Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Dzień doberek!!
    Suuper że u olgi juz lepiej.. A z kolei współczuje majajula z powodu majki.. Wiem sama jak ciągle myślałam o agacie jak byłam w szpitalu, a ona to o mnie sie nawet nie upominała a co dopiero jakby były takie sytuacje jak u moniki..

    ja myslałam że juz dzisiaj odjade... O pierwszej w nocy obudziły mnie bóle z kregosłupa przechodzące na podbrzusze i powtarzało to sie co 7-10min i tak do 3-ciej.. A potem mineło.. Teraz własnie siedze i czuje sie jakbym zaraz miała dostac okres.. Ale moze to wynik ze przed chwila wróciam ze sklepu...??
    Ale by było jakby mała przyszła na świat w dniu urodzin agatki:d


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      ale byloby fajnie... mi tez sie tak marzy ale raczej sie nie uda wkoncu termin mam nawet z okresu na Szymka urodziny...

      jakby co to czekam na informacje coby przekazac dalej!!!


      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        znalazlam fajna strone dla kobietek przed porodem mozna pociwczyc oddychanie jeszcze no i wogole poczytac i poogladac!
        http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/


        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          witam wszystkie mamusie styczniowki i lutowki ja mam termin na 25 lutegojuz nie moge sie doczekac pozdrawiam



          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            witam

            a my dzis bylismy w play group synek poszalal troszke z innymi dziecmi teraz bede chodzic co poniedzialek bynajmiej ma kontakt z innymi dziecmi bo jak pojdzie w przyszlym roku do przedszkola ale na 3 h dziennie to zeby byl obyty i nie robil fochow wyprawa byla udana jeden w wozku drugi na szelkach nawet powiem wam ze sie sprawdzily a kiedys bylam im przeciwna...
            jutro bede wazyc mojego maluszka wiec zobaczymy czy cos przybiera w przyszly piatek to podejme decyzje co dalej bo jesli bedzie zbyt malo przybieral to wole zeby byl na butli i prawidlowo przybieral i sie rozwijal niz zeby byl na moim mleku bo to najlepsze ale zle sie rozwijal bo wiadomo ze potrzebuje energii do rozwoju mozgu i innych narzadow
            dobra uciekam na drzemke poki maluszek spi a starszego wlasnie ide polozyc...




            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              aniazio witamy klikaj z nami napisz cos wiecej o sobie!!! skad jestes jak sie czujesz jakiego pasazera dzwigasz ze soba

              ninkapa - odwazna z Ciebie dziewczyna zeby z takim maluszkiem juz wedrowac miedzy inne dzieciaczki! a ztym dokarmianiem no to jasna sprawa jesli nie przybiera to nic na siłę aby tylko nie rezygnowac calkiem z cyca bo szkoda...

              dobra spadam do dermatologa!


              MoniaB - Monika, 25.12.2010, syn (Ignacy) - urodzony w terminie 3500 g i 56 cm


              karlin2- Karina, 30.12.2010 ,córka (Martyna) - urodzona 03.01.2011 4100 g i 58 cm

              Edymis4601 - Edyta, 31.12.2010, córka/ JEDNAK SYN (miała być Kornelia/ a jest...WOJTEK) urodzony 07.01.2011 57cm 3830 g

              agaaepyen - Agnieszka, 3.01.2011, syn (Mateusz) urodzony 28.12.2010 o 10:10 3900g, 58cm główka 35cm i jednak BŁAŻEJ

              Maluszek2891 -(imię), córka (Anna) urodzona 28.12.2010 3580g, 55 cm

              ninkapa - Karolina, 8.01.2011, syn (Maksymilian) urodzony 29.12.2010 waga 3450 g ?cm

              majajula- Monika, 9.01.2011, córka (Olga)ur. 12.01.2011 3415 g 54 cm, główka 35

              marjolka - Mariola, 10.01.2011, syn (Xavier), ur. 13.01.2011 4080g 53cm

              ejonczyk1801 - Ewa, 24.01.2011, syn (imię) ur. 12.01.2011 przez cc 3150 g 55 cm

              syl1103 - Sylwia, 24.01.2011, syn (Mikołaj) córka (Martyna)

              Konwalia81 - Sylwia, 2.02.2011, syn (imię)

              aliaga17-Alicja, 3.02.2011, córka (Nadia)

              boXena83 - Bożena, 12.02.2011, syn (Mateusz)

              aguszasza-Agnieszka, 13.02.2011, syn (Błażej)

              gosiaczekp81 - Gosia, 18.02.2011, córka (Maja)
              Last edited by aguszasza; 17-01-2011, 13:41.


              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Hej kobitki.

                Za mną zakupowy weekend, pokupiłam już niemal wszystko co potrzebne dla mnie i dla dzidzia, praktycznie mogłabym się już wziąść za pakowanie torby, ale to jeszcze trochę za wcześnie. I jeszcze zakupy aptekowe mnie czekają i dosłownie kilka drobiazgów, a co jeszcze to wyjdzie w praniu. A co do prania to teraz właśnie mnie czeka, a potem jeszcze tańce z żelazkiem, a tego to ja nie lubię, no ale dla takiego maluszka to trzeba się poświęcać. Może mama mi trochę pomoże, zresztą partiami będę robić, bo tego jest tyle I ciągle dokupuję nowe, ciężko się powstrzymać, ale w ten weekend doszłam już do wniosku że zaczynam zdecydowanie przeginać...

                Żal mi potwornie olgamajajuli, to że w domu na tyle czasu musiała zostawić jeszcze taką malutką przecież Majkę, na pewno dodatkowo ją boli, a tu jeszcze problemy z maluszkiem...ale dobrze że już jest taka duża poprawda! Aguszasza, przekaż proszę Monice uściski ode mnie i najlepsze życzonka mega szybkiego powrotu do domu i dziewczynek.
                A stronka fajna!

                marjolka gratulacje synusiowe, dorodny chopcyzk

                Coś czuję że teraz rozpakuje brzusio aliaga, dlatego z góry życzę powodzonka i oczywiście łatwego i bezbolesnego porodu!

                Pozdrowionka mamuśki!!!
                Last edited by Lullaby; 17-01-2011, 14:16.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  A wiec mam 24 lata ,mieszkam z mezem w Wielkiej Brytanii i tutaj tez bede rodzila...dzwigam pasazerke Alicje



                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Hej lale!
                    Aliga dziękuje:*.Ja coś czuje że ty lada dzień się rozpakujesz! więc trzymam kciuki by to był błyskawiczny poród i powrót do córci i mężusia
                    Aga aguszasza Super że Szymkowi juz lepiej i uważam że spacerek jak najbardziej wskazany
                    Ja też mam dobre wieści Adam już prawie NIE KASZLE Jej jaka to ulga dla serca!! jeszcze czasem zakasła ale poprawę to widać. W nocy dziś wogóle nie kaszlał ja i tak wstawałam i zaglądałam.Do środy ma antybiotyk mam nadzieje że już jutro w ogóle nie usłyszę kaszlu.
                    U nas dziś pięknie więc poszłam z Adamem na spacerek fajnie było tylko pod koniec Adam już zmęczony był więc dał mi popalić

                    aniazio witaj w gronie do rozpakowania
                    Rozumie że to wasze pierwsze maleństwo? Jak przechodzisz ciąże?Brzusio duży już ci urósł?

                    Lullaby na pranie i prasowanie to właśnie teraz Ci najlepiej będzie znaleźć czas bo na prawdę około 3-4 tyg to już nawet narzekać się nie chce.ale tak jak piszesz jak masz pomoc to korzystaj i namawiaj mamcie do pomocy
                    Adaś ur.09.2008.
                    Michałek
                    [Iur.02.2011 o [/I]

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      No i my po spacerku!!! pogoda nie za piekna bo slonka nie bylo ale z planowanych 30 minut zrobila sie i tak ponad godzina ale co tam zero wiatru 6 stopni na plusie sucho wszedzie wiec mozna podreptac!
                      jak wrocilismy to na zmiane powietrza zakaszlal chwile ale to pikus! chyba jutro pojde do kontroli albo w srode zobaczymy jaka bedzie pogoda...
                      a brzuch mi twardnial na spacerze trzy razy szukalam lawki zeby odpoczac...

                      lullaby-szalona z tymi zakupami a za prasowanie sie bierz a tym bardziej jak masz pomoc... ja prasowalam ze trzy dni chyba torche na siedzaco troche na stojaco... ciezka sprawa... ale zrobione zwarte i gotowe tylko łozeczko rozlozyc ale to juz robota dla moich mezczyzn! do majajula pisze codziennie zdaje jej relacje z forum i sciskam i tulkam od Was wszystkich!!! dzis napisala ze jest juz spokojniejsza jeszcze ten tydzien musza przetrwac a z Maja bedzie musiala wszystko wyprostowac ale to juz niedlugo i jest dobrej mysli a to najwazniejsze ze dola nie zlapala tylko zuch dziewczyna i sie trzyma dzielnie!!!

                      aniazio - no to mamy kolejna "wyspiarkę" a jak sie czujesz? jak przebiegala ciaza?

                      boxena - no to super ze wszystko wraca do normy! moze sie nasze chlopaki wykaszlaja zanim im sie towarzystwo pojawi w domu a mi Szymon na koniec spaceru oznajmil ze jeszcze K O NI E CZ NI E musi pojsc do sklepu po cieplego cebularza bo nie da rady wejsc bez niego na 4 pietro wybrał sobie wieeelkiego i wlasnie go konczy wiec to tez widoczny baaaardzo efekt poprawy zdrowia : D


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        Ciaza przebiega bardzo dobrze,mala tez dobrze sie rozwija ,brzusio rosnie i rosnie przytylam juz ok 18kg,czuje sie bardzo dobrze tylko troszkie zmeczona...Jest to nasze pierwsze malenstwo ,jestesmy roczek po slubie



                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          a wyprawka gotowa juz? niedlugo powinnas spakowac torbę
                          jak masz jakies pytania to smialo nawet na najglupsze (wg Ciebie) odpowiemy czasem nie na biezaco ale...

                          no i mam nadzieje ze zostaniesz z nami bo sporo mam sie tu nam przewinelo przez chwile i uciekaly... bo ze niby sie tu nic nie dzieje...

                          a my nie zawsze mozemy siedziec online...


                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Jesli maly bedzie przybieral niewlasciwie to ja zrezygnuje z cyca bo i tak teraz w nocy leje sie ze mnie a co dopiero jak przestane regularnie karmic to chyba eksploduje a tutaj kazdy wychodzi z dzieciaczkami tak wczesnie nawet 2-3 dni po urodzeniu i nic sie nie dzieje...my wyszlismy chyba jak maly mial 8-10 dni ale tylko na 10 minut a teraz to juz normalnie jezdzimy na zakupy i w ogole jak trzeba to trzeba...
                            juz sie obawiam jutrzejszego wazenia bo kurcze tyle sie meczylam z tym bolem piersi juz sklonna bylam przejsc na butle a teraz i tak chyba wyjdzie na to ze maly bedzie na butli...kurcze czas leci co dziewczyny nie moge uwierzyc ze moje malenstwo ma 19 dni juz a wyglada jakby sie co dopiero urodzil bo waga prawie ta sama roznica 50 g normalnie strasznie sie tym martwie i przejmuje ale co ma byc to bedzie...jeszcze to badanie sluchu w przyszlym tyg tez mnie martwi mam nadzieje ze wszystko bedzie i jest ok przyszly tydzien duzo wyjasni i rozwieje kilka watpliwosci...
                            uciekam
                            pozdrawiam was wszystkie i przesylam uscicki dla olgusi i moniki dzielne dziewczyny




                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              a moze akurat zaczal przybierac! bedzie dobrze! a jak bedziesz dokarmiac cycem to i produkcja sie zmniejszy przeciez bo ile sciagniete tyle wyprodukowane no poza czasem nawału pokarmu... bynajmniej tak nam ciagle walkuja na szkole rodzenia... ja Szymona dyndalam dwa razy dziennie na cycu przez 5 miesiecy... costam wyciagal... a jak nie to przynajmniej oboje mielismy jakas satysfakcje

                              a badanie sluchu na pewno tez bedzie w porzadku grunt to pozytywne nastawienie!!! w Polsce robia je w drugiej albo trzeciej dobie zycia malucha wiec jeszcze w szpitalu i nigdzie jezdzic nie trzeba...

                              kurcze z tym wychodzeniem to ekstremalnie szczegolnie teraz jak wkolo grypa zamarkami zakaszlani ja tam bym sie bala ze zaraz sie rozchoruje wiec wole poczekac troche nawet o dwiedziny to tak po miesiacu sobie zazyczylam od tych co nie musza... alez kolei moze to tez przesada ale wtedy i ja mam czas zeby dojsc do siebie...


                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                wyprawka juz gotowa tylko tatus jeszcze musi rozlozyc lozeczko ale to za jakis tydzien moze 2 ,torba powolutku sie pakujejeszcze tylko musimy dokupic kilka drobiazgow i wszystko bedzie czekalo na nasza AlicjuszkeMam nadzieje ,ze zechce przyjsc na swiat przed 25 lutego a najlepiej w walentynki ,ale chciec to ja sobie moge bo malutka i tak przyjdzie kiedy bedzie gotowa



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X