Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    puk puk ponownie
    czekam w domku na męża z obiadkiem znaczy z pół obiadkiem kotleciki schaboszczaki zrobiłam bo mąż ostatnio marudził że ciągle kurak no i z ziemniaczkami czekam kiedy wstawić ehhh
    poszłam do krawcowej odebrać ciuchy bo mi nie zrobiła w sobote jak obiecała za pierwszym razem zła byłam ale cóż a dziś odebrałam i kurka miała mi kiecke obciąć troche i pasek zrobić to obcieła ale paska nie ma

    marlena oby pogoda była dla nas łaskawa byśmy sie nie umęczyły z naszymi brzuszkami

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      znowu zaglądam i cichutko widze że na prawdę dziewczynki z pogody korzystają...Ja właśnie byłam z synkiem na rolkach tzn. on jeździł rowerkiem a ja na rolkach bo za rowerkiem jakoś nie przepadam.....może to uraz z moich nastoletnich latek kiedy brałam udział w crossach rowerowych i odkąd zakończyłam jeździć tak jakoś za tym sprzętem nie przepadam Miłego wieczorku życzę


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        A jazda ci bokiem wyszła po prostu,też bym pojeżdziła na rolkach ale brak rolek i asfaltu.Pogoda cudna,do południa było nawet chłodnawo jak wiatr powiał,teraz okij,od jutra upały

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          a ja lubie na rowerku, ale niezbyt stabilnie się czuję z tym moim brzuszkiem

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Cześć dziewczynki ja już zjadłam śniadanko wypiłam kawusie zbożową po 8 czeka mnie dziś wyjazd taki w sprawach służbowych, dobrze że z rana bo potem skwarek byłby w aucie
            a mały aktywny od rana
            ponoć była burza u nas w nocy mąż mówił a ja nic nie słyszałam!
            jakie macie plany na dziś?
            dziewczynki jak wam się śpi z brzuszkami?

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Koszmarnie mi sie śpi,nogi bolą,ręce bolą,na brzuchu nie pośpisz na plecach też.
              Dzis syn ma urodzinki-skonczył 3latka

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                3 latka skończył!!! to już duzy chłopczyk z niego
                podolec ostatnio z moja mama wymyslałyśmy jak mam plecy i nogi z tyłu opalać i się uśmiałyśmy, bo mówi moja mama że dołek sobie wykopać w ziemi muszę, potem się śmiałyśmy że w hamaku byłoby lepiej i dziure w hamaku zrobić a potem jeszcze że 2 krzesła rozstawić i tam gdzie brzuch to przerwe zrobi się no wesolo nam było
                mi też się śpi kijowo najczęściej na wznak śpie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Beau ale na wznak nie mozna bo żyła główna jest uciskana a to żle dla dziecka i mamy

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    no slyszałam że na wznak nie bardzo i na prawym boku też nie za długo ale jak mnie boli kręgosłup to na boku nie moge leżeć

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                      Beau ale na wznak nie mozna bo żyła główna jest uciskana a to żle dla dziecka i mamy
                      chociaż własnie w internecie zobaczylam że jak sie śpi na lewym boku i podciągnie prawą noge pod brzusio to kręgosłup jest odciążony ciekawe musze spróbować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Ja ostatnio właśnie nie mogę spać Brzuch mi nie przeszkadza na razie, ale budzę się co chwilę. A śpię różnie raz na boku, raz na plecach.
                        Dziś nie czuję się najlepiej. Od rana jest mi strasznie niedobrze. Nie wiem czy coś zjadłam wczoraj czy to może coś innego





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Najlepiej spać na lewym boku tak mówił mi lekarz,ja śpię i na tym i na tym,na plecach wcale

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Aduś i jak lepiej Ci?

                            dopiero przyszłam do domu, nogi mnie bolą mąż ma mnie dziś gdzieś widzi tylko monitor ehh (robi program dla kogoś i nic ważniejszego nie ma na razie) ci informatycy!!!

                            dziewczynki zmierzyłam mój brzusio dziś i jakby urósł 3 cm mam 111 cm gonię gizelkę!!!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              agatko jak wizyta u gina?

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Właśnie zmierzyłam mój brzunio - 99cm.. Dzis tak parno, ze nic mi sie nie chce...
                                Pozdrawiam mamunie!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X