Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • gosiaczekp81
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej Mamcie

    malutka mnie absorbuje cały czas, koleczki daja o sobie znac, wczoraj mała bardzo marudny dzien, cały czas chciała na rączkach i płakała mi wieczorem przez 3 h już nie miałam do niej siły, a jak mąż wrócił z pracy po 20 to już się uspokoiła i całe szczescie, bo ja juz padałam na twarz, ale dzisiaj juz jest dobrze nie wiem czy to przez mięsko wołowe czy sledzie, a może kubuś bo wypiłam ech... musze znów ścisła diete trzymac bo widocznie jak cos wprowadze to jej szkodzi

    w środe byłyśmy na ważeniu i mała juz ma 4500 rosnie jak na drożdzach już drugi podbródek jej sie robi i je co półtorej godziny, mały głodomorek, ale w ogóle mi nie chce lezec w łóżeczku sama, poleży parę minut i zaraz skrzeczy, a Wasze dzieci leżą spokojnie i od kiedy???

    Leave a comment:

  •    
       

  • agaaepyen
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    aniazio, oby juz minelo Twojej malutkiej. Bidulka meczy sie

    BoXena: jak tam Twoje chlopalki? Inhalacje pomogly?

    Leave a comment:


  • aniazio
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej Ninkapasmoczki mam 1...Wczoraj bylam z mala u lekarza bo kolki wrocily i infakol juz nie pomogl no i poszlam bo juz nie dawalam rady noc z srody na czwartek byla koszmarna,mala caly czas plakala...no i poszlam wiec doktor powiedzial ze te kolki to moga byc od zaparc co mala miala i ze mam podawac lukolize 2 razy dziennie i ze powinno sie ustatkowac a jak nie to mam wrocic w nastepnym tygodniu to przepisze colief na recepte...jak narazie jest oki ale zobaczymy jak bedzie dalej ,dzis malutka caly dzien spala wiec w koncu chalupke moglam porzadnie wysprzatac,wieczorkiem jeszcze prasowanko zrobilam no i teraz padam na ryjek....uciekam dobranocNinkapa ile tygodni po urodzeniu bylas na sprawdzeniu malenstwa w przychodni??

    Leave a comment:


  • agaaepyen
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Monia, wszystkiego najlepszego dla dzielnego Ignasia ) Jej, juz 3 miesiaczki na boku...

    Ninka, zeby chociaz pil ten Twoj starszy, to nie bedzie tak zle!

    Dzis jakis senny dzionek, bo mam spiocha na calego. Moj lezy sobie i na karuzelke patrzy no i nozki i raczki w ruchu sa

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej
    byliśmy dzisiaj na szczepieniu. mały dzielnie zniósł. cały czas się śmiał jak go badała. waży 6360 g i mierzy 66 cm.

    wczoraj Ignaś nie mógł zasnać do 22. aż w końcu na recach zasnął. zawsze tak ladnie zasypiał. teraz też marudził, ale zasnął na szczęście.
    Marysia w nocy juz nie gorączkowała. ma lekko podwyższoną jeszcze temperaturę, tylko ten katar i kaszel ją męczą.

    Leave a comment:


  • ninkapa
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    czesc mamuski
    widze ze zadna z was dzis jeszcze nie zajzala a ja mimo ciezkej nocy od 5 jesem na nogach synek znow z nocy wymiotowal a nad ranem taka kupe strzelil ze caly w niej byl pol gofdziny jego wycieralam body i pizamka od razu powedrowaly do smieci kurde moze to nie wirus tylko zeby bo zauwazylam ze jeden wyrznal mu sie na wpol i dalej nie chce i dziaslo jest obrzmiale i tak jakby zranione nie wiem juz sama ale jak jemu nie przejdzie do niedzieli to pojedziemy znowu do lekarza bo dzieko moze sie wykaczyc ciaglymi biegunkami wymiotami i brakiem apetytu...
    mlodszy teraz spi co mnie dziwi bo zazwyczaj zasypia na krociotko o tej godzinie a po poludniu idzie na dluzsza drzemke cos mu sie przestawilo
    a jak u was??

    Leave a comment:


  • agaaepyen
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Pozwole sobie zacytowac moja uczennice, ktora na nk napisala pod zdjeciem swojej usmiechnietej corci: "Najpiekniejszy bezzebny usmiech swiata"

    Leave a comment:

  •    
       

  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Edymiś ale pulpecik hehe

    ja w piątek robiłam z fotkami porządek a wczoraj odebrałam bo częśc 92 wywołałam ale jeszcze mam trochę do wywołania a to dopiero 2,5 miesiąca
    ech i Majki musż etrochę zaległych przejrzeć i wywołać

    Leave a comment:


  • edymis4601
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    I jeszcze kilka fotek dołańczam bo właśnie robie z nimi porządek...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • edymis4601
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    A i oczka u nas tez niebieskie jeszcze...
    Attached Files

    Leave a comment:

  •    
       

  • edymis4601
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    czesc wam znowu...ja tez na nogach juz od 5...moj złosnik po 2 krotnym budzeniu sie w nocy postanowił wstac o swicie...a tera jeszcze ciagle marudzi...nie wiem - zeby mu ida czy co...ciagle tylko na rekach bo jak go poloze to placz...ale na zeby troche za wczesnie chyba co nie??
    Poza tym znowu wrócił temat butelki bo Wojtek chciałby cały dzień pic..wczoraj skonczyło sie na butelce i był zadowolony na chwile...nie wiem co zrobic...
    a...zrobilismy my mu wczoraj fotke do dowodu bo u nas czechy rzut beretem a ze czesto jezdzimy to trzeba wyrobic i młodemu dowodzik...a wyszedł taki grubcio...zaraz wam wrzuce jsk mi sie uda...

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej
    w nocy Marysia obudziła sie przed pólnocą z placzem i gorączką, dostała syrop o zwymiotowała go. zaczeła płakać i obudziła Ignasia. no i płakali razem. do tego jeszcze ja potknełam się o Marysi krzesełko i mam na nodze guza.
    bylismy rano u lekarza. ma czerwone gardełko Marysia. ale mówiła że to jakis wirus. dostała antybiotyk. dobrze że juz takiej histerii nie było. płakała tylko jak jej gardło badała. teraz wszyscy śpia.
    mam nadzieje że się Ignaś nie zarazi, jutro szczepienie.
    ja codziennie wstaje przed 6. wczoraj już o 5 na nogach. marzę o spaniu przynajmniej do 7.

    Ignaś oczka ma niebieskie i pewnie takie juz mu zostaną. ma takie jak Marysia i jego tata.

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Moja już ma lekko brązowo zielone jak Majka

    Leave a comment:


  • karlin2
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Hej dziewczynki ja dzisiaj też ranny ptaszek bo marzena wstała o 5,30. Heh. My też troszke chorte. Oby mała nie zachorowała, bo za tydzień szczepienie.

    A kochane, czy waszych pociech oczka sie już zmieniły? czy jeszcze niebieskie? Bo moja jeszcze niebieskie ma.

    Leave a comment:


  • agaaepyen
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Ninkapa, to super, ze juz lepiej

    Leave a comment:

       
Working...
X