Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    Hey ja troszkę posprzątałam,robię prania,zaraz obiadek trzeba wstawić.W środę idę do swojej gin na 15 mam się wbić bo miejsc nie było by się zapisać a ona kazała przyjść

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Fajowo tak szybko macie ginka ,a ja tyle jeszcze muszę czekać-muszę uzbroić się w cierpliwość.No podolec będą blizniaki i jak się z tym szczęściem czujesz???????? tyle szczęścia naraz

      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        o udało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Co się udałoBajtel?.Ja tak czy siak to bym chodziła często,tak co 2-3tygodnie ze względu na poronienia,na a jak będą bliżniaki to cała ciążę tak często

          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            podolec -nareszcie udało mi się wkleić obrazek bo kiepski ze mnie informatykmi ginek kazał przyjść za miesiąc/a jak by przyszły bóle czy skurcze to dzwonić i od razu na szpital/ i jeszcze dwa tygodnie zostały już tęsknię bo chcę zobaczyć maleństwo na usg a czas się ciągnie jak guma z majtek hahaha -taka pustka dzisiaj to chociaż my poplotkujemy

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Mnie nie było robiłam przerwę po obiadku od kompa.Potem pozmywałam i polezałam od ok15 do 16.Teraz dopiero tu wlazłam.No to fajnie że umiesz wstawić obrazek

              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                witam!
                Ja dopiero niedawno z pracy wróciłam. Obawiam się, że zaczynam mieć mdłości. Najgorzej to wysiedzieć wtedy w pracy





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Hej dziewczyny!-nie wyświetliło mojego posta...
                  Miałam dziś dużo gości,posprzątałam i teraz jestem padnięta....Moje mdłości są ale chyba powoli coś zanikają....bo przed południem ich nie mam ale po południu są!...
                  Bajtel,ja już zaczęłam kompletować wyprawkę....

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Witajcie!

                    Mam na imię Sylwia no i jestem w mojej pierwszej ciąży. Fasolkę widziałam już dwa razy miałam dwa razy usg - pojutrze mam następne usg. Strasznie się o nią boję.
                    Termin porodu przypuszczam, że tak wypadnie o moja gin jeszcze mi nie obliczyła terimu, nawet nie wiem dokładnie w którym tygodniu jestem - inaczej mi mówili w szpitalu - a inaczej lekarka jak była na wizycie. A już sama nie wiem.

                    pozdrawiam Was i życzę zdrowych fasolek

                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Napisane przez sic1982 Pokaż wiadomość
                      Witajcie!

                      Mam na imię Sylwia no i jestem w mojej pierwszej ciąży. Fasolkę widziałam już dwa razy miałam dwa razy usg - pojutrze mam następne usg. Strasznie się o nią boję.
                      Termin porodu przypuszczam, że tak wypadnie o moja gin jeszcze mi nie obliczyła terimu, nawet nie wiem dokładnie w którym tygodniu jestem - inaczej mi mówili w szpitalu - a inaczej lekarka jak była na wizycie. A już sama nie wiem.

                      pozdrawiam Was i życzę zdrowych fasolek
                      Hej witaj Sylwia,a mniej więcej na kiedy masz termin????i GRATULUJĘ FASOLKI!
                      Strach zawsze jest,ale musisz myśleć bardziej pozytywnie,bo maleństwu twój strach się udziel...będzie kochana dobrze!!!! Opowiedz coś o sobie....i zaglądaj do nas....będzie ci dobrze z nami-zobaczysz....

                      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Wow, super, nowa wrzesniowka dolaczyla do nas, gratulacje










                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          Cześć Sylwia witaj u nas ,będzie ci dobrze ,zobaczysz.Tu na stronie babyonline na początku możesz sprawdzić który masz tydzień ciąży ,poszukaj.Wpisujesz ostatnią datę miesiączki i wyskakują ci dane. pozdrawiam wszystkie mamuśki!

                          gizelka mi też wydaje się że lepiej wyprawkę wcześniej zrobić niż na ostatnią chwilę no i finansowo tak się nie odczuje!a we co sądzicie kobietki?

                          podolec super obrazek

                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            Pewnie że tak,też czasami cos kupię,tylko nie dużo bo sporo mam,ale jak to bliżniaki to i tak poleci po kieszeni,jeden fotelik mam zaklepany jak cos to brak drugiego o wózku nie wspomnę,mam ale zwykły a jak coś to trzeba będzie kupić dla bliżniaków,koszmar,do tego kombinezony itp,oczywiście co brakuje,już mnie głowa boli

                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Podolec gratuluje blizniaczkow jest sa w brzuszku 2 fasolki nie martw sie tak wyprawka, wszystko powoli sie ulozy jeszcze sporo czasu, zawsze na allegro mozna cos poszukac i kupic taniej uzywane. Ja bym byla przeszczesliwa gdybym sie dowiedziala ze jestem w ciazy i to mnogiej. Bajtel a co do kompletowania wyprawki w trakcie ciazy jestem jak najbardziej za, ja jeszcze nie jestem w ciazy a juz mam kilka ciuszkow bo dostalam, narazie zapakowane gleboko czekaja na swoj czas

                              Podolec dopiero teraz doczytalam ze jak beda blizniaki to juz bedziesz miala czworke dzieciaczkow- niezla gromadka gratuluje


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Dzięki wielki - niby jestem w 10 tygodniu ale lekarka ostnio mówiła że w 8/9 więc nie wiem. Termin sobie sama wyliczyłam na połowę września.
                                Martwić się zaczełam wczoraj i tak zaczełam czytać i trafiłam na wasze forum. Wczoraj jakby mi ciąża przeszła jedynie mam ból brzucha - moje piersi sflaczały nie czyję się śpiaca wyszorowałam wczoraj całe mieszkanie co od miesiąca nie było możliwe bo się tak czułam fatalnie ... no normalnie wcześniej książkowa ciąża.... a tu wczoraj bęc nic nie czuję

                                Ja wyprawki jeszcze nie robię - boję się nawet imienia wybierać.
                                Staraliśmy się porawie rok o fasolkę - i jest taka wyczekana. Nie wytrzymam do jutra.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X