Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    wow podolec, blizniaki a wiesz co jest jeszcze lepiej, ze u mnie to same podejrzenie ze blizniaki, mialam bete super wysoka i mowila, ze przy drugiej ciazy moze byc, ze blizniaki, chyba, ze po prostu super silna fasola
    Ale to by bylo a podolec u Ciebie widzieli dwa fasolki czy jak?










    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Tak lekarka długo oglądała na usg dzidzię i jej wyszło że są dwie albo to pępowina ale na 80procent blizniaki,tylko jeden mniejszy drugi wiekszy

      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Wow!!!Dziewczynki gratulacjeTeraz proszę dbać o siebieA tak z innej beczki to trzymajcie za mnie kciukiMoże niedługo do was dołącze
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Hej moje dziewczyny....ja juz zrobiłam zakupy i teraz sie obijam....
          Gotuje mi się rosół ze skrzydłami indyczymi...mmmm....ten zapach aż głodna się zrobiłam....
          U mnie to raczej jedna fasolka bo dobrze ją widać na USG....-ale nigdy nic nie wiadomo....,w sumie dla mnie to nie istotne oby zdrowe nasze maluchy były....Jejku dziewczyny nie dawno testowałyśmy a nasze suwaczki pędzą...i pędzą,aby do mety.....
          Ejonczyk,Scarlet,Oczekująca,Maluszek....My czekamy z utęsknieniem na was....i trzymamy kciuki....

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            podolec superacko -bliżniaki dwa szczęścia!!!

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Hej dziewczynki!!

              Na poczatku podolec serdeczne gratulacje z blizniaków!!!!!
              Ja na szczeście mam jedna fasolke ale nawet gdyby byly dwie to tez bym sie cieszyla ale osobiscie wole jedna!!!

              Ja do gina ide 22 i mam nadzieje ze sie dowiem juz czy to chlopak czy dziewczynka i uslysze serduszko hehe) Ale juz bym chciala tak bardzo isc do tego lekarza by moc przyniesc ciuszki z piwnicy i je powolutku zaczac prac albo moc sprzedac by kupic dla dziewczynki hehe!!

              Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy!


              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                hej kobitki! witam was w super humorze,bo czuję się coraz lepiej jeżeli tak można powiedzieć -objawy ciążowe dają o sobie znać cały czas a te mdłości mnie wykończą ,a dziś mam ochotę na pizzę z sosem czosnkowym,wiem że to nie zdrowe ale chociaż jeden kawałek

                mamaKacperkaIfasolki-mam prośbę jak byś miała córkę to proszę wstrzymaj się ze sprzedażą ciuszków dla syna bo jak okaże się że ja będę miała syna to z przyjemnością odkupię a jak będzie córeczka to obie kompletujemy wszystko od początku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Hej mamuśki...przeżyłam mały szok....brzuszek mam tak wywalony,ze wyglądam jakbym była w 5 msc ciąży,i do tego mam już rozstępy na dole brzuszka i na piersiach...nie wiem skąd takie szybkie zmiany

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    a ja w ciąży z Piotrusiem naczekałam się na brzusio, oj bardzo do 7 miesiąca wszyscy doszukiwali się go u mnie, a wystrzelił tak w 8-9 miesiąca. każdy mówił, że mam malutki
                    a może gizelka zjadłaś coś wzdymającego, albo znowu walczysz z zaparciem i brzuszek tak wygląda? bo rzeczywiście wcześnie by cię zaczęło wywalać buziaki i głaszczę ten twój wspaniały brzusio!

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Na pewno cos zjadlas.. nie wiem jak u innych ale u mnie ciaze pozno widac, bo uprawialam sport i miesnie brzucha jakies wycwiczone mam, moze dlatego, w pierwszej ciazy dopiero w 7 mies cos tam malego bylo widac, teraz na pewno dopiero w 5-6(przyjmujac, ze w drugiej ciazy troche szybciej)
                      nie moge sie doczekac do niedzieli zobaczyc malenstwo










                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Witam was dziewczynki w nowym tygodniu,jak dobrze nie trzeba iść do pracy i można leniuchować!! czuję się wspaniale tylko zgaga mnie dziś męczy a wczoraj miałam taki metaliczny smak w ustach,okropność,piłam jak słoń żeby przeszło i pomogło po kilku godzinach Cieszę się bo częściej będę do was wpadać na ploteczki,narka!

                        gizelka ten brzusiu to troszkę za szybko,ale podpytaj lekarza co i jak może masz takie skłonności lub zjadłaś za dużo??

                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          Cześć dziewczynki dawno mnie nie było ale troszke gorzej się czułam i musiałam kurować mojego mezusia bo był chory.
                          Gizelko ja myśle że się najadłaś i dlatego masz takie wrażenie.
                          Bajtel ale fajnie że tak lenichujesz ja w piatek mam urlop ide rano na usg a potem zamierzam iść spać i nie wstawać dopóki się nie wyśpie. Buziaki


                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            witaj agatakul,fajnie że masz usg ja dopiero 2 marca mam wizytę i już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę maluszka!!ale cisza dzisiaj i gizelki nie ma i innych kobietek do ploteczek?????????

                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Hej dziewczyny....Ja już jestem i piję małą kawkę....nie dawno wstałam....taki brzusio mam wieczorkiem....ale przecież jem mało!Wczoraj 1schabowy mały i 2 łyzki ryżu i troszku buraczków....za jakies 2 godz. zjadłam 2 małe ogórki kiszone....a na kolację ok.20 zjadłam kaszkę z sokiem malinowym-
                              Powiem wam ,że śniadań nie jadam bo nie mam apetytu...Więc nie wiem z kąd ten brzusio...aha no i trzeci dzień pobolewa mnie żółądek wieczorkiem....brzuch po boczkach-być może mnie tak wydymia przez te zaparcia,ale co 4dzień biorę czopek glicerynowy i rewelacja-nawet nie ma 5 min jak siedzę już na kibelku!
                              To chyba sa uroki ciąży....teraz czuję sie super ale po obiedzie to masakra....przedtem to mdłości miałam 24h na dobę-teraz tak od.ok 14 az póki nie zasnę! Więc mam nadzieję ,że powoli to mija....

                              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Hej gizelka fajnie że jesteś bo taki e puchy dzisiaj że aż strach te nudności ja mam tylko rano na szczęście póżniej przechodzi.Słuchaj zaczęłaś już kompletować wyprawkę?????????????

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X