Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • agaaepyen
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hejki,

    to rzeczywiscie majajula ranny ptaszek jestescie Znaczy sie bedziesz moze gdzies blizej mnie? Bo ode mnie do Wawy 350 jest, 200 przejedziesz... O ile bedziesz jechac na polnoc A Olga na pewno dzielnie zniesie, wieksza czesc spiochajac.

    My bylismy juz na pobraniu krwi, bo Blazej musi morfologie miec kontrolowana i ladnie erytrocyty i hemoglobina do gory poszly (super dziewczyny, bo mi zaraz zbadaly te krew i nie musze po wynik po poludniu jechac).
    Ale wyobrazcie sobie, ze w poczekalni byly 2 dziewczyny, jedna z brzuszkiem i bardzo silnie wystraszona, a druga do towarzystwa. Jak ta z brzuszkiem weszla, to ja z ta druga chwilke pogaworzylam i wyszlo, ze dziewczyna dopiero sie dowiedziala, ze jest w ciazy, a to juz miedzy 5-6 miesiacem i wczesniej myslala, ze przytyla. Stwierdzilam, ze myslalam, ze takie rzeczy to tylko w gazetach

    Leave a comment:

  •    
       

  • ninkapa
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    witam was mamuski

    aniu sama powiedzialas ze dajesz infacol wiec moze to nie wina butelki z aventu a moze masz te wieksze samoczki bo pierwszy synek nie nadazal za mleczkiem i strasznie mu wyciekala a ten ok lyka mleczko ja mam 2....
    u nas nocka w porzadeczku tylko maly juz z rana potrzebuje wiecej mleczka moje mu juz nie wystarcza i musze po pol godzinie dac butelke...
    starszemu powoli juz przechodzi apetyt wrocil wiec wszystko wraca do normy bo np wczoraj nic nie tknal a przed poludniem polozyl sie na dywanie jak karmilam maksia i zasanl pierwszy raz mu sie to zdarzylo...
    a jak u was?

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    heja z rana
    ja już od godzinki nie śpię ale mąz mnie obudził i jakoś kimnąć mi już nie było dane
    a teraz przyszły już z góry dziewczyny Maja już po śniadaniu ja też a tu jeszcze 7 nie ma

    ja musze się spakować bo na weekend wyjeżdżamy ciekawe jak Olga zniesie podróż prawie 200 km ale mam już dość siedzenia w domku

    miłego dnia

    Leave a comment:


  • agaaepyen
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Hej kobietki, my wczoraj bylismy tez na usg bioderek i wszystko cacy Akurat robi to doktor nasz, ten co Blazejka ratowal i sobie porozmawialismy:
    D: i jak teraz z nim?
    FF: dobrze doktorze
    D: ale swoje przeszedl
    FF: ale mial szczescie do super opieki ( )
    D: a co neurolog powiedzial?
    FF: ze nie ma sie czego czepic
    D: no to jak neurolog tak powiedzial, to bedzie dobrze!

    Ninkapa, oby tylko maluszka nie chwycilo, tfu tfu i zeby Tobie i starszemu szybko przeszlo!

    Majajula, tez mamy tiny love karuzelke, ale nie moge wypatrzec mojego modelu. Dostalam od ludkow z pracy ja. Ja jak widze, ze maly zmeczony, to palak wyciagam, zeby go juz nie rozpraszalo... A moze powinnam zostawic?

    MoniaB: bardzo dobrze, ze Ignas tez bioderka ma w porzadeczku. Duzo zdrowka dla Marysi! My przepajamy raz/dwa razy dziennie, ale przy butli to inaczej.

    Aniazio: fajnie, ze malutkiej juz lepiej! A VTech ma bardzo fajne zabawki

    aguszasza: a Twoj na przewijaku nie lubi lezec? Bo moj uwielbia

    Wiecie co, przez te zastrzyki to caly system sie nam zepsul. Bo teraz maly nam sie wybudza kolo 20.00, w porze zastrzyku, kurcze. Mam tylko nadzieje, ze minie to niedlugo. Wczesniej tak fajnie zasypial ok. 19.00 i spiochal bez wybudzania do 3.00. I panciowi siusiu przeszkadza w pampersie.
    Zmykam lulkac, bo bylam w ogrodku dzis przyblokowym i juz sie czuje w kosciach
    Branoc!!!

    Leave a comment:


  • aniazio
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Ninka kazde dziecko jest inne jednemu sluza butelki z aventu innemu nie, ja nie twierdze ze butelki z aventu sa do kitu poprostu akurat u mnie sie nie sprawdzily, bo mala i tak lykala za duzo powietrza,a co do mleczka to zobaczymy jak bedzie dalej i wtedy zdecydujemy czy zmieniac czy nie Majajula fajna karuzelka A my mamy cos takiego gra i wyswietla misie ,gwiazdki na suficie
    Attached Files
    Last edited by aniazio; 23-03-2011, 20:22.

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    majajula wiesz że o takim samym pytaniu myślałam jak ty
    ja już raz zmieniałam. myśle że tak co drugi miesiąc bedzie ok.

    a co do butelek to ja miałam z lovi i jedna taka zwykła. teraz chyba też do picia kupie z lovi.
    a dajecie maluszkom juz coś do picia? bo u nas tylko cyc na razie.

    dzieci usnęły i ja zaraz się kładę. rano do lekarza ide z Marysią. katarku jeszcze dostała.

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    dziewczyny jak często zmieniacie smoczki???
    bo nasz zrobił się taki metny i wszystko się już do niego czepia

    no i chcę jakąś butelkę kupić tylko nie wiem jaką: z Julą miałam gerbera z Majką lovi i nie mam doświadczenia za bardzo bo tylko po 1 butelce miały takie do picia tylko malutkie a potem niekapki i bidony

    Leave a comment:

  •    
       

  • ninkapa
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    aniu ja mam aventowskie i z tommie tippie i jeszcze jedna z bootsa i jakos nie ma roznic u mnie bynajmiej a przeciez powinien miec problemy bo nie je z jednego rodzaju tylko az z 3!!jak cos to ja polecam sma gold mleczko moj pierwszy jak i teraz jest nim karmiony i jest spoko...
    wiecie co uzaleznilam sie od filmu saga zmierzch co chwile moglabym go ogladac dzis znow bede ogladac jak dla mnie jest to najlpeszy film romantyczny jaki w zyciu widzialam po prostu kocham go!!!aha i jeszcze ma fajna sciezke dziewkowa np gdy graja w basbola...

    Leave a comment:


  • aniazio
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    majajula tez myslalam o zmianie mleczka,ale od wczoraj kiedy zmienilismy butelki jest oki,zero problemow jak narazie(jak znow cos bedzie nie tak ,to zmienimy wtedy ale mam nadzieje ,ze to przez te butelki z aventu)MoniaBte butelki Tommee Tippee tez maja smoczki przypominajace sutek

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    współczuję kolek odbić i innych dziadostw moja Olga to istny anioł
    nawet dziś sąsiadka się pyta o matko to Wy w domku a ja myślałm że wyjechaliście hehe ale naprawdę odkąd mała nie ma problemów brzuszkowych jest OK
    Ania a może powinniście dawać inne mleczko może to mleczko ją tak wzdyma sama nie wiem
    Aga po prostu odstaw drastycznie noszenie pierwsze dni masakra będzie bo będzie wył ale jak nie dasz za wygraną to dacie radę i po tygodniu 2 będzie git.

    a co do karuzelek ja mam taką http://allegro.pl/serenada-natury-ti...522502134.html

    ma 4 melodie
    możliwość ciszej głosniej
    samo kręcenie
    światło (ale nie takiemocne jak na obrazku)

    ogólnie czadowa i Olga ją uwielbia

    Leave a comment:

  •    
       

  • aguszasza
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Hej babeczki!

    a my dzis z rana zakrecony poranek po ladnie przespanej nocce, potem szczepienie potem dluuuuuuuuuuuuuuugi spacer jedzenie iz now po Szymka i dluuugi spacer i wlasnie weszlam do domu maly nierozpakowany spi jeszcze to g nie ruszam tyle spokoju... wieice tak czytam i juz wiem ze to przez to dziadowskie noszenie do odbijania te raczki pewnie jakbym nie mogla na dupie siedziec ech... Szymek byl tez noszony do odbijania le moze szybciej bekal i dlatego sie nie naucyzl... nieiem.. a co najgorsze nie wiem jak go oduczyc tych raczek...

    a no maly wazy równiutenko 5 kgwiec to cyckanie co raz cos jednak daje

    dzieki za podpowiedz z warzywami! zjadlam wczoraj lodowa a ogorki kiszone to juz od niedzieli coraz wiecej zjadam i raczej to malemu nie przeszkadza wiec dzis znow lodowa zwieksze i zobaczymy ale mysle ze ona bezpieczna... mam ochote na pęcak do obiadu i tez troche sie boje bo mnie po kaszach puszy... ale powoli trzeba probowac i sprawdzac... zoabczymy np. mala ilosc czosnku w szpinaku nie przeszkadzala moze dlatego ze cala ciaze wpierniczlam czosnek w roznych potrawach i sporych ilosciach!

    rety ale sie pochorolaliscie siosiosio goncie to!!! duzo zdrowka Wam zycze!!!
    u nas spokoj na szczescie tylko Błazej od kilku dni ma dzialajace juz kanaliki łzowe i identyko tak jak mial Szymek zaczyna mu ropiec ocZko mamy juz kropelki bedziemy zapuszczac znajac zycie lada dzien przejdzie na drugie...

    kobiety a jakie macie karuzelki jakies z muzyka czy same kreciolki? ja musze kupic bo Szymka gdzies wsiakla...

    ocho koniec pisania czas cyckania

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej
    my dzisiaj od 5 rano na nogach. Marysia chora, ma taki kaszel straszny. rano miała 39 stopni, teraz ma troche podwyższoną. jak będzie w nocy gorączkować to jutro rano do lekarza.
    byliśmy też na bioderkach, wszystko prawidłowo , tylko kazał jeszcze cwiczyć ale kontrola już nie potrzebna.

    aniazio
    ja używalam butelek lovi ,tez bardzo dobre. maja fajne smoczki, które przypominają trochę sutka.

    Leave a comment:


  • aniazio
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej my wczoraj zmienilismy butelki na tommee Tippee antykolkowe i mala tylko leciutko sie napinala za pierwszym karmieniem,i odbilo jej sie odrazu a nie tak jak przy aventowskich po 10lub 15 minutach albo wcale,wiec wydaje mi sie ze to nie byly kolki tylko za duzo powietrza wciagala dodam ze aventowskie tez antykolkowe mialam...No a moze infacol zadzialalA nocka nam minela spoko tylko mala jakos zasnac nie mogla i biegalam co chwilke odlozka do lozeczka zeby jej smoka dawac....Co jest z tymi wirusami wczoraj siostra mi pisala ze jej malutki (8 miesiecy)zlapal takiego wirusa i wogole nic nie chcial jesc ani pic ,no i teraz lezy pod kroplowka w szpitalu,bidulek dolaczam zdjecie butelek
    Attached Files
    Last edited by aniazio; 23-03-2011, 13:11.

    Leave a comment:


  • ninkapa
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    witam

    a my wczoraj pojechalismy do lekarza ze starszym choc nie wiem po co bo i tak nic nie dal na te jego biegunki i wymoity eczoraj jak przebieram pampera tak zwymoitowal ze cale nasze lozko bylo obrzygane i dzis znow piore na szczescie w nocy bylo ok wiec wyspana jestem
    aha i mnie cos zlapalo bo mam biegunke a rano bylo mi niedobrze...
    ok uciekam bo mam pare spraw do zalatwienia

    Leave a comment:


  • karlin2
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Hej, ja dzisiaj w miare wyspana. Mała wczoraj wieczorem dostała czopek (viburcol) mleczko żelek na ząbki i poszła spać . Spała od 8 do coś po 1. Ale ona ostatnio tylko gryzie smoka i co jej wyleci z tego smoka to połyka. Mało co ciągnie. Ale jak ją głód przyciśnie to flacha wypita. A nawet smoczka nie ciągnie tylko gryzie go. Hehe. Ale wczoraj mój m przyszedł o 19,30 i kupił tren żel na zęby ale powiem wam, że już było kiepsko. Gryzła tego smoka i gryzła, usnąć nie umiała. Z jednej strony zabawnie to wyglądało, ale z drugiej żal mi jej było. I dopiero jak posmarowałam to sie uspokoiła i usnęła.

    Leave a comment:

       
Working...
X