Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Dziewczyny,

    buziaki dla Was od aguszaszy trzyma sie dzielnie, tylko zas sie maszyna zepsula i na wyniki czeka jeszcze.

    Z tego co wiem, to juz nie robia lewatywy - u mnie na szczescie, tak jak u mojej siostry, przeczyscilo sie samo - jak tylko porod sie zaczal, to prawie z toalety nie wychodzilam i mam nadzieje, ze teraz bedzie podobnie. Bo potem juz bez niespodzianek bylo

    Brzuszki co jeden to ladniejszy :]
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Hej Mamuski

      Ja już po wizycie i wszystko w jak najlepszym porządku, usg prawidłowe i pytałam o ruchy dziecka to mi powiedziała,że raz mogą być większe raz mniejsze, ale ważne żeby je czuć codziennie. No i muszę zrobic tą nieszcęsna glukozą

      Wyszły mi jakieś bakterie w moczu liczne i kobieta (zastępowała mojego lekarza) i kazała mi brac UROSEPT i jeszcze żelazo TADYFERON FOL tylko jak zapoznałam sie z ulotkami to nie są wskazane podczas ciąży i nie wiem co mam robić Czy Wy brałyście może takie leki????

      moniaB super, że wszystko wporządeczku.

      boXena fajnie,że na pewno masz chłopczyka, a co Ty bierzesz???

      edymis utłukłabym taką szwagierkę i bym jej powiedziała co myślę i następnym razem powiedziała, że nie mam czasu lub źle sie czuje.

      Miłego wieczorku
      buziaczki
      Gosia

      Zosieńko rośnij zdrowo

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        Napisane przez gosiaczekp81 Pokaż wiadomość
        Hej Mamuski

        Ja już po wizycie i wszystko w jak najlepszym porządku, usg prawidłowe i pytałam o ruchy dziecka to mi powiedziała,że raz mogą być większe raz mniejsze, ale ważne żeby je czuć codziennie. No i muszę zrobic tą nieszcęsna glukozą

        Wyszły mi jakieś bakterie w moczu liczne i kobieta (zastępowała mojego lekarza) i kazała mi brac UROSEPT i jeszcze żelazo TADYFERON FOL tylko jak zapoznałam sie z ulotkami to nie są wskazane podczas ciąży i nie wiem co mam robić Czy Wy brałyście może takie leki????

        moniaB super, że wszystko wporządeczku.

        boXena fajnie,że na pewno masz chłopczyka, a co Ty bierzesz???

        edymis utłukłabym taką szwagierkę i bym jej powiedziała co myślę i następnym razem powiedziała, że nie mam czasu lub źle sie czuje.

        Miłego wieczorku
        buziaczki
        Ja tez to mam tzn. Urosept (2tab. 3razy dziennie) i furagin (1tab 3 razy dziennie).Kazał mi wziąć wszystkie tzn do skończenia opakowania
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          boXena a czytałaś ulotkę??? ja się trochę przeraziłam jak się z nią zapoznałam i dlatego ma takie obawy, boje się aby nic się nie stało malutkiej albo nie miało to złego wpływu na nią. Chociaż gina mi mówiła,że niebezpieczne jest jak kobieta ma jakieś infekcje bo też może zagrażać dziecku. I co ja mam zrobić?????
          Gosia

          Zosieńko rośnij zdrowo

          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            Mi tez w wakacje wyszly w jednym badaniu bakterie w moczu, ale jakos mi sie nie wierzylo, ze cos mam, bo zero objawow. Na drugi dzien zrobilam jeszcze raz, juz prywatnie, tyle, ze przed pobraniem moczu dokladny prysznic byl. I wyszlo badanie w porzadku. Moze wystarczy sprobowac jeszcze raz gosiaczku?
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              gosiaczekp81 Czytałam ale Myślę że to lekarz wie co robi !!a nie branie leku może mi lub dziecku zaszkodzić. Jeżeli Ty i ja dostałyśmy ten sam lek to to już jest jakiś znak na +.No nic ja go będę stosować i mam nadzieje że będzie poprawa duża!!! .Na ulotce jest napisane
              "Ze względu na brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania ,nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży"
              Lekarz prowadził moją 1 Ciąże więc mam nadzieję że w 2 też jestem bezpieczna
              agaaepyen Ja zawsze po prysznicu pobieram mocz i do tego ze środkowego strumienia bo tak mi zalecił Gin
              Co do objawów to na początku ciąży stosowałam nascycyne bo mnie piekła pipka więc może już wtedy coś mi się zbierało Wyniki z poprzedniego moczu były ok tyle że cały czas miałam liczne leukocyty i tym razem również tyle że jeszcze to świństwo się przypałętało tzn" liczne kryształki szczawianu wapnia"
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Ja bym także swojemu lekarzowi ufala w kwestii lekarstwa. Jest jeszcze ten myk, ze lekarstwa nie sa czesto testowane, pod katem szkodliwosci maluszkom, bo podobno badania takie strasznie duzo kosztuja i latwiej napisac ostrzezenie zabezpieczajace.

                boXena, nio ja juz teraz tez myjam sie zawsze i tez srodkowy strumyk biore :P
                duzo zdrowka dziewczyny, bedzie dobrze!
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  To jest tak ..Też się boje ale tak na prawdę jest naprawdę mało leku które mają napis że są wskazane w czasie ciąży a szczególnie na infekcje
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    witam was mamuski

                    ale u nas juz zimno sie zrobila choc ja az tak bardzo tego zimna nie odczuwam bo mi jest ciagle goraco...

                    co do leawatywy to u nas w ogole jej nie robila no chyba ze sobie zazycze ale to u mnie nie byl problem pamietam ze strasznie sie o to martwilam ze zdarzy mi sie jakas niespodzianka ale bylo ok poza tym jakies 2-3tyg przed porodem co chwile mnie czyscilo i po kazdym posilku bylam na kibelku

                    kurde a ja ledwo dycham w nocy mialam takie skurcze lydek ze az z bolu plakalam do tego teraz ledwo moge chodzic utykam na jedna noge

                    do tego nie zdazymy sie przeprwadzic i nie wiem co robic czy isc przedluzyc o jeden tydzien czy nie ale lepiej przedluzyc...

                    teraz troszke mam latania najgorsze jest to ze musze tam siedziec i czasami czekac na kogos powiedzmy 4 h maksymalnie bo naprzyklad maja cos naprawic miedzy 12-16 i dupa a ja z dzieckiem w zimnym tam siedzie bo grzewanie musza sprawdzic no i nie pozostaje mi nic innego jak poslusznie czekac i czekac ok mykam bo maluszek wzywa




                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      hej
                      co do leków w ciąży to na taką infekcje mój gin mówił że lepiej wziąć lek bo infekcja może bardziej zaszkodzić maleństwu.

                      mąż pojechał na jakiś mecz. że im się tak chce w takie zimno grać.
                      odebraliśmy auto z naprawy i ponad 500 zł do tyłu jesteśmy.
                      a tyle rzeczy można by było za to kupić. no cóż ale samochód potrzebny.

                      a ja dzisiaj rano miałam skurcze. niezbyt mocne ale już się zaczynają przepowiadające. spojenie też daje się we znaki. czasami chodzić nie mogę

                      a Marysia mi właśnie powiedziałam że jestem piękna i dała buziaka




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        hej dziewczyny
                        wreszcie mam neta
                        play chciał za nowy modem 500zł ale mąż odkupił od kolegi za 20zł i mam wreszcie\
                        troszkę Was nadrobić muszę


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          ale dziewczyny macie sliczne brzuszki
                          Monia tylko Twoje zdjęcie już nie dostępne

                          ja postaram się coś swojego wrzucić tylko jak znajdę kabel do telefonu albo kartę pamięci z adapterem do telefon

                          w ogóle kilka rzeczy nam zginęlo w trakcie przeprowadzki trochę ciuchów jakieś kable i drobne rzeczy i Julki telefon wcieło
                          oj my jacyś z mężem zakręceni jesteśmy

                          widzę że szalejecie z zakupami
                          Ja w tym roku Julce nie muszę butów kupować z tamtego roku jej się nadają
                          co do firmy Bartek ja nie lubię tych bucików za dużo złych opinni no i jak to moja koleżanka z innego forum pisze betonowe. Jak dla mnie mają za sztywną podeszwę. Ja swoim laskom kupuję z ecco leciutkie i najważniejsze nie przemakają. Majce właśnie butki mam do kupienia na razie pomyka w trzewiczkach (też z ecco - jakby co polecam serię mimik normalnie nigdy nie miałyśmy tak lekkich butków dosłownie piórka) kombinezon ma z tamtego roku 86/92 rozmiar z firmy Tchibo też ekstra bo niby 2 częściowy ale można go złączyć w całość i taki typowo narciarski
                          Ja się mieszczę w obcisłą skórkę jeszcze hehe a w zimówce mam sporo zapasu więc powinnam do stycznia dochodzić
                          Sobie za to kupiłam buciki z emu hehe i Julce też jeszcze Majce chyba kupię tak do wóżka i będziemy szaleć

                          A dal dzidziusia nic jeszcze nie kupiłam chyba od listopada zacznę bo na początku listopada mam usg i jak potwierdzi się płeć to wyruszę na szaleństwa

                          choć powiem Wam ze przy kolejnym dziecku to już człowiek nie czuje takiej podniety jak przy pierwszym
                          spadam leżeć coby tłuszczyku nabrać bo jak nie to szpital mnie czeka


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Witajcie wszystkie styczniówki i lutówki

                            Przeszukując rożne fora w celu zasięgnięcia opinii jakie łóżeczko kupić natrafiłam na Was - ja w połowie stycznia zostanę mamusią
                            Na ile zdążyłam się zorientować niektóre z Was posiadają już potomstwo a tym samym już i doświadczenie. Więc mam prośbę o rady dotyczące właśnie łóżeczka: jakiej firmy i jaki do tego dobrać materacyk.

                            A tak w ogóle poczyniłyście już jakieś niemowlaczkowe zakupy?? Ja jeszcze nic nie mam. Ale to już chyba czas zacząć się rozglądać, bo zwykły spacer potrafi zmęczyć a zakupy?? Już się boję.

                            Pozdrawiam Was cieplutko
                            Sylwia



                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              majajula, w koncu jestes ) normalnie sie juz stesknilam Przy przeprowadzkach niestety lubia ginac rozne drobiazgi - ale moze po prostu sa gdzies na dnie jakiejs szuflady i za rok sie znajda, jak juz sie pogodzicie z ich utrata... Czekamy na Twoj brzuszek

                              syl1103 - witamy Cie serdecznie. Napisz chociaz odrobinke o sobie. Ja tez mam termin an styczen, ale sam poczatek.
                              Rozpisywalysmy sie juz o lozeczkach, jak polukasz w postach w okolicach lipca zdaje sie, to na pewno bedzie co nieco. Generalnie czesc z nas rekomenduje turystyczne, a czesc drewniane.

                              ninkapa: zajadaj magnez (ja mam slomag z wit. B6), to przejda te skurcze lydek. Pomaga tez szybkie naprezenie stopy, tak palcami w strone kolana trzeba, pieta na zewnatrz, a noga maksymalnie wyprostowana i masowanie. Czasem nie chce szybko puscic taki skurcz - lobuz

                              dobrej nocki kobietki!
                              Last edited by agaaepyen; 20-10-2010, 23:55.
                              =&:>sygnaturka<:&=

                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                hej dziewczynki

                                my już na nogach muszę jakieś pranko nastawić na 10;20 logopeda potem szkoła i do 16:30 luzik z łażeniem oczywiście

                                Pisałam Wam o zgadze i u mnie to był jednorazowy wybryk na szczęście skurczy łydek też nie mam chyba ruch mi jednak służy. Raz na basenie tak czułam jakby skurcz się zbliżał ale poszłam na masaż bąbelkowy i spoko. A tak w ogóle uwielbiam w brodziku siedzieć w bąbelkach normalnie masaż kręgosłupa rwewlacyjny. Jeśli macie możliwość i nie macie przeciwskazań basenowych polecam

                                Ja już zaczełam masaże krocza coby obyło się bez nacięcia czasem mąż pomaga no i mięśnie Kegla też już ćwiczę

                                Szukam wózka na allegro. VChyba jednak x-landera kupimy ale ja chcę na szprychowych kołach i doopa od 2008 tylko na kołpakach produkują więc używany stelaż muszę kupić. Chcę już w tym miechu albo na początku listopada poczynić ten zakup bo potem zajmę się już tylko kompletowaniem wyprawki.

                                odzywajcie się dziewczynki bo ja bardzo się stęskniłam i chciałabym co nieco poczytać


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X