Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Ninka nie przejmuj się z tą główką każde dziecko inne ma czas moja Majka bardzo długo nie unosiła głowy a dziś jest dobrze rozwiniętym dzieckiem

    Aga moja to na brzuch się przekręca bardzo często a jak ją na bok kładę to potrafi na drugi się obrócić
    a co smoczka to ja swojej po najedzeniu się też na chwilę wsadzam zamiast cycka albo jak się przebudzi to żęby jej bardziej nie rozbudzać to jej wsadzam ale już powoli bedę jej zabierać smoka bo widzę że ma coraz mniejszy odruch i nie zawsze go chce. ogólnie moja też czasem woli paluszki niż smoka bo jej paluszki wyciągam i w zamian proponuję cycka albo smoka a ona wtedy ryczy więc ssie paluchy. wiesz wszystko z głową jak zadługo ssie paluszki to też nie dobrze jak za długo cycka też żłe bo albo się przejada (moja tak miała na początku) albo cycki nie mają czasu na produkcję mleka itd

    Leave a comment:

  •    
       

  • moniaB
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Aguszasza no chyba lepszy już ten smok niż kciuk. smoczka później zabierzesz a kciuka nie.
    ja staram się nie porównywać Ignasia do Marysi. każde inaczej się rozwija.
    jak w przychodni go badała to ciągnął głowę do góry więc chyba wszystko ok. i sama zauważyła że nie lubi leżeć na brzuchu. teraz ciągle chce wszystko ogladać a nie leżeć w wózku czy w łóżeczku.

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    i moja średnio z tym unoszeniem główki woli spać na brzuchu niż ćwiczyć unoszenie głowy
    a u nas z nockami jak na razie bez zmian o 3 jak w zegarku się karminy a potem o 6:30-7:00 ale moja nie zawsze się budzi a ja tak i wtedy ją na śpiocha ale zawsze po zjedzeniu ją odkładam i zaraz zasypia takżę bez problemów a przy okazji zawsze majkę o tej 3 wysikam

    Leave a comment:


  • aguszasza
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    ja swojego na brzuchu nie klade poki mu pepek nie odpadnie ale jak do odbicia to musze pilnowac bo glowa chodzi na wszystkie strony... i normalnie zdziwilam sie bo potrafi sie na bok przekrecic jakims sposobem czorcik maly...

    dziewczyny a co myslicie w kwestii smoczek czy kciuk? bo moj ssak maly nie potrafi zasnac bez cyca wiec jak sie obudzi to musi dostac doslownie na pol minuty piers zeby zasnac a po drugie nawet jak jest najedzony jak bak to ciamie kciuka albo np pieluszke no i niw eim czy w tej sytuacji smok nie bylby lepszy... mialam zapytac wczoraj dr i zapomnialam...

    Leave a comment:


  • ninkapa
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    no wlasnie monia jak lezy u mnie na brzuszku to unosi glowke bardzo wygina ja do tylu a na brzuszku to placze z nerwow...czasami uniesie wlasnie przez te nerwy dziwne to jest bo porownuje do mojego starszego synka i ten to byl zawsze ze wszystkim do przodu i dlatego jestem zmartwiona ze ten takie opoznienia ma...

    Leave a comment:

       
Working...
X