Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witaj Beau,

    przepraszam, ze sie wtracam, ale jestesmy z tego samego miasta, tzn. ja juz mieszkam gdzie indziej, ale sercem dalej jestem lubinianka
    Nie myslalas o tym, zeby rodzic w Feminie? Rodzilo tam kilka kobiet z mojej rodziny i wszystkie byly zadowolone z opieki i warunkow. Szpital w Lubinie mnie odstrasza, szczegolnie po tej ostatniej przykrej sprawie na porodowce.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
      Witaj Beau,

      przepraszam, ze sie wtracam, ale jestesmy z tego samego miasta, tzn. ja juz mieszkam gdzie indziej, ale sercem dalej jestem lubinianka
      Nie myslalas o tym, zeby rodzic w Feminie? Rodzilo tam kilka kobiet z mojej rodziny i wszystkie byly zadowolone z opieki i warunkow. Szpital w Lubinie mnie odstrasza, szczegolnie po tej ostatniej przykrej sprawie na porodowce.
      promesse za to ja znam kilka mam które nie były zadowolone z Feminy, a już w ogóle kilka lat temu rodziła tam bliźniaki mojej koleżanki z klasy siostra i zmarła przy porodzie to zdarzenie mnie odstrasza!!! poleżałam na Bema i powiem szczerze że mity o niedobrych położnych słyszałam nie raz i to nieprawda, położne są bardzo sympatyczne!
      Last edited by beau; 06-09-2010, 19:42.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Beau nie slyszalam o tym tragicznym zdarzeniu w feminie. Zawsze myslalam, ze to dobra placowka i sama kiedys chcialam tam rodzic. Ja z Bema mam przykre wspomnienia, ale akurat nie zwiazane z porodowka.

        Mam nadzieje, ze trafisz na porzadna kadre i zycze Ci lekkiego porodu


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
          Beau nie slyszalam o tym tragicznym zdarzeniu w feminie. Zawsze myslalam, ze to dobra placowka i sama kiedys chcialam tam rodzic. Ja z Bema mam przykre wspomnienia, ale akurat nie zwiazane z porodowka.

          Mam nadzieje, ze trafisz na porzadna kadre i zycze Ci lekkiego porodu
          też mam nadzieję że poród będzie lekki i dziękuje

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            cześć mamusie jak tam po waszych badaniach? na razie tylko annamaja się "wyspowiadala"
            a mnie dziś coś kręgosłup boli, byłam w szpitalu po wypis i zamiast windą poszłam po schodach i ledwo wlazłam na to 2 piętro
            a w ogóle tez jestem zła bo mi się spodnie takie lniane grubsze przetarły i dziury się zrobiły i muszę kupić nowe na 10 dni przed terminem porodu
            co prawda jeansy mi zostały ale jakoś mi w nich teraz ciasno jest na alegro znalazłam jakieś takie dresowe niedrogie to kkupię, w końcu tez zaraz po urodzeniu do swojego rozmiaru nie wrócę

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              aha annamaja spotkałam w szpitalu dziewczynę co miała cesarkę w dniu w którym ja wychodziłam tj. piątek i pytałam jak tam jej brzuszek ale mówila że o wiele lepiej że dreny pościągali i już jest "ZDATNA"

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Melduję się!
                Do lekarza idę po 13, więc moje sprawozdanie będzie później. Mam nadzieję, że szyjka się zatrzymała i nie pójdę teraz do szpitala.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hey ja mam wizytę dopiero na 17.20,mój lekarz nic nie sprawdza to nic nie powiem,ino robi usg,u niego badania ginekologicznego jeszcze nie miałam a chodze od kwietnia

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Witam was kochane...myślałam ,że któraś się rozpakowała....
                    My w domku...cali i zdrowi....Mały lekko się odwodnił....a biegunkę mogły wywołać wirusy,tak mi powiedziała lekarka....Michałek dostawał non stop kroplówki i już jest ok. Dziś zamierzam iść na spacer,bo ładna pogoda....
                    Dziękujemy za trzymanie kciuków...Michałek też ma kolki i daję mu Espumisan i o wiele lepiej,nie spina sie az tak ,fakt,ze to całkowicie nie wyeliminuje kolki ale ulży mu choć trochę,lekarka powiedziała żeby mu dawać 3 razy na dobę po 5 kropel...Trzymajcie sie kochane i pozdrawiam

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Super Gizelko że już wróciliscie i z małym juz dobrze.
                      Ja jestem przeziębiona za to

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        GIZELKO ciesze sie ze z Michalkiem juz wszystko oki. Oby tak dalej
                        Ja dzis ide do doktora i zobaczymy co mi poowiedza. Od niedzili mam lekkie bole w dole brzucha nie wiem co to moze znaczyc i coraz gorzej mi spac tzn nie wstaje na siusiu ale ciezko mi sie przekrecac z boku a bok.
                        Wieczorem ide na te badania do szpitala ale mysle ze mnie nie beda trzymac i jeszcze dzis wroce. W koncu jeszcze mi wozek nie przyszedl
                        Podolec ale czemu nie bylas tyle czasu badana ginekologicznie? Jakos tak mi sie to dziwne wydaje.

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          To ja się też melduje
                          Jestem po wizycie dziś mi się długo coś zeszło, bo jeszcze zrobiła mi KTG.
                          Wszystko w porządku, badania końcowe dobre, zrobiła mi też te badanie na paciorkowca ale wynik mam za parę dni. Zbadała mnie i szyjke mam miękką ale długą jeszcze.Teraz mam przychodzić na ktg co tydzień- dziś wyszło ok z jednym skórczem.. to tyle
                          Gizelko ja tez się cieszę że Michałkiem ok
                          Xagusia powodzenia w szpitalu, odezwij się jak Cie wypuszczą
                          Ada czekam na Twoje sprawozdanie
                          A ja zamówiłam wózek i czekam na niego może przyjdzie w piątek albo poniedziałek. Pozdrawiam pa


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            a mi sie dzis nic nie chce... rano co prawda mialam energie i pozalatwialam sprawy ale teraz mialam prasowac koszule do szpitala i prac cos tam jeszcze ale sil mi brak i zgaga piecze.. Jutro ma przyjsc wanienka i kosz na pieluchy.
                            aha, zrobilam dzis badanie na oznaczenie grupy krwi i niestety az 7 dni musze czekac.. czyli tuz przed porodem bede odbierac ten wynik.. kurczaki...

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Nigdy nie oznaczałam swojej grupy krwi u nas wszyscy w domu mają taką samą grupę.Ja po wizycie mała waży3400,jak nie urodze do 18to lekarz położy mnie do szpitala

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                hej mamusie ale te nasze dzidzie urosły
                                gizelko super że z Michałkiem juz dobrze
                                aduś jeszcze na Twoje sprawozdanie czekamy
                                ja dziś obdzwoniłam sklepy internetowe i żaden nie ma mojego wózka od ręki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X