Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Ja mało pisałam i zaglądałam bo mały narzekał na brzuszek.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      nie pisałam jakie podyplomowe ale to ekspertyza dokumentów, mozna byc biegłym sądowym takim grafologiem no i właśnie mam tu we wrocławiu bliżej ale we wrocławiu nie dość że studia drogie jak szlag bo 5000,00 2 semestry aczkolwiek napisane jest że opłata 10% może wzrosnąć a znając Uniwerek Wrocławski (bo studiowałam) to wzrośnie na pewno i tak zjazdy raz na miesiąc ale to tylko czyste wykłady i biegłym nie można byc bez praktyki a te same studia w Częstochowie na Akademii Polonijnej kosztuja 2600 za 2 semestry zjazdy są częściej bo co 2 tyg. ale są i wykłady i ćwiczenia i laboratoria no i chyba się zapiszę a potem się będe martwić jak z dzieckiem to ułożyć bowiem musiałabym jechać na cały weekend z noclegiem najprawdopodobniej bo nie opłacaloby mi się wracać bo do częstochowy mam jakieś 277 km

      u mnie nie pada i jak ladnie się zrobiło słonko jest i znika a;le ciepło i milutko na zewnątrz

      podolec
      a jak brzuszek u małego lepiej?
      marlena a proszę napisz jak to z tym dofinansowaniem na te studia u Ciebie?
      agatko no to Ci tancereczka rośnie

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Witam drogie Mamy! U nas, na podkarpaciu pogoda pochmurna, zero słoneczka, chwilami pada deszcz. Do tego staram się nie wstawać z łóżka, bo gdy leże brzuch mi się nie napina Nuda w tym łóżku, do tego boli mnie kręgosłup i kości...
        Chyba nastał okres największej intensywności ruchowej Laury - mała skacze jak szalona Do porodu pozostało 96 dni, w środę wkraczam w trzeci trymestr! Pozdrawiam


        'Poznasz głupiego po czynach jego!'
        Chcieć to móc!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez beau Pokaż wiadomość
          nie pisałam jakie podyplomowe ale to ekspertyza dokumentów, mozna byc biegłym sądowym takim grafologiem no i właśnie mam tu we wrocławiu bliżej ale we wrocławiu nie dość że studia drogie jak szlag bo 5000,00 2 semestry aczkolwiek napisane jest że opłata 10% może wzrosnąć a znając Uniwerek Wrocławski (bo studiowałam) to wzrośnie na pewno i tak zjazdy raz na miesiąc ale to tylko czyste wykłady i biegłym nie można byc bez praktyki a te same studia w Częstochowie na Akademii Polonijnej kosztuja 2600 za 2 semestry zjazdy są częściej bo co 2 tyg. ale są i wykłady i ćwiczenia i laboratoria no i chyba się zapiszę a potem się będe martwić jak z dzieckiem to ułożyć bowiem musiałabym jechać na cały weekend z noclegiem najprawdopodobniej bo nie opłacaloby mi się wracać bo do częstochowy mam jakieś 277 km

          u mnie nie pada i jak ladnie się zrobiło słonko jest i znika a;le ciepło i milutko na zewnątrz

          podolec
          a jak brzuszek u małego lepiej?
          marlena a proszę napisz jak to z tym dofinansowaniem na te studia u Ciebie?
          agatko no to Ci tancereczka rośnie
          unia dofinansowuje te studia dla 30 osób dla niestacjonarnych i 30 stacjonarnych oraz 100 osób jak firma wysyła swoich pracowników...ogólnie liczy sie kto pierwszy ten lepszy ale teraz wprowadzili że jeżeli będzie wieksza ilość chętnych to od 26-29 lipca bedzie przeprowadzona rozmowa na temat tego kierunku oraz autoprezentacja i będą za to przyznawane punkty....ogólnie semestr kosztuje 1800 zł ale spróbować mozna może akurat sie uda


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            marlena dzięki za info

            ja padam z nóg!
            byłam dziś oglądać mieszkanie i spodobało mi się tylko babka mówi że ogrzewanie gazowe i waham się, boję się że potem w sezonie to kosmiczne rachunki będziemy mieć

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez beau Pokaż wiadomość
              marlena dzięki za info

              ja padam z nóg!
              byłam dziś oglądać mieszkanie i spodobało mi się tylko babka mówi że ogrzewanie gazowe i waham się, boję się że potem w sezonie to kosmiczne rachunki będziemy mieć
              ogrzewanie gazowe wcale nie jest takie straszne na pewno tańcze niż elektryczne....ja mam gazowe i nie narzekam (płace 220 zł miesięcznie - opłata stała, mieszkanie 70 m2) kuzyn ma plus tego podłączoną jeszcze wode i przy mieszkaniu 80 m2 w zimie przy tych mrozach płacił 400 zł


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Brzuszek już lepiej,jutro robimy wyniki krew ,mocz

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                  ogrzewanie gazowe wcale nie jest takie straszne na pewno tańcze niż elektryczne....ja mam gazowe i nie narzekam (płace 220 zł miesięcznie - opłata stała, mieszkanie 70 m2) kuzyn ma plus tego podłączoną jeszcze wode i przy mieszkaniu 80 m2 w zimie przy tych mrozach płacił 400 zł
                  220 zł jak ma się swoje mieszkanie to okej ale jak się wynajmuje to szkoda mi szczerze mówiąc

                  podolec dobrze że brzuszek u małego lepiej się ma a ty jak się czujesz?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    tylko ze przy tych 220 zł mam kaloryfery odkręcone na maxa...i całe szczęscie bo lubie ciepełko


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                      tylko ze przy tych 220 zł mam kaloryfery odkręcone na maxa...i całe szczęscie bo lubie ciepełko
                      pomyślałam że przejde się do jakichś sąsiednich mieszkań i zapytam jak wyglądają rachunki w sezonie
                      ja znowu w pracy, dosyć wyspana jestem mojego biednego męża rano z łóżka zwaliłam bo chciałam żeby mi bułeczki zrobil do pracy jakoś dziś czas mi zleciał i nie zdążyłam pomarudził ale zrobił

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        hej mamuśki
                        A ja tez w pracy ale juz odlliczam dni... Dzis dobiłam targu z moją szefową i zakupiłam fotelik samochodowy Maxi-Cosi, znaczy odkupiłam od niej, bardzo mało używany
                        Beau i bardzo dobrze że maż spełnia zachcianeczki
                        Marlenka biedna jesteś z tymi bólami, mnie na szczęście na razie nie bolą plecy ...uff


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          QQ mamusie gdzie jesteście?

                          wklejam wam tu czapusie co ostatnio kupiłam w pepco taka slodka mi się wydała a jak małżowi pokazałam to on że w tej czapusi dzidzius będzie wyglądał jak plemnik!
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Beau czapeczka słodziutka..gdzie tam jej do plemnika


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Aduś a co u Ciebie, cos się ostatnio nie odzywasz?


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Mój miał takie dwie czapeczki,nosił tylko jedną zieloną czasami bo nie lubi czapek,mi z niczym sie nie kojarzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X