki swojej niuni .

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                Piszcie cos dziewczyny bo nudno

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Nudno powiadasz
                  Ja dzis spacerek sobie odpuscilam bo od wczoraj mam cholerne zatrucie :/ Rozstroj zoladka polaczony z dosyc silnym bolem
                  W sobote sie wytanczylam jak nigdy heh ale szpilek nie mialam na nogach od roku i po powrocie nog nie czulam ;p
                  Powiedzcie mi czy to normalne ze moja mala spala dzis od godziny 22 do godz 6 rano? Jest jeszcze taka malutka przeciez.
                  Jak tam mamusie i dzieciaczki?
                  Last edited by czarna2532; 18-07-2011, 20:17.


                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    hej
                    czarna zazdroszcze tancow Moja Tosia juz od miesiaca zasypia o 21 a budzi sie o 6-7 tylko sie cieszyc ze mozna sie wyspac, dla pewnosci spytalam pediatry i oczywiscie mowila ze jak najbardziej moze tak spac o ile dobrze na wadze przybiera
                    luna ano troszke nudy na forum, w koncu wakacje sa ... a jak malego wysypka ? moze czulenie na proszek do prania ma? a skorka ze stopek prawie wszystkim niemowlaka schodzi, to normalne w koncu tyle w wodzie siedzialy, i ponoc nic nie trzeba z tym robic to szybciej zejdzie i problem z glowy

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Mój skarbek cały czas ma to świństwo na buzi i główce i cały czas łuszczy mu się skórka najbardziej na główce. To wygląda tak, że wyskakuje mu uczulenie, które robi się takie szorstkie i zaczyna schodzić w tym miejscu skórka, po czym wszystko zanika i za chwile od nowa wszystko wrr. A ja mam ostatnio doła jakiegoś...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        Czarna jak tam? Przeszly Ci choroby?
                        Luna a czemu to Cie dolki lapia? Nie smutaj Malutki moze miec uczulenie na proszek, mydlo,nawet perfumy.. Musisz przestac uzywac wszystkiego co uzywalas do tej pory przynajmniej na tydzien i zobaczyc czy jest poprawa, ja przemywalam mojej malej buzke rumiankiem troche pomagalo. Mi mama powiedziala ze my bylismy takimi alergikami ze ubranka musiala nam prac w platkach mydlanych.. Prze,,ane jest z tymi alergiami ...
                        ide do mojej malutkiej bo cos marudzi hehe

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          hey to Nasza mała ma 3 tyg juz

                          mieliśmy problemy z brzuszkiem i mała ciągle wisiała i płakała, ale rumiankiem ja zaczęłam dopajac i jest lepiej, mam nadzieje ze pozostanie
                          do tego te pogody burze parno duszno potem ochłodzenie i znów parno ...
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Edzia ale masz śliczną córcie , wreszcie jakieś nowe foteczki . My byliśmy dziś na szczepieniu i bez płaczu oczywiście sie nie obyło. Mam nadzieję, że dobrze teraz zniesie ten okres poszczepienny... Mój starszy miał dziś zakończenie roku szkolnego i od września pierwsza klasa . Odzywajcie się dziewczyny częściej .

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Sliczna Dzidziolaleczka! :* Edziu pieknie Ci rosnie Twoj skarbek. U nas tez pogoda katuje.. Upaly...parno..duchota. Ale ponoc od przyszlego tygodnia ma byc lepiej to odzyjemy.
                              Luna my tez bylismy wczoraj na szczepieniach, w miejscu wklucia posmarowali malej skorke kremem przeciwbolowym, byl placz ale bardzo krotki. Tylko wieczorkiem troche to odchorowala i bez tylenolu sie nie obylo. No i nie bylo kapieli bo jak juz zasnela umeczona to nie mialam sumienia jej budzic Krotkie tam w UK wakacje dzieciaczki maja, macie jakies plany wakacyjne? My narazie sobie odpuszczamy i czekamy az nam Tosia troszke podrosnie.
                              Narazie zeczelismy planowac chrzciny, moj brat bardzo chcial byc chrzestnym i przylatuje we wrzesniu. Jedyna pasujaca data to 09/11/11 rocznica zamachow... Oooo a jak o rocznicach mowa to w ta niedziele nasza pierwsza slubna, eMek mi wczoraj wieczorem zapowiedzial ze nas 3-jke gdzies zabiera, cale szczescie ze mi przypomnial bo ja na smierc zapomnialam.. Ostatnio to o niczym innym nie mysle jak o szczepionkach, pampkach i kolysankach
                              Odzywajcie sie mamusie
                              ps.
                              A tu jak rosnie Tosia: 5,5kg i 60cm z 2,7kg i 48cm i jej najnowsze zdjecia alez ja jestem w niej zakochana!!
                              Attached Files
                              Last edited by matyna99; 21-07-2011, 16:48.

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                MATYNA bombowe to ubranko z imieniem
                                LUNA dziękujemy za komplementy

                                ciezko z czasem chyba u wszystkich
                                my o wakacjach pomarzyć możemy z taka kruszynka
                                rośnie i czuć juz jej ciężar - matka będzie przypakowana heheheh
                                jak sie uda to w późniejszym czasie może gdzieś blisko domku na wycieczkę jednodniowa skoczymy, chyba ze po chrzcinach (planujemy 3wrzesnia) skoczymy na week gdzieś niedaleko, bo tez mamy 6wrzesnia rocznice ślubu az 3lata już

                                jak tam z chrzcinami laski to wygląda u was, my sie kłócimy o chrzestna, bo ja nie chce szwagierki bo m u nich robi i ciągle konflikt interesów jest, a po za tym mieszkają za płotem i nawet nie przyszli małej zobaczyć a juz 3tyg ma wiec co mi po takiej chrzestnej co sie dzieckiem nie interesuje
                                chrzciny na sobotę planujemy, ale msze mamy o 17 i 18 trochę późnawo, najwyżej goście będą sami siedzieć w knajpie a my będziemy kąpać mała i usypiać, jak będzie pogoda to wrócimy
                                Nie wiem juz jak to zrobić, bo w niedziele większości nie pasuje i ksiądz u nas 70min w niedziele meczy na mszach wiec.... odpada

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X