Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    no my po spacerku na ktory nie moglam mlodego wyciagnac... ten to jak sie zaprze to gorszy niz tatus i mamusia razem wzieci ale pączek go przekonal!

    aliaga17 - nie oddam słoneczka bo go trzy dni nie bylo co do prezentów to mamy podobna filozofię ja tez wole wydac wczesniej bo potem to i tak wydatków mnostwo a bieganie po sklepach w swiatecznym szale to juz wogole jakas makabra... ja pracowalam w sklepie z roznymi smiesznymi rzeczami i generalnie prezentami i swieta to byla masakra... szczegolnie oststnie dni... a prezenty swietne wybralas ja musze cos wyszukac dla 4 i 8 latki a reszta to faceci! ale tez jeszcze nie mam pomyslu... poki co wlasnie zakupilam dla chrzesniaka na urodziny za tydzien z hakiem plecak z bobem budowniczym i musze cos ku[ic na roczek dla jego braciszka bo maja razem urodziny( w rzeczywistosci 2 dni roznicy)...

    karlin2 - no i tu nasi mezowie sa do siebie podobni... ja tez to kiedys uslyszalam tylko ze udalo mi sie zrzucic 8 a potem wrocilo do stanu poprzedniego a ten ciagle mi wypomina choc to bylo zaraz po slubie... matoł... tym bardziej ze nie zaklepalismy tej umowy ale chcialam schudnac i zeby rzucil ale nie wyszlo... moze sam zmadrzeje jak mu na fajki nie bedzie starczylo...

    boXena83 - co to Surmaczówka???? a potrawki i ja bym zjadla mniam mniam... ale sosow mi nie wolno... no i nasze rozrabiaki brzuszkowe widze podobnie -czkawki na topie!

    gosiaczekp81 - dobre z ta gumowa lala hihihihi a malutkiej mozesz kupic chyba kazda po prostu jak nie rozwali to bedzie i na przyszlosc... madrzy rodzice pochowaja akcesoria albo np beda uczyc mala siusiac razem z lala amezowi... hmmm odwieczny problem... ja swojemu na 40 kupilam ten wymarzony telewizor.. raty posplacam i bedzie ale na wszelkie inne okazje juz tak nie szaleje... a na obiad zrobilam sobie spagetti w wersji light i chlopakom normalne... bylas na tej glukozie? czy kto to dzisaj mial isc? a moze to syl?

    no to czas poleniuchowac i napic sie goracej herbatki!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      czadowe te pieluchy

      a co do ubranek to w naszej miescinie nie ma ani nexta ani h&m (podobno na wiosne ma byc) ani nic takiego wiec jesli to kupuje tylko na allegro... no a ze "spadkami" po straszym to ja mam totalnie idealnie bo nie dosc ze termin ten sam to i plec ta sama

      laptop wlasnie taki chce z angielskim przy okazji ale za 50 to kupilam w tamtym roku i okazalo sie ze wielkie gowno to bylo i sie zepsulo... wiec teraz mysle ze zainwestuje ze 100 w cos lepszego... albo znowu trafie na gowno... echh

      a fajki coz... ja nigdy w zyciu nie alilam poza 2 szt na pewnej imprezeie gdzie siedzialo 16 osob w tym dwie niepalace wie postanowilysmy sprobowac w czym sie tak wszyscy rozkoszuja... nie dosc ze smaku toto zadnego nie ma ani z tego jakiejs radosci palce smierdza to jeszcze rano ten smak na jezyku normalnie szorowalam zeby i jezyk kilka razy zeby sie tego swinstwa z ust pozbyc bleeeeeeee

      no to ide na ta herbatke


      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        aguszasza miała być surówka Adaś mi zazwyczaj pomaga pisać
        Mój Adam rzadko mi pozwala samej siedzieć przed kompem. tzn niby się bawi czy ogląda bajki ale co chwila podchodzi i tylko czyha by coś kliknąć a najlepiej wyłączyć całkiem
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Bożena au mnie wszyscy się już przyzwyczaili że na mama cafe siedzę iJulka często gada do Majka : Maja choć na górę się pobawić bo mama już wsiąkła w mama cafe i swoje pitu pitu (nauka męża to pitu pitu) takżę Maja nawet jak jest sama to podchodzi do kompa i gada mama cafe lobisz (robisz) idę bawić. Zresztą moja ostatnio coraz częściej sama się bawi, gada do siebie przez telefon i do pet shopów. Tak samo z obiadem jak robię to ona leci na górę swój obiad robić. Ogólnie gorsza jest Julka bo ona akurat wtedy chce pograć albo jak gotuję choć odrabiać ze mną i mi pindzi nad uchem


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            hihi surmaczówka a juz myslaalm ze sie czegos nowego naucze

            no to standard z zagladaniem w kompa, u mnie to samo Szymek potrafi sie pieknie bawic sam ale jak tylko wlacze kompa to o n leci bo on chce ze mna bo o n chce na kolanka bo on chce ogladac traktory i cuda wianki no a teraz wlasnie zasnal... az mu temperature zmierzylam bo to do niego wrecz niepodobne zeby w domu spal!!! a tu lezal za mna na lozku gadal gadal gadal(szczerze mowiac to chwilami juz go nie slucham wstyd ) a tu nagle cisza... spi... hmmmmmmmm???

            wlasnie listonosz przyniosl zamowiony plecaczek z bobem... schowalam go gleboko i chyba bedzie ciezka przeprawa bo jest sliczny i pewenie bedzie biadolenie ze on tez chce taki sam... :/

            przegladam sobie wlasnie bluzki na allegro alez swietne sa te z malymi ludzikami albo stopkami na brzuchu... chyba sobie cos zamowie!


            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              Aga ja mam ze stópkami czarną i bardzo ją lubię

              Ja przeglądam koszule do szpitala. Chcę rodzić w tej samej co Majkę (zostawiłam ją sobie jako talizman szczęścia że wszystko poszło tak ładnie i bezproblemowo) ale z jedną sobie muszę dokupić. Poza tym chcę w listopadzie już do szpitala wszystko zakupić i spakować torbę. Mam za sobą jeden poród w 35 tyg więc wolę być przygotowana. Zresztą mam stracha bo to nigdy nic nie wiadomo.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Ja z Szymkiem tez juz gdzies w grudniu bylam spakowana tak na wszelki wypadek wiec wcale sie nie dziwie... a z bluzek to masz cos takiego?
                http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciaz...280014050.html

                czy takiego?
                http://allegro.pl/be-ciazowa-bluzka-...285720794.html

                ta jest fajna tylko na mnie za mala
                http://allegro.pl/bluzka-z-dlugim-re...291922838.html


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  tak jak ta pierwsza tylko bez marszczonego dekoltu
                  no ale niestety pranie ręczne tylko tu wchodzi z racji cyrkoni

                  kurcze chciałam wam swoje zdjęcia wrzucić ale nie wiem gdzie mój m je zapisał i nie mogę znaleść


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Szukaj szukaj bom bardzo ciekaw TWojego brzuszka

                    a na swieta chyba zakupie taka 4 modele sa do wyboru i na miare super sprawa babaka ma 100 %pozytywow wiec nie nawalila jeszcze
                    http://allegro.pl/bluzka-koszula-cia...293249065.html

                    alez rozbolala mnie glowa... chyba ie poloze kolo Szymka na chwile... narazie!!!
                    Last edited by aguszasza; 28-10-2010, 14:53.


                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      dobra mam

                      to zdjęcie gdzieś z przed 2 tyg jak siedzę i mam zapiętą kurtkę nie widać brzuszka
                      [IMG][/IMG]
                      a tu w rozpiętej i niezły bebal (po dużym kebabie)
                      [IMG][/IMG]
                      a tu z ostatniej niedzieli
                      [IMG][/IMG]


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        Cześć dziewczynki...widze że Was wszystkie natchnęło...co zajrze żeby cos napisac to tylko przeczytać zdąże i już nie mam czasu nic skrobnąć...

                        mi dzisiaj przyszły piżamki do szpitala co sobie zamówiłam przez internet to chociaż mi troche się humor poprawił...bo z rana aż się pobeczałam co mnie wszystko tak wkórwiło...najpierw mąż mając 2 zmianę przyszedł wczoraj i oglądał długo tv...jak przyszedł po 2 to mnie obudził...i tyle było mojego zpania...bo już zasnąć nie mogłam...jak nie on się rozwalał w łóźku to pies się kręcił po domu...jak juz prawie zasypiałam to mała się zaczeła kręcić w brzuchu i znowu obudzona...myślałam że z rana chociaz trochę pośpie...ale masz ci rozum...teściowa wstała o 5 i rozwalała się po kuchni...od 6 telefoniada...(2 siostry i mama jej - mieszkają od siebie po 500 m może 1 km a co dzień 2 godziny wyjęte z życiorysu - ta tej to powiedziała a ciekawe co na to tamta...)a jak już telefony sie skończyły to genialny teść postanowił poodkurzać mieszkanie....o 7.30 rano!!!!!!!
                        No masakra normalnie...wstałam juz i sie popłakałam...a mąż śpi sobie jak gdyby nigdy nic...masakra...

                        Poza tym nic fajnego...bluzki świetne - ja mam taką czerwoną ze stopkami i normalnie moge w pralce prać...fajna rzecz...
                        http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...54.1.&pr=39161
                        poza tym to nie wiem ale będe musiała chyba jakieś spodnie jeszcze na siebie kupić...miałam pożyczone od siostry bo jest ode mnie szersza trochę i myślałam że będe miała problem z glowy...ona chodziła w nich do końca ciąży...a mi jeszcze 2 miesiące zostały a już zaczynają mi być ciasne...

                        Nic...ide się trochę zdrzemnąć bo padam na twarz...a musze jeszcze szafę posprzątać bo dostałam od szwagierki znowu ciuszki i nie mam na nie miejsca...a to takie większe są na roczek bardziej wiec moga być spakowane ale nie mam gdzie tego pudełka schować...pokój by było tzreba dobudować




                        "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                        Paulo Coelho(Alchemik)

                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          a tu moje dziewczyny

                          [IMG][/IMG]

                          [IMG][/IMG]

                          [IMG][/IMG]


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Dziewczyny ale dużo klikacie, podczytuję Was na raty, pomiędzy porządkami w szafie (zaczynam już przeglądać zimowe ciuchy i patrzę co obszerniejsze), a gotowniem obiadu. Zaraz muszę zejść po córcię do przedszkola, zjemy obiadek i chyba wybierzemy się na popołudniowy spacerek, troszkę świeżego powietrza łyknąć.
                            Bluzki ciążowe super, zwłaszcza słodki motyw stópek. Mam ochotę coś takiego sobie sprawić.
                            A pieluszki wielorazowe też zakupiłam, już dawno pisałam na tym forum, że przy kolejnej ciąży wypróbuję i właśnie to mam zamiar zrobić. Pampki jednak też kupię na wszelki wypadek. majajula dzięki za rady że dobrze jest je przeprać parę razy, żeby stały się bardziej chłonne. My nasze kupiliśmy w ekologicznym sklepie dla dzieci, zupełnie przy okazji bo nam wpadł w oko piękny motyw słonika na chmurce i po powrocie do domu mój sceptyczny mąż zamoczł je w wodzie i prawdę mówiąc efekt taki sobie...


                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              majajula wyglądasz super a w tych warkoczykach aż słodko
                              Córy masz boskie! Najzabawniejsze jest to że szukałam trzeciej:P a ona przecież w brzuszku

                              aguszasza może od zmiany ciśnienia tak głowa cię rozbolała? mam nadzieje że już ok?
                              Koszula ta biała mi się podoba i chyba od gapie od ciebie bo też na święta nie mam nic eleganckiego.....
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                majajula no baaa, stan błogosławiony Ci służy, bez dwóch zdań. A brzuszek jak na 30tydzień ciąży to masz niewielki, bo ja mam taki w 21
                                Oki, zmykam...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X