Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    suwaczek automatycznie się wyświetla. link do niego zapisujesz w opcjach profilu w podpisie

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Scaarlett coś czuje że niedługo do nas dołączysz
      Ja ogólnie czuje się ok, czasami mnie mdli i piersi nadal bolą ale da się wytrzymać. I już za tydzień zobacze moje maleństwo na usg tak się ciesze


      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Troszkę pospałam od ok15 do 17,a pączki zjadłam 4 i pół.Jutro gin na 14,15 w końcu
        Last edited by podolec; 12-02-2010, 08:05.

        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
          suwaczek automatycznie się wyświetla. link do niego zapisujesz w opcjach profilu w podpisie

          Wielkie dzieki Scaarlett!!!
          Rozumiem ze ty narazie masz tylko jednego synka a o drugie sie staracie?/ jelsi tak to tez mi sie wydaje ze nie dlugo dolaczysz do nas bo ja zanim sie upewnilam ze jestem w ciazy tez latalam do toalety jak szolna!!!


          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            mamakacperka ja dołączam do mamusiek i tak szybko jak się pojawiam to znikam. jakoś mało mam szczęścia w tych starankach, a wątek czytam, bo sama go założyłam, jakbym miała to szczęście, którego nie mam, byłabym teraz tutaj z moimi dziewczynkami. no trudno się mówi

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Hej kobietki mam tydzień wolnego tylko mam nadzieję że go nie prześpię bo tak się zapowiada.czuję się już dużo lepiej a plamienia są sporadyczne.Weekend zapowiada się w domku na odpoczynku- mam zamiar obejrzeć kilka filmów i poczytać książkę,żadnego wielkiego sprzątania teraz dzidzka jest najważniejdsza wpadam i wypadam na chwilkę
              Życzę wam udanego weekendu trzymajcie się cieplutko papa

              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                Bajtel wypoczywaj kochana w takim razie
                Laura jak było u lekarza, widziałaś maleństwo?

                Dziewczyny czy Wy macie jakieś objawy? Mnie piersi bolały i trochę sie powiększyły, no i w okolicach @ brzuch mnie bolał. Ale teraz właściwie nie mam żadnych objawów. Chyba przez to wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży.
                Last edited by ada84; 12-02-2010, 17:30.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Hejka
                  Ada, malenstwo zobacze 21 na usg, mialam badania oraz testy krwi, wszystko dobrze z nim i... suprise, bardzo wysoka beta co oznacza albo jak z Joasia super ciaza albo... blizniaki mdlosci sa, a mowi lekarka, ze ok, z Joasia tez mialam, piersi bola troche tez ok, a reszta superancka czuje sie SWIETNIE dokladnie ten sam przebieg jak z coreczka starsza, ale nie moge sie doczekac az zobacze.
                  A i termin porodu jednak na 10 wypada, malenstwo ma teraz 6 tygodni, wiec 21 juz serducho powinno dobrze slychac!










                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Witam mamuśki....
                    Laura bardzo się cieszę,że wszystko w porządku....na 100% jak pójdziesz 21 na wizytę zobaczysz i usłyszysz serduszko!!!!!! a ja mam na 25...tez nie mogę się doczekać.....i ide juz z mężem żeby zobaczył i usłyszał nasze maleństwo....
                    a ja już o wiele lepiej...mam nadzieję,że do przyszłej środy mi całkowicie przejdzie bo muszę porobić badania na wizyte....

                    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Hey byłam u lekarza i u fryzjera.To już 9tydzień ciaży nie7 tak ja myślałam.No i na 80procent blizniaki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Podolec masz podwójne szczęście...Gratuluję!!!!!!!! dbaj teraz o was....

                        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          No mi też na początku odczytała, że mam 5 tydzień i termin na 10 pażdziernika, ale potem zrobiła usg i powiedziała, że to 4,5 tygodnia, więc zostaję przy moich obliczeniach terminu, bo to by się zgadzało.
                          Widzę, że mamy podobne terminy wizyt Laura 21, ja 23, Gizela 25

                          Podolec gratuluję bliźniaków!





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            Podolec wow bliźniaki ale super
                            Laurunia ja tez się ciesze że wszystko ok. Ja idę w piątek na usg i zobaczę maleństwo, i usłyszę serduszko tak bym chciała.
                            Miłego weekendu i walentynek


                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Jeszcze się nie ciesze,raczej w szoku małym jestem,idę w środę to może potwierdzi

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                rany podolec gatulacjeeeeeeeeeeeeeeeee cudownie

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X